Právní

Bank of Qingdao se dnes úspěšně setkala a očekává se, že Shandong zavede první banku kótovanou na akcie A.

souhrn

Dnes se konalo 133. pracovní setkání 17. výboru pro zkoušení emisí a tři společnosti se ucházely o IPO. Setkání mezi nimi úspěšně absolvovala Bank of Qingdao Co., Ltd. a Suzhou Maiwei Technology Co., Ltd. a společnost Zhejiang Libang Hexin Intelligent Brake System Co., Ltd. byla zamítnuta. Uvádí se, že již v roce 2012 banka Qingdao jasně navrhla plán kótování.Qingdao, prosinec 2015

Bank of Qingdao se dnes úspěšně setkala a očekává se, že Shandong zavede první banku kótovanou na akcie A.

Bank of Qingdao se dnes úspěšně setkala a očekává se, že Shandong zavede první banku kótovanou na akcie A.-0

  Dnes se konalo 133. pracovní setkání 17. výboru pro zkoušení emisí a tři společnosti se ucházely o IPO. Setkání mezi nimi úspěšně absolvovala Bank of Qingdao Co.

Bank of Qingdao se dnes úspěšně setkala a očekává se, že Shandong zavede první banku kótovanou na akcie A.-1

  , Ltd.

Bank of Qingdao se dnes úspěšně setkala a očekává se, že Shandong zavede první banku kótovanou na akcie A.-2

   a Suzhou Maiwei Technology Co. , Ltd.

Bank of Qingdao se dnes úspěšně setkala a očekává se, že Shandong zavede první banku kótovanou na akcie A.-3

   a společnost Zhejiang Libang Hexin Intelligent Brake System Co. , Ltd. byla zamítnuta.

Bank of Qingdao se dnes úspěšně setkala a očekává se, že Shandong zavede první banku kótovanou na akcie A.-4

   Uvádí se, že již v roce 2012 banka Qingdao jasně navrhla plán kótování.

Bank of Qingdao se dnes úspěšně setkala a očekává se, že Shandong zavede první banku kótovanou na akcie A.-5

  V prosinci 2015 byla Bank of Qingdao uvedena na hongkongskou burzu cenných papírů a po celém světě nabídla celkem 990 milionů akcií. Po kótování na hongkongské burze cenných papírů se banka Qingdao rovněž připravuje na návrat k akciím typu A. Na konci roku 2016 předložila banka Qingdao čínské regulační komisi pro cenné papíry žádosti o IPO s akciemi A-share a byla přijata.

Bank of Qingdao se dnes úspěšně setkala a očekává se, že Shandong zavede první banku kótovanou na akcie A.-6

   Pozastavení přezkumu však bylo oznámeno v červnu 2017 a přezkum byl obnoven v říjnu 2017 a 9. ledna 2018,Banka aktualizovala prospekt. Bank of Qingdao nedávno vydala svou prozatímní zprávu za rok 2018.

Bank of Qingdao se dnes úspěšně setkala a očekává se, že Shandong zavede první banku kótovanou na akcie A.-7

   Během sledovaného období činil provozní příjem banky 3,13 miliardy juanů, což představuje meziroční nárůst o 10,40%. Čistý zisk činil 1,33 miliardy juanů, což představuje meziroční nárůst o 4,08%. Čistý zisk připadající na akcionáře banky činil 1,32 miliardy juanů, což představuje meziroční nárůst o 3,58%.

   Ke konci června činil poměr nesplácených úvěrů banky 1.

69%, stejně jako na konci loňského roku. Poměr kapitálové přiměřenosti první úrovně banky byl 8,9%, což je nárůst o 0,19 procentního bodu; poměr kapitálové přiměřenosti první úrovně byl 12,72%, což je nárůst o 0,15 procentního bodu; a její kapitálová přiměřenost byla 16,79%, což je nárůst o 0,19 procenta bodů. Veřejné informace ukazují, že banka Qingdao sídlí v okrese Laoshan v Qingdao a byla založena v listopadu 1996 a vznikla sloučením 21 městských úvěrových družstev v Qingdao. Odpovědný redaktor: Yang Qun Klíčová slova článku: Banka kótovaná na burze Qingdao Doporučené sdílení A-share Odložte veřejný účet Sina Finance na vysílání nejnovějších finančních informací a videí 24 hodin denně, další výhody pro fanoušky skenujte QR kód k následování (sinafinance).