Zápas

Jak daleko je od nás technologie 5G? Zahájení sítě 5G v roce 2019

souhrn

CCTV News: V současné době je 5G pátou generací mobilní komunikační technologie. Vstupuje do kritické fáze standardů a výzkumu a vývoje na světě. Xi Guohua, předseda Strategického poradního výboru Čínské asociace komunikačních standardů, uvedl na summit 5G, který byl zahájen 12. prosince 2017, je rokem, kdy je mezinárodní standard 5G oficiálně spuštěn a propagován, první základní verze standardu 5G bude dokončena do konce roku.

Jak daleko je od nás technologie 5G? Zahájení sítě 5G v roce 2019

Jak daleko je od nás technologie 5G? Zahájení sítě 5G v roce 2019-0

  CCTV News: V současné době je 5G pátou generací mobilní komunikační technologie.

Jak daleko je od nás technologie 5G? Zahájení sítě 5G v roce 2019-1

   Vstupuje do kritické fáze standardů a výzkumu a vývoje na světě. Xi Guohua, předseda Strategického poradního výboru Čínské asociace komunikačních standardů, uvedl na summit 5G, který byl zahájen 12.

Jak daleko je od nás technologie 5G? Zahájení sítě 5G v roce 2019-2

   prosince 2017, je rokem, kdy je mezinárodní standard 5G oficiálně spuštěn a propagován, první základní verze standardu 5G bude dokončena do konce roku. 5G má vlastnosti vysoké přenosové rychlosti, velké kapacity sítě a krátké prodlevy.

Jak daleko je od nás technologie 5G? Zahájení sítě 5G v roce 2019-3

   Při použití 5G bude přístupová rychlost podobná vláknu, kapacita připojení stovek miliard zařízení a energetická účinnost sítě se zvýší více než stokrát.

Jak daleko je od nás technologie 5G? Zahájení sítě 5G v roce 2019-4

   5G může nejen výrazně zlepšit obchodní zkušenost mobilních uživatelů internetu s velkou šířkou pásma, ale také uspokojit masivní aplikační potřeby rozsáhlého připojení k internetu a širokého pokrytí. Urychlit digitální, síťový a inteligentní rozvoj výrobních činností. V posledních letech země urychlily zavádění 5G.

Jak daleko je od nás technologie 5G? Zahájení sítě 5G v roce 2019-5

   Země jako Evropa, USA, Japonsko, Jižní Korea, Brazílie, Indie a další země podporovaly rychlý rozvoj 5G prostřednictvím řady opatření, jako je strategické plánování, zavádění velkých projektů a uvolnění plánů kmitočtových pásem. Prozkoumat cestu integrace a rozvoje inovací 5G a vertikálních průmyslových odvětví,Vezmeme-li průmyslový internet, internet vozidel a další nové obchodní formy jako průlomová místa, podpoříme aplikaci podmínek v této oblasti a položíme dobrý základ pro rozsáhlé aplikace 5G.

Jak daleko je od nás technologie 5G? Zahájení sítě 5G v roce 2019-6

   Čínské podniky se ujaly vedení při dokončení druhé fáze testování 5G, Chen Zhaoxiong, náměstek ministra průmyslu a informačních technologií, také na summitu 5G uvedl, že základní stanice základního výzkumu a vývoje v mé zemi byly hladké a značný pokrok byl vyroben v 5G základních technologiích. Chen Zhaoxiong V květnu letošního roku moje země identifikovala Suzhou, Peking, Šanghaj, Guangzhou a Ningbo jako prvních pět měst pro výstavbu 5G polních testovacích sítí v zemi. V pekingském Huairou plánuje vybudovat největší experimentální síť 5G na světě.

Jak daleko je od nás technologie 5G? Zahájení sítě 5G v roce 2019-7

   Čínské společnosti se před několika dny ujaly vedení v dokončení druhé fáze testování a vývoje technologie 5G v mé zemi.

Jak daleko je od nás technologie 5G? Zahájení sítě 5G v roce 2019-8

  Hlavním výsledkem tohoto testu je ověření proveditelnosti technologie 5G pásma C1. Při šířce pásma 200 megabajtů dosahuje propustnost rozptýlené oblasti 18 Gb za sekundu. Tato míra mobilních telefonů dosahuje 7G. Jedná se o bezprecedentní rychlosti této mobilní sítě.

Jak daleko je od nás technologie 5G? Zahájení sítě 5G v roce 2019-9

   Existuje mnoho technických ukazatelů, které jsou nyní jedničkou nebo vedoucí ve světě. Rozumí se, že experiment výzkumu a vývoje technologie 5G v mé zemi je rozdělen do tří kroků.

Po dokončení druhé fáze testu bude v roce 2018 provedena rozsáhlá testovací síť a samotná výstavba sítě 5G bude bude spuštěno v roce 2019. Odpovědný redaktor: Zou Shaohuan.