Hra

Rhein Sports South Market využívá ledový a sněhový průmysl

souhrn

S využitím zimních olympijských her v Pekingu v roce 2022 přitahoval ledový a sněhový průmysl stále více pozornosti a mnoho hlavních měst se zaměřilo na ledový a sněhový průmysl. Na jihu se usadilo mnoho nově vybudovaných míst pro projektování ledu a sněhu a nové týmy. Hlavní společnosti se zaměřily na jižní trh s ledem a sněhem. Nedávno společnost Rheinland Sports, která má rozsáhlé uspořádání sportovních charakteristických měst, nenechala ledový a sněhový průmysl.Společnosti Rheinland Sports a Zhejiang Sports Bureau dosáhly dohody

Rhein Sports South Market využívá ledový a sněhový průmysl

Rhein Sports South Market využívá ledový a sněhový průmysl-0

 S využitím zimních olympijských her v Pekingu v roce 2022 přitahoval ledový a sněhový průmysl stále více pozornosti a mnoho hlavních měst se zaměřilo na ledový a sněhový průmysl. Na jihu se usadilo mnoho nově vybudovaných míst pro projektování ledu a sněhu a nové týmy.

Rhein Sports South Market využívá ledový a sněhový průmysl-1

  Hlavní společnosti se zaměřily na jižní trh s ledem a sněhem. Nedávno společnost Rheinland Sports, která má rozsáhlé uspořádání sportovních charakteristických měst, nenechala ledový a sněhový průmysl.

Rhein Sports South Market využívá ledový a sněhový průmysl-2

 Společnosti Rheinland Sports a Zhejiang Sports Bureau dosáhly dohody, že obě strany společně vytvoří provinční ženský tým pro curling a hokej. Obtíže, kterým Rheinland Sports čelí „od nuly“, nejsou malé. Vyplňování mezer Před vstupem do Rheinland Sports neměla provincie Zhejiang tým zimních sportů, ale sportovní průmysl se v posledních letech nadále zahříval a ledový a sněhový průmysl využil zimních olympijských her v Pekingu 2022, stále více pozornosti. Státní sportovní správa předložila strategii rozvoje „Severního ledu expandujícího z jihu na západ“ a v rámci politické dividendy se provincie Zhejiang rozhodla vytvořit tým zimních sportů.

Rhein Sports South Market využívá ledový a sněhový průmysl-3

  V současné době je ve výstavbě 9 dokončených lyžařských středisek a 5 kluzišť v provincii Zhejiang, která se stala provincií s největším počtem lyžařských středisek v jižní Číně. Curlingový tým vyplňuje mezeru v provincii Zhejiang v této oblasti a řídí a podporuje rozvoj ledových a sněhových sportů a odvětví ledu a sněhu v Zhejiangu.

Rhein Sports South Market využívá ledový a sněhový průmysl-4

  Ve spolupráci mezi společnostmi Rhine Sports a Zhejiang Sports Bureau má Zhejiang Rhine Sports Development Co. , Ltd. , stoprocentní dceřiná společnost společnosti Rhine Sports, nezávislá práva na správu pro hokejový klub Rhine a klub Rhine Curling.

 Odpovědný za komerční provoz a správu klubu; Od roku 2018 musí Rheinland Sports vytvořit tým, který se bude účastnit více než dvou oficiálních ženských soutěží v ledním hokeji a curlingu; Rheinland Sports musí zorganizovat tým, který se bude účastnit národní zimní zimy 2020 Hry v souladu s pravidly soutěže a snaží se vyhrát dobrou známku.

  Spolupráce také stanoví, že pokud se Rheinland Sports účastní národní soutěže dva roky po sobě, není výkon tak dobrý jako ostatní týmy v provincii.

 Zhejiang Sports Bureau má právo ukončit spolupráci a znovu vybrat jednotku spolupráce. Guo Bin, generální tajemník Čínského výzkumného střediska pro sportovní průmysl na Pekingské univerzitě, v rozhovoru s reportérem z Beijing Business Daily uvedl, že v příštích pěti letech je obecným trendem ledový a sněhový průmysl. Rheinland Sports je místní podnik v provincii Zhejiang.

  Díky současnému obecnému trendu doufají všechny jižní provincie v ledu a sněhu.

  Některé průlomy v projektu,Rheinland Sports si jako průlom vybral právě lední hokej a curling.

  Začátek od nuly není jen Rheinland Sports. Čínský lední hokej a curling téměř začínají od nuly.

  Několik místních hráčů a žádné týmy nejsou největšími problémy, kterým čelí ledové a sněhové události mé země. V této fázi moje země nevytvořila dokonalý ligový mechanismus pro lední hokej a curling. V současné době je nejvyšší domácí hokejovou soutěží národní hokejový šampionát. V soutěži mužů se účastní 8 týmů a v soutěži žen 6 týmů.

