Zprávy

Okresní soud v Yangquanu organizuje policisty, aby se účastnili školení

souhrn

Novinky z tohoto webu (Zhao Yan) Nedávno přednesl Wu Liping, soudce městského soudu v Yangquanu, přednášku na téma „Sestavení a použití pokynů“ policistům celého soudu. Rozsah přednášky zahrnuje historii vývoje, pozadí, význam vedení případů, aktuální situaci vodících případů v naší provincii a požadavky na výběr, formát psaní, požadavky,Výběrová řízení, zveřejnění případů a nositelé výzkumu atd. přes

Okresní soud v Yangquanu organizuje policisty, aby se účastnili školení

Okresní soud v Yangquanu organizuje policisty, aby se účastnili školení-0

  Novinky z tohoto webu (Zhao Yan) Nedávno přednesl Wu Liping, soudce městského soudu v Yangquanu, přednášku na téma „Sestavení a použití pokynů“ policistům celého soudu. Rozsah přednášky zahrnuje historii vývoje, pozadí, význam vedení případů, aktuální situaci vodících případů v naší provincii a požadavky na výběr, formát psaní, požadavky,Výběrová řízení, zveřejnění případů a nositelé výzkumu atd. Prostřednictvím tohoto školení si většina policistů plně uvědomila, že psaní případů může vyřešit myšlení rozhodčího, shrnout hlavní body rozhodčího, zpřesnit právní teorii a analýzu a vytvořit pravidla rozhodčího, která hraje důležitou roli role při zlepšování úrovně zkušební práce.

Okresní soud v Yangquanu organizuje policisty, aby se účastnili školení-1

   Znovu posoudit stav a funkci poradenských prací v případech.

Okresní soud v Yangquanu organizuje policisty, aby se účastnili školení-2

   V souvislosti s reformou soudnictvíPro porotce má velký význam správně aplikovat zákon, zlepšit schopnost vyřizování případů, zavést systém odpovědnosti za vyřizování případů, zlepšit kvalitu soudních řízení a podpořit zlepšení celkové úrovně soudních řízení. Post-soudce uvedl, že v budoucnu bude nadšení a povědomí o vedení případu neustále zlepšováno a budou shromažďovány moudrosti a síly všech stran, aby společně podporovaly práci při vedení případů a neustále dosahovaly nových výsledků.

Okresní soud v Yangquanu organizuje policisty, aby se účastnili školení-3

  Snahy o dosažení organické jednoty právních a sociálních účinků soudních případů.

Okresní soud v Yangquanu organizuje policisty, aby se účastnili školení-4

.