Internet

Overseas Chinese Town Group kontroluje průmyslový rozvoj našeho města

souhrn

Dnes odpoledne vedl Duan Xiannian, tajemník stranického výboru a generální ředitel skupiny OCT, tým, který kontroloval průmyslový rozvoj našeho města. Zhang Qi, člen stálého výboru zemského výboru strany a tajemník městského stranického výboru, doprovázel inspekci ve staré ulici Qilou a vyměňoval si s inspekčním týmem diskuse o hospodářském a sociálním rozvoji našeho města. Du Liwen, předseda Stálého výboru Městského lidového kongresu, Wang Yunxia, ​​předseda CPPCC,Člen stálého výboru výboru městské strany, náměstek primátora Gu Gang, náměstek města

Overseas Chinese Town Group kontroluje průmyslový rozvoj našeho města

Overseas Chinese Town Group kontroluje průmyslový rozvoj našeho města-0

  Dnes odpoledne vedl Duan Xiannian, tajemník stranického výboru a generální ředitel skupiny OCT, tým, který kontroloval průmyslový rozvoj našeho města. Zhang Qi, člen stálého výboru zemského výboru strany a tajemník městského stranického výboru, doprovázel inspekci ve staré ulici Qilou a vyměňoval si s inspekčním týmem diskuse o hospodářském a sociálním rozvoji našeho města. Du Liwen, předseda Stálého výboru Městského lidového kongresu, Wang Yunxia, ​​předseda CPPCC,Inspekci doprovázel člen stálého výboru města a místostarosta Gu Gang a náměstek starosty Ren Qinghua.

Overseas Chinese Town Group kontroluje průmyslový rozvoj našeho města-1

   V posledních letech Haikou City aktivně přitahuje investice do osídlování velkých průmyslových odvětví a velkých projektů.

Overseas Chinese Town Group kontroluje průmyslový rozvoj našeho města-2

   Overseas Chinese Town Group je velký centrální podnik, který je přímo řízen Státní komisí pro dohled nad správou a správou Státní rady.

Overseas Chinese Town Group kontroluje průmyslový rozvoj našeho města-3

   V průběhu let pěstoval cestovní ruch a související činnosti v kulturním průmyslu, rozvoj a správu nemovitostí a hotelů,Je to první várka demonstračních základen národního kulturního průmyslu a jeden z 30 nejlepších národních kulturních podniků. V terminálu Xinhaiport inspekční tým navštívil a zkontroloval stavbu terminálu a vyslechl dodržování města „jednou řekou a dvěma břehy poháněnými východními a západními přístavy a koordinovaným rozvojem severu a jihu“ za účelem výstavby nového vzor rozvoje mezinárodního zahradního města na břehu řeky. Zahájení práce na podpoře reformy „více předpisů v jednom“, integraci úžiny Qiongzhou a vybudování integrovaného komplexního ekonomického kruhu „Haichengwen“. Meishe River Fengxiang Wetland Park je ukázkovým projektem v našem městě na podporu budování ekologické civilizace a provádění ekologické obnovy.

Overseas Chinese Town Group kontroluje průmyslový rozvoj našeho města-4

   Zde inspekční tým zkontroloval na místě komplexní řízení vodního prostředí řeky Meishe. Dozvěděli jsme se o postupu výstavby našeho mokřadního parku v našem městě a žádosti o mezinárodní certifikaci mokřadního města.

Overseas Chinese Town Group kontroluje průmyslový rozvoj našeho města-5

   V oblasti Jinshawan a v jižní oblasti západního pobřeží měl inspekční tým důkladné znalosti o územním plánování a rozvoji a výstavbě těchto dvou oblastí a vyměnil si názory na sdílení veřejných zařízení v jižní oblasti Západní pobřeží. Odpoledne téhož dne se kontrolní tým vydal také do Mission Hills Tourism Resort,Qilou Old Street a Xiuying Port se seznámí s obecným umístěním a hlavním plánem Mission Hills Tourism Resort, historickou a kulturní ochranou a opravným projektem Qilou Old Street a celkovým plánováním Xiuying Port. Po návštěvě místa a poslechu úvodu inspekční tým uvedl, že Výbor a vláda městských stran v Haikou přikládá velký význam obnově měst a rozvoji globálního cestovního ruchu a posiluje odhodlání usadit se ve velkých podnicích. Zejména v mokřadním parku Fengxiang u mokřadů na řece Meishe všichni viděli, že úprava vody a ekologická obnova Haikou postupují rychle a účinek je dobrý.

Overseas Chinese Town Group kontroluje průmyslový rozvoj našeho města-6

Taková „rychlost Haikou“ dala podnikům plnou důvěru v rozvoj Haikou. .