Cestovní ruch

[Pět let tvrdé práce] slib, že z oblohy uděláte dopravní tepnu

souhrn

V poslední době, kdy největší asijská těžní loď na moři „Zhenhua 30“ pevně zaklíní 6 000 tunovou ponořenou trubku do mořského dna, je nyní nejdelší kilometr na světě a nejobtížněji postavitelný most přes moře —— Hlavní část Hong Most Kong-Zhuhai-Macao bude brzy dokončen. Most Hong Kong-Zhuhai-Macao je známý jako „Projekt století“ a má celkovou délku 55 kilometrů.Nastavte mosty, ostrovy a tunely v jednom

[Pět let tvrdé práce] slib, že z oblohy uděláte dopravní tepnu

[Pět let tvrdé práce] slib, že z oblohy uděláte dopravní tepnu-0

 V poslední době, kdy největší asijská těžní loď na moři „Zhenhua 30“ pevně zaklíní 6 000 tunovou ponořenou trubku do mořského dna, je nyní nejdelší kilometr na světě a nejobtížněji postavitelný most přes moře —— Hlavní část Hong Most Kong-Zhuhai-Macao bude brzy dokončen. Most Hong Kong-Zhuhai-Macao je známý jako „Projekt století“ a má celkovou délku 55 kilometrů. Integrace mostů, ostrovů a tunelů je jako obří mořský drak spojující Ču-chaj, Hongkong a Macao. Podle slov Lin Minga, hlavního inženýra společnosti China Communications Construction Co.

[Pět let tvrdé práce] slib, že z oblohy uděláte dopravní tepnu-1

 , Ltd. a inženýra ostrovního tunelu mostu Zhuhai-Hong Kong-Macao, neexistují na světě žádné mosty, které by Číňané nemohli postavit po vítězství v Hong Most Kong-Zhuhai-Macao. „Most v 21. století spatří Čínu,“ řekl Mao Yisheng, známý odborník na mosty.

[Pět let tvrdé práce] slib, že z oblohy uděláte dopravní tepnu-2

 Ze stavby mostu vidíme prosperitu a úpadek místního průmyslu a obchodu a úroveň řemeslného zpracování. Z historie oprav mostů v celé zemi vidíme politickou, ekonomickou, vědeckou a technologickou situaci země. Růst čínských mostů v posledních letech byl v souladu s rychlým rozvojem národního hospodářství. „Skrz historii stavby mostů ve světě musíme pohlížet na Evropu a USA před sedmdesátými léty.

[Pět let tvrdé práce] slib, že z oblohy uděláte dopravní tepnu-3

 Podívejme se na Japonsko v 90. letech a na Čínu v 21. století. „Toto je uznávaný pohled v oblasti stavby mostů ve světě.

[Pět let tvrdé práce] slib, že z oblohy uděláte dopravní tepnu-4

  Klikněte na web (http://www. highestbridges.

[Pět let tvrdé práce] slib, že z oblohy uděláte dopravní tepnu-5

 com), který se specializuje na shromažďování nejvyšších mostů na světě. Budete překvapeni, když zjistíte, že mezi světovými mosty 10 nejvyšších mostů je v Číně 8; mezi 10 nejvyššími železničními mosty na světě, které mají být dokončeny do roku 2020,Devět z nich bylo postaveno v Číně. V důsledku toho je v úvodu webové stránky věta: „Protože Čína je v nejrychlejší vysokorychlostní výstavbě a expanzi v historii, budeme se muset v budoucnu na Čínu ještě dlouho soustředit.

[Pět let tvrdé práce] slib, že z oblohy uděláte dopravní tepnu-6

 “ „Za posledních pět let jsme postavili 11 mostů na řece Wanli Yangtze současně, z nichž čtyři vytvořily světový rekord pro různé typy mostů. Xu Gongyi, národní inženýrský průzkum a návrhář a zástupce hlavního inženýra Čínského institutu pro návrh železničních mostů, novinářům řekl: —— Wuhan, most přes řeku Yangsigang Yangtze s hlavním rozpětím přes řeku 1700 metrů je největší dvouvrstvá na světě dálniční visutý most; —— Chongqing, New Baishatuo Yangtze River Bridge, první dvouvrstvý šestiválcový ocelový příhradový kabelový železniční most na světě;——Nantong, most přes řeku Shanghai-Tong Yangtze s hlavním rozpětím 1092 metrů, opět nastaví světový rekord v rozpětí visutého mostu po silnici a železnici; —— Zhenjiang, most přes řeku Wufengshan Yangtze s hlavní rozpětí 1092 metrů je největším silničním železničním mostem na světě Použijte visutý most. „Je to jen několik z mnoha mostů, které udržujeme.

