Kultura

Dobrovolnické aktivity vstupují do komunity a vřele slouží lidem

souhrn

Lékař poskytuje bezplatné konzultace obyvatelům komunity. Bezplatné konzultace s textem / obrázkem našeho reportéra Chena Liyuana, školení první pomoci, zábavné hry ... Odpoledne 11. června byly okresní výbor Tuanlonghua, federace dobrovolnických služeb Longhua, vláda města Chengxi, centrum rozvoje charity mládeže Haikou City Lvya a další jednotky na západě města Cangxi Village spustila dobrovolnickou službu 2017 do aktivity komunitního tématu.Přihlásilo se téměř sto dobrovolníků

Dobrovolnické aktivity vstupují do komunity a vřele slouží lidem

Dobrovolnické aktivity vstupují do komunity a vřele slouží lidem-0

 Lékař poskytuje bezplatné konzultace obyvatelům komunity. Bezplatné konzultace s textem / obrázkem našeho reportéra Chena Liyuana, školení první pomoci, zábavné hry .

Dobrovolnické aktivity vstupují do komunity a vřele slouží lidem-1

 . .

Dobrovolnické aktivity vstupují do komunity a vřele slouží lidem-2

  Odpoledne 11. června byly okresní výbor Tuanlonghua, federace dobrovolnických služeb Longhua, vláda města Chengxi, centrum rozvoje charity mládeže Haikou City Lvya a další jednotky na západě města Cangxi Village spustila dobrovolnickou službu 2017 do aktivity komunitního tématu. Téměř stovka dobrovolníků vstoupila do komunity, aby prováděla bezplatné kliniky a další pohodlné servisní projekty, které obyvatelům přinášely radost, vyjadřovaly silné teplo a působily na obyvatele komunity. Obyvatelé hluboce milují dobrovolnické služby.

Dobrovolnické aktivity vstupují do komunity a vřele slouží lidem-3

  „Pacienti s vysokým krevním tlakem by se měli stravovat vědecky a jíst méně nakládaná jídla“, „Trvejte na cvičení alespoň půl hodiny denně, například joggingu atd. “…… odpoledne 11.

Dobrovolnické aktivity vstupují do komunity a vřele slouží lidem-4

  odpoledne poskytli odborníci z přidružené nemocnice Hainan Medical College obyvatelům bezplatnou konzultaci na místě. Podle dohody s dobrovolníky obyvatelé řádně čekali na měření krevního tlaku, glukózy v krvi a auskultaci srdce a plíce. Odborníci pečlivě zkontrolovali zdravotní záznamy pacienta, trpělivě odpověděli na různá nevyléčitelná onemocnění vyvolaná obyvateli a poskytli názory na léčbu problémů zjištěných během inspekce.

Dobrovolnické aktivity vstupují do komunity a vřele slouží lidem-5

 Odborníci také vysvětlili obyvatelům důležitost pravidelných fyzických prohlídek a povzbudili starší lidi, aby si vytvořili pozitivní a optimistický postoj k životu a rozvíjeli zdravé životní návyky. Kromě toho na scénu přišli také odborníci na TCM z Haikou People's Hospital, aby získali puls pacientů a vedli učedníky k poskytování diagnostických a léčebných služeb TCM v akupunktuře a masáži, což obyvatelé komunity uvítali. „Doufám, že takové výhody pro lidi vždy budou,Huiminovy ​​dobrovolnické služby vstupují do komunity, věnujte pozornost našemu zdraví, abychom si mohli užít služby těchto odborníků doma.

Dobrovolnické aktivity vstupují do komunity a vřele slouží lidem-6

  "Resident Li Apo řekl s úsměvem. Před dalším stánkem přilákala ekologicky šetrná ruční výroba také mnoho obyvatel, aby se zastavili a obdivovali. Dobrovolníci z Centra pro rozvoj charity mládeže Haikou Lvya používali jednorázové papírové talíře a staré klíče k výrobě zvonkohry.