  Tyto týmy jsou převážně z regionu severovýchod, přičemž 2 týmy se účastní obou Harbinů a Qiqihar. Zbytek jsou týmy ze severní oblasti a žádné týmy z jižní oblasti se nezúčastnily.

  Je pozoruhodné, žeTváří v tvář takové obtížné situaci se čínská asociace ledního hokeje odvážila prolomit ledy. Peking Kunlun Hongxing Ice Hockey Club, který byl založen v roce 2016, je v současné době jediným čínským klubem, který se účastní nejvyšší úrovně mezinárodních profesionálních hokejových lig.

  V roce svého založení vstoupil do Kontinentální hokejové ligy (KHL) a úspěšně vstoupil do play-off. . V květnu letošního roku Čínská hokejová asociace a Pekingský klub Kunlun Hongxing společně založily národní hokejový klub.

 Následně bude národní hokejový tým vybrán globálně a budou vytvořeny dva ženské hokejové týmy, které se budou účastnit Kanadské ženské hokejové ligy (CWHL).

  Domovský stadion národního ženského hokejového týmu bude usazen v Shenzhenu Longgangu, to znamená, že budoucí národní členky ženského hokejového týmu budou mít příležitost účastnit se mezinárodních soutěží na vysoké úrovni. Trápná situace, kdy v Číně nebudou vysoké soutěže, však nikdy nebyla vyřešena. Nedostatek tréninkového závodu se stal největším bolestným bodem ve vývoji ledových a sněhových akcí v mé zemi. Poté, co Rheinland Sports a Zhejiang Sports Bureau společně založily provinční hokejové a curlingové týmy, budou také čelit trapné situaci, kdy nebudou mít školení na vysoké úrovni.

  Zdá se, že společnost Rheinland Sports „přemýšlela“ za přerušení hry v zahraničí. Již v loňském roce podepsala společnost Rheinland Sports dohodu o spolupráci se dvěma švýcarskými společnostmi CCT a EHC se švýcarským výrobcem ledu a sněhu. Rozložení oblasti ledových a sněhových sportů. Mezi nimi je CCT jediným vlastníkem a organizátorem akce World Curling Championship Tour Association IP v Číně.

  EHC má bohaté zdroje a zkušenosti s provozováním akcí na hokejových akcích a má zdroje dvou švýcarských společností pro led a sníh. Rheinland Sports Díky schopnosti organizovat události mohou být události pořádané v Rheinland Sports východiskem. Společnost Rheinland Sports v oznámení uvedla, že účelem této spolupráce se Zhejiang Sports Bureau je podpora rozvoje ledových a sněhových sportů v provincii Zhejiang, přičemž se získává a obohacuje základní hodnota řetězce průmyslu ledu a sněhu a vysoce kvalitní IP v okolí národní kondice a urychlení propagace firemního sportu.

  Uspořádání průmyslového ekosystému. Z pohledu Guo Bina má ledový a sněhový průmysl velký potenciál pro rozvoj na jihu. Rheinland Sports pravděpodobně použije vlastní zdroje k vytvoření akce.

  Kromě toho má společnost Rheinland Sports jako společnost kótovaná na burze sílu objevovat, trénovat a představovat talenty. Projekt ledu je velmi nákladný a je třeba zajistit stadiony, učitele a talenty. Rozložení ledu a sněhu by tentokrát mělo být důležitým modulem na území celé společnosti Rheinland Sports. Doplní obsah sportovního města projekt.

 V budoucnu musíme zvolit správný charakteristický směr a kombinovat jej s charakteristickým režimem města, abychom vytvořili obsah ledu a sněhu. Nesnažte se slepě hledat charakteristiku, vytvářejte charakteristiky, zaměřte se na kombinaci zábavy a vzdělání, zaměřte se na zážitek a prozkoumejte model průmyslu ledu a sněhu vhodný pro vývoj Zhejiangu.

  Xing Xiaoyan, docent sekce sportovní ekonomiky a výuky a výzkumu průmyslu na Kapitálovém institutu tělesné výchovy, věří, žeV provincii Zhejiang již existují některá místa pro akce na ledě. Spolupráce mezi oběma stranami je poměrně snadná.

  Ve skutečnosti existuje řešení tohoto aspektu bez tréninku na vysoké úrovni. Mnoho sportovců v ledu a sněhu v mé zemi trénuje v zahraničí V budoucnu společně postaví Zhejiang Sports Bureau a Rheinland Sports.

Oba týmy mohou tento model také použít k trénování sportovců,Například dvě švýcarské společnosti zabývající se výrobou ledu a sněhu, které Rheinland Sports spolupracovaly, jim mohou poskytnout pomoc a podporu při tréninku sportovců. Pekingský komerční denní reportér Liu Yu, interní reportér Liu Zhishuang.