Automatický

Naše provincie opět deleguje právo kontrolovat profesionální tituly na skupinu jednotek

souhrn

Včera se reportér z provinčního odboru lidských zdrojů a sociálního zabezpečení dozvěděl, že naše provincie opět delegovala právo hodnotit profesní tituly na skupinu jednotek. K decentralizovaným jednotkám patří Tentokrát první přidružená nemocnice Nanchang University, druhá Přidružená nemocnice Nanchang University, provinční lidová nemocnice Jiangxi a odborná technologie Jiujiang College, Vysoká škola finanční a ekonomie Jiangxi, Vysoká škola aplikované technologie Jiangxi, Státní správa majetku Jiangxi Dacheng Co., Ltd.V budoucnu tyto 7

Naše provincie opět deleguje právo kontrolovat profesionální tituly na skupinu jednotek

Naše provincie opět deleguje právo kontrolovat profesionální tituly na skupinu jednotek-0

  Včera se reportér z provinčního odboru lidských zdrojů a sociálního zabezpečení dozvěděl, že naše provincie opět delegovala právo hodnotit profesní tituly na skupinu jednotek. K decentralizovaným jednotkám patří Tentokrát první přidružená nemocnice Nanchang University, druhá Přidružená nemocnice Nanchang University, provinční lidová nemocnice Jiangxi a odborná technologie Jiujiang College, Vysoká škola finanční a ekonomie Jiangxi, Vysoká škola aplikované technologie Jiangxi, Státní správa majetku Jiangxi Dacheng Co. , Ltd. V budoucnu bude v hodnocení profesních titulů těchto 7 jednotek implementován nezávislý vývoj standardů hodnocení, nezávislý vývoj metod hodnocení a nezávislé hodnocení práce.

Naše provincie opět deleguje právo kontrolovat profesionální tituly na skupinu jednotek-1

   Delegování pravomoci nezávislého hodnocení profesních titulů a plné využití vedoucí úlohy zaměstnavatelů při hodnocení profesních titulů je důležitým opatřením zemského odboru lidských zdrojů a sociálního zabezpečení k prosazování racionální správy, decentralizace, kombinace decentralizace a optimalizace služeb. „Delegování pravomoci nezávislého hodnocení profesních titulů není jen delegování pravomoci, ale sjednocení individuálního chování při hodnocení profesního titulu s cílovým vedením zaměstnavatele, implementace nezávislého práva zaměstnavatelů a podpora řízení práce, hodnocení profesního titulu, jmenování hodnocení, řízení výkonu a další důležité systémy v jednotce. Interní organická integrace, benigní provoz a ty skutečně schopné,Mechanismus zaměstnanosti v rámci průměrnosti podporuje sebeřízení, sebekázeň a vlastní rozvoj jednotky.

Naše provincie opět deleguje právo kontrolovat profesionální tituly na skupinu jednotek-2

   „Uvedla příslušná osoba odpovědná za pokrajinský odbor lidských zdrojů a sociálního zabezpečení. Doposud provinční odbor lidských zdrojů a sociálního zabezpečení delegoval právo hodnotit profesní tituly na 32 vyšších odborných škol, 5 vědeckých výzkumných ústavů, 3 nemocnice a 14 podniků. Dále zemský úřad pro lidské zdroje a sociální zabezpečení. Oddělení dále rozšíří autonomii zaměstnavatelů při hodnocení profesních titulů,Zároveň posílíme dohled v průběhu akce i po ní, abychom zajistili, že výsledky hodnocení pracovní pozice budou spravedlivé a spravedlivé.

Naše provincie opět deleguje právo kontrolovat profesionální tituly na skupinu jednotek-3

(Reporter Li Xinhong).