Dobrovolnické aktivity vstupují do komunity a vřele slouží lidem-7

  ;Květy jsou vyrobeny ze skládaného papíru; novoroční pohlednice jsou vyrobeny z tvrdého kartonu a barevného papíru . .

Dobrovolnické aktivity vstupují do komunity a vřele slouží lidem-8

 . Dobrovolníci vysvětlují postup výroby a techniky těchto prací jeden po druhém na místě. Li Jinlong, šéf veřejného blahobytu v Green Endu, uvedl: "Ve skutečnosti existuje v životě mnoho věcí, které lze recyklovat, ale lidé vždy zavírají oči. Doufáme, že obyvatelé budou mít nízkouhlíkový a ekologický koncept.

Dobrovolnické aktivity vstupují do komunity a vřele slouží lidem-9

 "Objevte krásu života a přeměňte odpadní produkty na umělecká díla.

Dobrovolnické aktivity vstupují do komunity a vřele slouží lidem-10

  „Tato forma publicity je velmi dobrá a naučili jsme se spoustu znalostí o ochraně životního prostředí. Občanka Zhang řekla: „Chuangwen“ předávání znalostí pozitivní energií, „Haikou má velmi dobrý vliv na propagaci a vzdělávání čínského snu“, „Reklamy na veřejné služby se staly krásnou krajinou ve městě“, „Dobrovolnická služba činnosti prováděné v Haikou jsou stále hojnější. Jsem velmi ochotný účastnit se dobrovolnických služeb.

Dobrovolnické aktivity vstupují do komunity a vřele slouží lidem-11

  “.

Dobrovolnické aktivity vstupují do komunity a vřele slouží lidem-12

 . . Na místě akce, před stánkem týmu dobrovolnických služeb dotazníkového průzkumu„ Chuangwen “, bylo mnoho obyvatel přitahováno k vyplnění dotazníku se svými dětmi. “ V Kromě provádění dobrovolnických služeb v komunitách a na náměstích provedeme také průzkumy v domácnostech, abychom obyvatelům ve většině jurisdikcí umožnili zvýšit jejich povědomí o práci na budování národního civilizovaného města,Míra podpory, míra účasti a míra spokojenosti.

Dobrovolnické aktivity vstupují do komunity a vřele slouží lidem-13

  „Li Jinlong řekl, že starší senioři se chtějí této aktivity účastnit, ale neumí jasně přečíst text v dotazníku. Dobrovolníci budou trpělivě číst každou otázku a nechají seniory, aby si vybrali, čemu nerozumí. čtenář také podrobně řekne starším lidem na základě příkladů kolem nich. „Mladý muži, můžeš mi povědět o morálních vzorech v Haikou?“ Na akci by se někteří starší lidé dobrovolníků zeptali a dobrovolníci jim trpělivě odpověděli.

  „V posledních letech naše město pokračovalo v provádění selekčních aktivit pro morální modely a dobré lidi kolem nás, energicky chválilo smrtelníky za dobré skutky, vybíralo a chválilo pokročilé modely a Wu Yongzan,Chen Qixian, Hong Qingzhi atd.

 , Velké množství vynikajících činů, dojemných a vlivných osobností .

 . . „Když staří lidé kladli otázky, Li Jinlong a dobrovolníci byli velmi zaneprázdněni. Podle jeho názoru může tato událost nejen pomoci Obyvatelé přinášejí pohodlné služby a prostřednictvím „vytváření“ znalostní propagandy také umožňují obyvatelům poznat více dobrých lidí kolem sebe s pozitivní energií.

 Poraďte všem, aby sledovali učení a udělali totéž, čímž se vytvoří jasný efekt.

(Haikou City vytváří národní sanitární město, Haikou City vytváří národní civilizované město, Haikou City vytváří kulturu, Haikou City Chuangwei, Haikou City Double Innovation).