Hra

Chen Shun se setkává s vietnamskými hosty z Kambodže

souhrn

12. června se Chen Shun, viceguvernér provincie Yunnan, setkal s kambodžským guvernérem provincie Banteay Meanchey Sun Bawo a vietnamskou delegací v Kunmingu. Během setkání se Sun Bawa Chen Shun prohlásil, že Yunnan a Banteay Meanchey jsou spřátelené provincie. Na pozadí urychlení výstavby ekonomicko-koridoru poloostrova Čína-Indočína existuje velký potenciál pro spolupráci mezi oběma stranami. Doufám, že obě provincie dále prohloubí své zemědělské,Turismus, vzdělávání atd.

Chen Shun se setkává s vietnamskými hosty z Kambodže

Chen Shun se setkává s vietnamskými hosty z Kambodže-0

  12. června se Chen Shun, viceguvernér provincie Yunnan, setkal s kambodžským guvernérem provincie Banteay Meanchey Sun Bawo a vietnamskou delegací v Kunmingu. Během setkání se Sun Bawa Chen Shun prohlásil, že Yunnan a Banteay Meanchey jsou spřátelené provincie.

Chen Shun se setkává s vietnamskými hosty z Kambodže-1

   Na pozadí urychlení výstavby ekonomicko-koridoru poloostrova Čína-Indočína existuje velký potenciál pro spolupráci mezi oběma stranami. Doufám, že obě provincie dále prohloubí své zemědělské,Výměny a spolupráce v oblasti cestovního ruchu, vzdělávání a dalších oblastech podpořily přátelské vztahy na novou úroveň. Sunbawo vysoce ocenil přátelské vztahy a praktickou spolupráci mezi oběma provinciemi a vyjádřil ochotu spolupracovat s Yunnanem na hledání nového rozvoje v rámci „iniciativy Belt and Road“. Na setkání s vietnamskou delegací Chen Shun uvedl, že doufá, že se obě strany mohou spoléhat na stávající mechanismus spolupráce, aby dále urychlily proces usnadnění celního odbavení.

Chen Shun se setkává s vietnamskými hosty z Kambodže-2

Prohloubíme spolupráci v oblasti obchodu a cestovního ruchu, urychlíme výstavbu hospodářského koridoru Kunming-Hanoi-Haiphong a zónu přeshraniční hospodářské spolupráce v Hekou-Lao Cai a dosáhneme praktických výsledků při stavbě „pásu a silnice“. Členové vietnamské delegace vyjádřili svůj význam pro spolupráci s provincií Yunnan a doufali, že budou spolupracovat na urychlení provádění příslušných projektů spolupráce. Setkání se zúčastnili místopředseda lidového výboru provincie Dien Bien Luo Wenjin, místopředseda lidového výboru provincie Ha Giang Ho Si Mingxing a generální konzul Vietnamu v Kunming Nguyen Si Hong. .