Sportovní

[Pobočka zemědělské banky Qinghai] Budování „brány firewall“ pro finanční zabezpečení

souhrn

Během Národního týdne vědeckých a technologických aktivit v roce 2017, které se konalo ve dnech 20. až 27. května, pobočka čínské zemědělské banky Qinghai uspořádala a nasadila v souladu se sjednoceným uspořádáním zemědělského ústředí a ústřední pobočky Xining Čínské lidové banky s téma „Inovace vědy a technologie, finanční výhody pro živobytí lidí“, Zaměření na dva hlavní obsahy bezpečného používání karet a finanční technologie na podporu rozvoje inkluzivního financování, byla provedena řada popularizačních aktivit finančních technologií

[Pobočka zemědělské banky Qinghai] Budování „brány firewall“ pro finanční zabezpečení

[Pobočka zemědělské banky Qinghai] Budování „brány firewall“ pro finanční zabezpečení-0

  Během Národního týdne vědeckých a technologických aktivit v roce 2017, které se konalo ve dnech 20. až 27.

[Pobočka zemědělské banky Qinghai] Budování „brány firewall“ pro finanční zabezpečení-1

   května, pobočka čínské zemědělské banky Qinghai uspořádala a nasadila v souladu se sjednoceným uspořádáním zemědělského ústředí a ústřední pobočky Čínské lidové banky v Xiningu.

[Pobočka zemědělské banky Qinghai] Budování „brány firewall“ pro finanční zabezpečení-2

   dva hlavní obsahy bezpečného používání karet a finanční technologie na podporu rozvoje inkluzivního financování byly provedeny různé popularizační aktivity finančních technologií.

[Pobočka zemědělské banky Qinghai] Budování „brány firewall“ pro finanční zabezpečení-3

  V tomto týdnu vědeckých a technologických aktivit plně využila pobočka Qinghai Agricultural Bank of China elektronické fyzické kanály, jako je oficiální Weibo, webové stránky, obchodní obrazovky LED obrazovky, multimediální přehrávače, oblast autonomního bankovnictví, oblast zkušeností s elektronickým bankovnictvím, oblast čekání zákazníků, Důrazně prosazovat znalosti o inkluzivním financování a prevenci finančních telekomunikačních podvodů z různých úhlů a forem,Nechte spotřebitele pochopit podstatu finančních telekomunikačních podvodů a zvyšte jejich povědomí o účinné prevenci finančních telekomunikačních podvodů. Na tomto základě věnuje pobočka Čínské zemědělské banky v Číně pozornost internímu školení a neprodleně informuje všechny úrovně jurisdikce o běžných metodách telekomunikačních podvodů a nejnovějších informacích o případech, aby byli všichni zaměstnanci obeznámeni, obeznámeni a zběhlí v základy boje proti podvodům. Zlepšit identifikaci a schopnosti zachycování praktiků.

[Pobočka zemědělské banky Qinghai] Budování „brány firewall“ pro finanční zabezpečení-4

(Dong Jie).