Sdružení

Yuan Jiajun se účastnil jednání delegace Taizhou

souhrn

Odpoledne 12. dubna se soudruh Yuan Jiajun jako obyčejný zástupce vydal do delegace Taizhou, aby se zúčastnil kontroly zprávy soudruha Che Jun na 14. kongresu zemských stran. Ve svém projevu zdůraznil, že je nutné brát implementaci „Strategie 8-8“ jako společnou víru a společný postup celé provincie, a neochvějně se držet cesty vedené „Strategií 8-8“.Komponování na vysoké úrovni k realizaci boje „dvě stě let“

Yuan Jiajun se účastnil jednání delegace Taizhou

Yuan Jiajun se účastnil jednání delegace Taizhou-0

  Odpoledne 12. dubna se soudruh Yuan Jiajun jako obyčejný zástupce vydal do delegace Taizhou, aby se zúčastnil kontroly zprávy soudruha Che Jun na 14. kongresu zemských stran. Ve svém projevu zdůraznil, že je nutné brát implementaci „Strategie 8-8“ jako společnou víru a společný postup celé provincie, a neochvějně se držet cesty vedené „Strategií 8-8“.

Yuan Jiajun se účastnil jednání delegace Taizhou-1

  Napište kapitolu na vysoké úrovni v Zhejiangu, abyste dosáhli cílů „dvoustého výročí“. Yuan Jiajun uvedl, že zpráva soudruha Che Jun je soudržná a inspirativní dobrá zpráva, která je plně v souladu s novým konceptem generálního tajemníka Xi Jinpinga, novým myšlením, novou strategií a celkovým uspořádáním „čtyř komplexů“ „pět v jednom“. Nová praxe strategického uspořádání v Zhejiangu,Je plně v souladu s novým posláním a požadavky provincie Če-ťiang dané generálním tajemníkem Si Ťin-pchingem a ústředním výborem strany, plně v souladu s fázovanými charakteristikami rozvoje Če-ťiangu, plně v souladu s rozvojovým myšlením zaměřeným na lidi a novým očekávání obyvatel Zhejiangu a bude řídit reformu a rozvoj provincie v příštích pěti letech.

Yuan Jiajun se účastnil jednání delegace Taizhou-2

   Programový dokument. Yuan Jiajun poukázal na to, že v posledních pěti letech, pod silným vedením ústředního výboru strany, jehož jádrem byl soudruh Si Ťin-pching,Celá provincie tvrdě pracuje, kráčí v popředí a statečně stojí v popředí.

Yuan Jiajun se účastnil jednání delegace Taizhou-3

   V reformě a vývoji bylo dosaženo skvělých úspěchů. Předali jsme těžké zprávy o reformách, krásné zprávy o inovacích, zprávy o obživě šťastných lidí a krásné ekologické zprávy Vynikající otevřená zpráva, harmonická bezpečnostní zpráva. Pod vedením „August Eight Strategy“, politické a ekologické výhody Zhejiang Dadi v podnikání,Silniční a strategické výhody „vypracování plánu do konce“, komplexní silné výhody koordinace provincie za účelem posílení obyvatelstva a bohatství městských a venkovských oblastí, soukromé ekonomiky a průmyslových ekologických výhod „Internetu + „, přirozené ekologické výhody krásné scenérie a jasného nebe, dobré a vzestupné Výhody podpory lidí pro rozvoj, komplexní prohloubení reforem a výhody systému a mechanismu pro další otevírání, stejně jako odvážnéDále jsou demonstrovány výhody kádrového týmu, který se odváží myslet, odváží se dělat, ujmout se vedení ve slově a učinit ze slova klíč.

Yuan Jiajun se účastnil jednání delegace Taizhou-4

   Yuan Jiajun poukázal na to, že zpráva kongresu strany vědecky stanovila cíle a úkoly na příštích pět let. Stručně řečeno, jde o hlavní linii, „dvě vysoké úrovně“, „šest Zhejiangů“, „čtyři silné provincie“ a sedm hlavních úkolů. Hlavní linie, která následuje neochvějně “Jděte cestou vedenou „Strategií 88“ a ujměte se vedení v praxi a provádění nové koncepce rozvoje. „Dvě vysoké úrovně“ znamená budování středně prosperující společnosti na vysoké úrovni a podpora socialistické modernizace na vysoké úrovni.

   „Šest Zhejiang" znamená koordinaci podpory prosperity a síly. Zhejiang, Zhejiang pod vládou zákona, kulturní Zhejiang, mírové Zhejiang, krásné Zhejiang, čisté stavby Zhejiang,Neustále zlepšujte pocit štěstí lidí.

   „Čtyři silné provincie“ znamená soustředění síly, zdrojů a politik ke společné podpoře reforem, inovací, otevírání a talentu a vytváření nových výhod, které vedou k budoucímu rozvoji Zhejiangu. Sedm hlavních úkolů je zaměřit se na ambiciózní cíle „dvou vysokých úrovní“ a kreativně implementovat a dokončit ekonomickou transformaci a modernizaci na základě skutečných podmínek.

  Prohloubení reforem a otevírání, koordinace rozvoje městských a venkovských oblastí, posilování budování demokracie a právního státu, posilování měkké kulturní síly, zlepšování úrovně sociální výstavby a podpora budování ekologické civilizace a dalších důležitých úkolů podporovat zdravý a rychlý hospodářský a sociální rozvoj. Yuan Jiajun doufá, že stranické organizace na všech úrovních a většina členů strany v Taizhou budou vážně studovat a realizovat ducha kongresu provinční strany. Využijte příležitosti plánu naší provincie vybudovat oblast Velkého zálivu, uchopit polohu, vyjasnit umístění, napravit nedostatky, implementovat strategii rozvoje zaměřenou na inovace, energicky rozvíjet soukromou ekonomiku, ekonomiku přístavů, městskou ekonomiku a špičkovou výrobu průmysl a dělat dobrou práci v tradičních průmyslových odvětvích Transformovat a upgradovat, usilovat o dosažení dohonění a překonat rozvoj a více přispívat k celkovému rozvoji provincie.

.