Internet

Pokračovat v podpoře výstavby hlavních klíčových projektů

souhrn

Včera odpoledne Huang Qiang, člen stálého výboru výboru městské strany a výkonný náměstek primátora, předsedal koordinační schůzce hlavních klíčových projektů provincie a města a vyslal otázky ochrany živlů, vyvlastnění půdy, demolice domů, organizace stavby a další problémy při stavbě projektů a nasazené úkoly v další fázi. Od ledna do května tohoto roku překročily hlavní klíčové projekty v provinciích a městech našeho města plánované investiční úkoly.Investice dokončily také velké projekty ve výstavbě v provincii

Pokračovat v podpoře výstavby hlavních klíčových projektů

Pokračovat v podpoře výstavby hlavních klíčových projektů-0

  Včera odpoledne Huang Qiang, člen stálého výboru výboru městské strany a výkonný náměstek primátora, předsedal koordinační schůzce hlavních klíčových projektů provincie a města a vyslal otázky ochrany živlů, vyvlastnění půdy, demolice domů, organizace stavby a další problémy při stavbě projektů a nasazené úkoly v další fázi. Od ledna do května tohoto roku překročily hlavní klíčové projekty v provinciích a městech našeho města plánované investiční úkoly.

Pokračovat v podpoře výstavby hlavních klíčových projektů-1

  Mezi nimi byly hlavní projekty provincie ve výstavbě, které dokončily investici 40,2 miliard juanů, což představuje nárůst o 26%; hlavní stavební projekty provincie dokončily investice 24,2 miliard juanů, což představuje nárůst o 31%; 279 obecních klíčových projektů dokončilo investici ve výši 54,09 miliardy juanů, což představuje nárůst o 1,9%. Huang Qiang poukázal na to, že hlavní klíčové projekty jsou důležitým nositelem a úchopem pro urychlení městské transformace a dosažení stabilního růstu a souvisí se zlepšením městské konkurenceschopnosti a vytrvalostí ekonomického rozvoje.

Pokračovat v podpoře výstavby hlavních klíčových projektů-2

  Zodpovědné jednotky musí rozhodně dodržovat požadavky na rozmístění na úrovni provincií a obcí, udržovat vysoký smysl pro odpovědnost a naléhavost, plně hrát subjektivní iniciativu všech stran, dále zvyšovat koordinaci a pokrok, překonávat potíže a letos dokončit všechny úkoly. Huang Qiang zdůraznil, že musíme zorganizovat schopné síly, zvýšit úsilí o získávání a demolici půdy a usilovat o co nejrychlejší předání půdy.

Pokračovat v podpoře výstavby hlavních klíčových projektů-3

Poskytněte silnou záruku pro stavbu velkých a klíčových projektů; u projektů, které zaostávají, najděte jeden po druhém důvody, předepište správný lék, přečtěte si iniciativu a efektivně prolomte „úzké místo“, které omezuje konstrukci projektů; usilovně pracuje na hledání projektů, přitahuje investice a zaměřuje se na hospodářský a sociální rozvoj S nedostatky ochrany živobytí lidí budeme pokračovat v integraci, plánování a generování vysoce kvalitních projektů,Zajistit postupné pokračování projektů a poskytnout silnou podporu výstavbě demonstračních měst „pěti hlavních rozvojových“. .