[Pět let tvrdé práce] slib, že z oblohy uděláte dopravní tepnu-7

  Rychlost výstavby mostů v Číně je příliš vysoká. Pokud nevěnujete pozornost, můžete být někdy překonáni sami nebo vašimi domácími protějšky. "Řekl Xu Gongyi. S rozvojem mostních technologií Čína nejen vybudovala nádherné mosty přes řeky, jezera a moře, které překračují oblohu a propojují místní ekonomický a sociální rozvoj.

[Pět let tvrdé práce] slib, že z oblohy uděláte dopravní tepnu-8

  V horských oblastech s tisíci hor a hor, Čínští stavitelé mostů letěli na sever a na jih,Budujte šťastný život pro horské lidi. Rozestavěná vysokorychlostní železnice Čcheng-tu - Guizhou překročí tři hlavní řeky Dadu, Minjiang a Jinsha a je označována jako „nejobtížnější horská vysokorychlostní železnice na světě“. Čínský úřad pro železniční most uskutečnil stavbu klíčového kontrolního projektu celé dvojúčelové dálnice a železničního mostu Yibin Jinsha River. Xu Gongyi uvedl, že most se nachází na dolním toku řeky Jinsha.

[Pět let tvrdé práce] slib, že z oblohy uděláte dopravní tepnu-9

 S hlavním rozpětím 336 metrů je v současné době největším světovým oboustranným ocelovým skříňovým mostem na silnici a železnici. Horní vrstva mostu je vysokorychlostní železnice se 4 tratěmi a spodní vrstva je 6proudá městská rychlostní silnice, která je silným mostem.

[Pět let tvrdé práce] slib, že z oblohy uděláte dopravní tepnu-10

  Železniční most je nahoře a dálnice je dole.

[Pět let tvrdé práce] slib, že z oblohy uděláte dopravní tepnu-11

  Toto je první mezinárodní případ. Poté, co je vysokorychlostní železnice Čcheng-tu - Čchiz-čou uvedena do provozu, bude z Čcheng-tu do Guijangu trvat jen tři hodiny a bude z ní mít prospěch více než 36 milionů lidí.

 Na náhorní plošině Qinghai-Tibet je stavba mostu dokonce spojena se životy lidí na cestě.

  Na konci roku 2015, po téměř 4 letech tvrdé práce, byl most Chilonggou úspěšně uzavřen, což znamenalo dokončení projektu renovace a rekonstrukce národní dálnice č. 318 z Tongmai do č. 105.

  Most má celkovou délku 743 metrů a hlavní rozpětí 430 metrů.

  Je to největší visutý most v Tibetu. Strana mostu Chengdu je spojena “„Přírodní nebezpečí Tongmai", strana Lhasy je spojena s „přírodním nebezpečím dlouhé řady". Stavitelé se nebojí těžkostí a přenášejí „obousměrného ducha", překonávání přírodních katastrof, jako jsou létající kameny, sesuvy půdy, sesuvy půdy a sesuvy v období dešťů způsobí Tongmai přírodní katastrofy 14 kilometrů. “„ Cesta smrti “se stala historií.

  Most„ Made in China “spojuje svět. 12. prosince 2015 město MAWA na řece Padma v Bangladéši,Slavnostního položení mostu Padma Bridge se zúčastnilo více než 10 000 lidí a čínských i zahraničních stavitelů.

  Zámořská média věnovala zvláštní pozornost a zprávy s chválou jako „Čína staví„ most snů “pro bangladéšský lid. “ Provádění iniciativy „Pás a silnice“ přineslo Číně nové možnosti rozvoje, pokud jde o účast na výstavbě infrastruktury příslušných zemí nebo regionů. Čínský most, který je „vyroben čínskou moudrostí“, také učinil velké kroky směrem ke světu. Některé z nich se staly místními památkami.

  Jen za posledních několik let bylo uvedeno do provozu mnoho mostů postavených v Číně a na mostech světa se objevovalo stále více a více „čínských postav“. V září 2013 byl most San Francisco-Oakland Bay oficiálně uveden do provozu.

 Jedná se o jednověžový samostatně kotvený seismický závěsný ocelový most s nejvyšší technickou náročností a největším rozpětím mezi podobnými mosty z ocelových konstrukcí na světě; v březnu 2014 se konal slavnostní zahájení druhého mostu Penang v Malajsii, oficiální otevření nejdelšího mostu přes moře v jihovýchodní Asii Otevřeno pro dopravu; V prosinci 2014 byl dokončen a uveden do provozu most Zemun-Bolca v Bělehradě, hlavním městě Srbska.

 Jedná se o první mostní projekt čínské společnosti v Evropě, který se stal krajinou přes Dunaj.

 V dubnu 2016 byl uveden do provozu největší kabelový most ve východní Africe, most Kigamboni, který je jižně od Sahary. Největší zavěšený námořní most v Africe . .

 . Dnes se mosty „Made in China“ šíří po celé Asii, Africe,V Evropě a Americe bojují čínští stavitelé mostů po celém světě. Most „Vyrobeno v Číně" se rozprostírá na obloze a spojuje svět.

Stává se znějící „čínskou vizitkou". .