Majetek

„Díky za učitele“ a nezůstávejte na „banketu“

souhrn

Nevím, kdy se každý rok po přijímací zkoušce na střední školu a přijímací zkoušce na vysokou školu, zejména po přijímací zkoušce na vysokou školu, budou v celé zemi v různé míře konat vlny soutěží o „uvítání učitelů“. Některé hotely budou propagovat „Učitelskou oslavu“ a dokonce pošlou lidi, aby distribuovali letáky „Učitelská pochvala“ na domovech studentů. „Banket učitelů díkůvzdání“ ochutnali někteří důvtipní hoteliéři “Sladkost “, ne

„Díky za učitele“ a nezůstávejte na „banketu“

„Díky za učitele“ a nezůstávejte na „banketu“-0

  Nevím, kdy se každý rok po přijímací zkoušce na střední školu a přijímací zkoušce na vysokou školu, zejména po přijímací zkoušce na vysokou školu, budou v celé zemi v různé míře konat vlny soutěží o „uvítání učitelů“.

„Díky za učitele“ a nezůstávejte na „banketu“-1

   Některé hotely budou propagovat „Učitelskou oslavu“ a dokonce pošlou lidi, aby distribuovali letáky „Učitelská pochvala“ na domovech studentů.

„Díky za učitele“ a nezůstávejte na „banketu“-2

   „Banket učitelů díkůvzdání“ ochutnali někteří důvtipní hoteliéři “„Sladkost" a neustálé renovace přispěly k upgradu „banketu s oceněním učitele".

„Díky za učitele“ a nezůstávejte na „banketu“-3

   To také způsobilo, že některé děti následovaly a porovnávaly a některé finančně bojující rodiny pociťovaly podřadnost a tlak.

„Díky za učitele“ a nezůstávejte na „banketu“-4

   Je pravda, že jejich děti jsou dobré má za následek přijímací zkoušky na vysokou školu a přijímací zkoušky na střední školu.

„Díky za učitele“ a nezůstávejte na „banketu“-5

   Je neoddělitelné od pečlivého vedení učitele. Jako student a rodičJe rozumné doufat, že mohu učitelům odplatit.

„Díky za učitele“ a nezůstávejte na „banketu“-6

   „Děkuji za učitele“ však nemusí být nutně vyjádřeno na „hostině“.

„Díky za učitele“ a nezůstávejte na „banketu“-7

   Podle názoru autora existují zjevné nevýhody, když se učitelé často objevují na „banketu pro učitele“. Za prvé, „styl učitele hostiny“ je v konečné analýze „styl jídla a pití“, který je v rozporu s konstrukcí učitelské morálky a konstrukcí socialistické duchovní civilizace;Zadruhé, učitelé přijímající hostiny poškodí jejich image a poškodí vztah mezi učiteli a studenty; zatřetí, šíření hostinských učitelů povede přímo ke srovnání mezi rodinami studentů a zvýší jejich psychologickou a finanční zátěž. Vzdělávání lidí je práce učitele. Pokud jde o učitele, každý student je jejich největším přáním; rodiče studentů vychovávají své děti k pilnému studiu,Je to největší odměna pro učitele a není třeba „rozbít oteklý obličej a naplnit tlustého muže“, abyste si vynutili „učitelský děkovný banket“.

„Díky za učitele“ a nezůstávejte na „banketu“-8

   Jako učitel byste také měli respektovat a milovat sami sebe a výslovně odmítat hostinu od rodičů studentů.

„Díky za učitele“ a nezůstávejte na „banketu“-9

Pokud ano, vítr „mistra hostiny“ nebude foukat. Stručně řečeno, mistr Xie nesmí zůstat na hostině. (Tento článek Zdroj: Economic Times Autor: Ye Jinfu).