Zápas

Internetová celebrita je pryč, výzva přichází

souhrn

V loňském roce se internetové osobnosti, jako rudý příliv, objevily ve velkém měřítku při uvedení nových automobilů. Zdá se, že pokud se jedná o nové auto, první řada lidí jsou „velké dlouhé nohy + šílená tvář“, s těžkými líčení a našpulené, držení telefonu a houpání se. Mediální kolegové, kteří seděli na místě, musí mít stejný pocit a ženské kotvy vedle nich neustále drnčaly na obrazovku mobilního telefonu:„Děkuji, paní Porsche, děkuji Bao

Internetová celebrita je pryč, výzva přichází

Internetová celebrita je pryč, výzva přichází-0

 V loňském roce se internetové osobnosti, jako rudý příliv, objevily ve velkém měřítku při uvedení nových automobilů. Zdá se, že pokud se jedná o nové auto, první řada lidí jsou „velké dlouhé nohy + šílená tvář“, s těžkými líčení a našpulené, držení telefonu a houpání se.

Internetová celebrita je pryč, výzva přichází-1

  Mediální kolegové, kteří seděli na místě, musí mít stejný pocit a ženské kotvy vedle nich neustále drnčaly na obrazovku mobilního telefonu:„Děkuji vám za Porsche vašeho dítěte, děkuji vám za déšť třešňového květu vašeho dítěte, děkujeme za meloun vašeho dítěte, děkujeme za smaženou omáčku vašeho dítěte . . .

Internetová celebrita je pryč, výzva přichází-2

 “ Záběry ženských kotev, 99% času, čelí jejich tváře a truhly.

Internetová celebrita je pryč, výzva přichází-3

  Nikdy nebudou technické Mít nějaké porozumění a postřehy. Pokud chcete vědět věci související s auty, musíte stále počítat s běžnými médii. Vzpomínám si, že pozice PK určitého vertikálního webu způsobila zvláštní problém “„Je nutné, aby automobilové konference byly živě vysílány internetovými celebritami,“ zúčastnilo se vyjádření názorů a komentářů 130 uživatelů sítě, 10 lidí podporovalo živé vysílání internetových celebrit a 120 lidí nepodporovalo živé vysílání internetových celebrit. většina netizenů podpořila Saida, že se přišel podívat na „dívku“, nezáleželo na tom, jaké auto bylo vydáno, a většina netizenů, kteří se postavili proti, se o auto obávala.

Internetová celebrita je pryč, výzva přichází-4

 Letos se červený příliv náhle rozptýlil. Nejen v automobilovém průmyslu, ale téměř ve všech průmyslových odvětvích s technickým obsahem se celebrity z internetu z tiskové konference kolektivně vytratily. Zdá se, že společnosti, které loni pozvaly kotvy internetových celebrit, aby zde seděly, letos normalizovaly své IQ, jako by se zotavily z chřipky. Víte, internetové celebrity kdysi v PK ztratily tradiční mediální a názorové vůdce.

Internetová celebrita je pryč, výzva přichází-5

 To také potvrzuje „Zprávu o zvláštním výzkumu z Číny 2016 online živého vysílání / internetového průmyslu celebrit“ vydanou poradenskou společností. Ekonomický rozvoj internetových celebrit má čtyři hlavní body bolesti: jedním je to, že vulgární kulturní tendence mohou být kdykoli blokovány; druhým je homogenita a reprodukovatelnost provozního režimu, který je náchylný k estetické únavě; třetím je, že intervence kapitálu ovlivní celkový styl tvorby obsahu;Za čtvrté, náklady na přenos publika jsou nízké.

  Kvůli pornografii, porušování předpisů a rozbitým kapitálovým řetězcům se k armádě bankrotů přidalo stále více platforem živého vysílání.

  I nyní na kapitálovém trhu klesá hodnocení platforem živého vysílání, které jsou stále okouzlující.

  Odborníci na rizikový kapitál se domnívají, že v budoucnu bude odstraněno 80% - 90% platforem živého vysílání, což také znamená, že celý trh živého vysílání bude i nadále vstupovat do procesu pomalého poklesu. Je nepopiratelné, že účast celebrit na internetu na tiskové konferenci úspěšně vytvořila témata a vzbudila pozornost.

  Co však řekly kotvy žen a co si Netizens pamatoval po tiskové konferenci, rozhodně není známo. Pro všechny automobilové společnosti, aby byl marketing kreativní, to opravdu vyžaduje IQ a konotaci, a dokonce i sklon. Dobré nápady nejsou jen o upoutání pozornosti,Přidává také body k image značky. Naštěstí má každý rok v tomto bodě shodu.

  Tady tedy přichází výzva.

.