Domácí

Demontujte „skleněné dveře“, které vrhají nadšení z podnikových inovací (foto)

souhrn

Zhai Guixi (publikoval Xinhua News Agency) Nedávno proběhl v určité jižní provincii mediální rozhovor. Soukromý podnikatel uvedl, že „produkty, které celý život strávily výzkumem a vývojem a které jsou lepší než zahraniční produkty, se snadno neprodávají. " Důvodem je to, že je zaseknutý v podpoře trhu.Vzhledem k různým neviditelným překážkám, jako je diskriminace identity a nedokonalé politiky, jako jsou „skleněné dveře“, je důvěra v inovace bráněna.Podporovat inovace, musíme hledat a demontovat a spotřebovávat podniky

Demontujte „skleněné dveře“, které vrhají nadšení z podnikových inovací (foto)

Demontujte „skleněné dveře“, které vrhají nadšení z podnikových inovací (foto)-0

  Zhai Guixi (publikoval Xinhua News Agency) Nedávno proběhl v určité jižní provincii mediální rozhovor. Soukromý podnikatel uvedl, že „produkty, které celý život strávily výzkumem a vývojem a které jsou lepší než zahraniční produkty, se snadno neprodávají. " Důvodem je to, že je zaseknutý v podpoře trhu.

Demontujte „skleněné dveře“, které vrhají nadšení z podnikových inovací (foto)-1

  Vzhledem k různým neviditelným překážkám, jako je diskriminace identity a nedokonalé politiky, jako jsou „skleněné dveře“, je důvěra v inovace bráněna. K podpoře inovací je nutné najít a demontovat všechny druhy „skleněných dveří“, které oslabují nadšení podnikatelů pro inovace. Příslušná vládní ministerstva by měla zdokonalit a zdokonalit preferenční politiky při podpoře inovativních produktů, otevřít „střevní obstrukci“ a prolomit diskriminaci identity; co nejdříve upravit nepřiměřené politiky, aby se předešlo nespravedlivému zacházení s inovativními produkty kvůli zaostávajícím politikám. Kromě toho je nutné poskytnout podnikům platformy pro zpětnou vazbu a odvolání, aby podniky mohly plynule a nerušeně odrážet problémy, se kterými se setkaly v inovačním procesu, a najít efektivní řešení.

Demontujte „skleněné dveře“, které vrhají nadšení z podnikových inovací (foto)-2

(Tento článek Zdroj: Ekonomický denní autor: When Feng).