Počítač

Když nakupujete jídlo, zkontrolujte APP na lékařskou konzultaci a pro registraci použijte WeChat

souhrn

Naše noviny, 12. června, v posledních letech internetový průmysl města zrychlil svoji expanzi v různých ekonomických a sociálních oblastech a stal se rozvíjejícím se průmyslem s aktivními inovacemi a rychlým růstem. Učinil solidní krok k „třem rokům formování a pět let hybnosti. “Odhaduje se, že od ledna do května 2017 je relevantní provozní příjem internetového průmyslu 7,7 miliard juanů, což představuje meziroční nárůst o 20%. Reportér se poučil z Městského úřadu pro vědu, průmysl a informační technologie,u

Když nakupujete jídlo, zkontrolujte APP na lékařskou konzultaci a pro registraci použijte WeChat

Když nakupujete jídlo, zkontrolujte APP na lékařskou konzultaci a pro registraci použijte WeChat-0

  Naše noviny, 12. června, v posledních letech internetový průmysl města zrychlil svoji expanzi v různých ekonomických a sociálních oblastech a stal se rozvíjejícím se průmyslem s aktivními inovacemi a rychlým růstem. Učinil solidní krok k „třem rokům formování a pět let hybnosti.

Když nakupujete jídlo, zkontrolujte APP na lékařskou konzultaci a pro registraci použijte WeChat-1

   “Odhaduje se, že od ledna do května 2017 je relevantní provozní příjem internetového průmyslu 7,7 miliard juanů, což představuje meziroční nárůst o 20%. Reportér se poučil z Městského úřadu pro vědu, průmysl a informační technologie,V posledních letech město energicky prosazovalo budování a modernizaci infrastruktury širokopásmových sítí a původně vytvořilo velkokapacitní vysokorychlostní městskou a venkovskou informační komunikační síť a její komplexní komunikační schopnosti byly výrazně rozšířeny. , bylo označeno jako "Broadband China" demonstrace Ministerstva průmyslu a informačních technologií a Národní komise pro rozvoj a reformy.

Když nakupujete jídlo, zkontrolujte APP na lékařskou konzultaci a pro registraci použijte WeChat-2

   Dosud pokrytí optickou sítí městských komunit a správních vesnic dosáhlo 99.

Když nakupujete jídlo, zkontrolujte APP na lékařskou konzultaci a pro registraci použijte WeChat-3

  5%, 98%; pokrytí signálem 4G v městských oblastech je více než 99% a signály 4G ve správních vesnicích v zásadě dosáhly úplného pokrytí; bezdrátové WIFI v klíčových veřejných oblastech původně dosáhlo úplného pokrytí. První gigabitová širokopásmová rezidenční komunita v Hainanu byla oficiálně přijata a otevřena v Haikou 8. prosince loňského roku a letos bylo vybudováno 7 gigabitových širokopásmových komunit.

Když nakupujete jídlo, zkontrolujte APP na lékařskou konzultaci a pro registraci použijte WeChat-4

   Od ledna do dubna 2017 činil objem telekomunikačních obchodů 252 762. 920 000 juanů, což je nárůst o 69,4% ve stejném období loňského roku. Rozumí se, že za účelem vybudování „inteligentního Haikou“ naše město aktivně realizuje akční plán „Internet +“. V roce 2016 přidaly internetové společnosti Haikou téměř tisíc, provozní příjem 15,5 miliardy juanů, což představuje nárůst o 23%, což představuje 48,4% provincie.

Když nakupujete jídlo, zkontrolujte APP na lékařskou konzultaci a pro registraci použijte WeChat-5

   Byl dokončen a uveden do provozu "Nanhai Cloud" v Alibabě a Fuxing City Innovation and Entrepreneurship Park se zařadil mezi přední v zemi v koncentraci internetových společnostíShishan Internet Agricultural Town vytváří národní zážitek. „Internet +“ se stal novou hnací silou ekonomického rozvoje Haikou. Pomocí aplikace „Xiao Cai Xia“ vyhledejte nejbližší levný internetový obchod s potravinami, dotazujte se na autobusové trasy na platformě WeChat „Haikou Bus Travel“, použijte WeChat k objednání v nemocnicích, skenujte kódy k platbě .

Když nakupujete jídlo, zkontrolujte APP na lékařskou konzultaci a pro registraci použijte WeChat-6

  . .

Když nakupujete jídlo, zkontrolujte APP na lékařskou konzultaci a pro registraci použijte WeChat-7

Občané Haikou zjistili, že „internet + vládní služby“Díky tomu se městské veřejné služby staly stále pohodlnějšími a správa se stále více zdokonalovala. .