Průzkum

Soukromá spotřeba se stává hlavním proudem nových energetických vozidel

souhrn

Poté, co se na začátku letošního roku dostal ze stínu poklesu dotací a znovu zopakoval přístupový katalog, se trh s novými energetickými vozidly vrátil do rychle rostoucího pruhu a zavede období výbuchu. Podle nejnovějších údajů zveřejněných Národní cestovní asociací se v květnu letošního roku domácí prodej nových energetických vozidel meziročně zvýšil téměř o 50%. Cui Dongshu, generální tajemník Národní jezdecké federace, uvedl, že trh s novými energetickými vozidly roste.Odráží politiku a trh

Soukromá spotřeba se stává hlavním proudem nových energetických vozidel

Soukromá spotřeba se stává hlavním proudem nových energetických vozidel-0

 Poté, co se na začátku letošního roku dostal ze stínu poklesu dotací a znovu zopakoval přístupový katalog, se trh s novými energetickými vozidly vrátil do rychle rostoucího pruhu a zavede období výbuchu. Podle nejnovějších údajů zveřejněných Národní cestovní asociací se v květnu letošního roku domácí prodej nových energetických vozidel meziročně zvýšil téměř o 50%. Cui Dongshu, generální tajemník Národní jezdecké federace, uvedl, že trh s novými energetickými vozidly roste. Po promítnutí postupného návratu politik a trhu k normálu se produkce a prodej postupně posilují.

Soukromá spotřeba se stává hlavním proudem nových energetických vozidel-1

  Současně jsou kvůli tvrdé poptávce velkými městy, jako je Peking, stále hlavním bojištěm spotřeby nových energetických vozidel. Za zmínku stojí, že poté, co jsme prošli procesem čekání a dohlédnutí na přijetí, se spotřeba nových soukromých energetických vozidel stala hlavním proudem a také to stimulovalo rozvoj celého průmyslového řetězce, jako je podpora zařízení. Podíl nákupů soukromých automobilů se zvýšil. Rychlý vývoj nových energetických vozidel v posledních letech nejen zvýšil podíl globálního prodeje domácích nových energetických vozidel na téměř 60% v loňském roce, což je první místo na světě.

Soukromá spotřeba se stává hlavním proudem nových energetických vozidel-2

  , struktura nákupu automobilů se také naklání směrem k soukromému spotřebitelskému trhu. Nová energetická vozidla postupně vycházejí z období vyčkávání.

Soukromá spotřeba se stává hlavním proudem nových energetických vozidel-3

  Podle nejnovějších údajů zveřejněných Národní jezdeckou federacíDomácí prodej nových energetických vozidel se meziměsíčně zvýšil o 30% a meziročně o 45%. Za nárůstem prodeje se podíl spotřeby nových energetických vozidel postupně změnil z veřejné spotřeby na soukromou spotřebu. Yan Jinghui, expert na automobilový průmysl, uvedl, že soukromý spotřebitelský trh s novými energetickými vozidly se stává hlavním proudem. Data ukazují, že podíl domácích soukromých nákupů nových energetických vozidel se v loňském roce zvýšil na 50%.

Soukromá spotřeba se stává hlavním proudem nových energetických vozidel-4

 Podle zasvěcených v oboru byla většina vysokých prodejů domácích nových energetických vozidel trávena veřejnými spotřebitelskými trhy, jako jsou leasingové společnosti. Některé automobilové společnosti zakládají leasingové společnosti na výrobu automobilů nebo nových energetických vozidel prostřednictvím spolupráce a prodávají nová energetická vozidla, která vyrábějí, leasingovým společnostem. Ve skutečnosti podíl nákupů soukromých automobilů na prodejích není vysoký, ale protože zákazníci postupně přijímají nová energetická vozidla,Kromě provádění mnoha příznivých politik se podíl nákupu soukromých automobilů postupně zvyšuje.

Soukromá spotřeba se stává hlavním proudem nových energetických vozidel-5

  Podle údajů zveřejněných nedávno pekinským městským úřadem pro regulaci a správu indikátorů malých autobusů se počet žadatelů o nová energetická vozidla v nadcházející třetí fázi letošní loterie malých osobních automobilů přiblížil 29 000.

  V letošním roce je kvóta indikátorů pro osobní předvádění a používání nových energetických osobních automobilů 5. V předchozím období bylo vyčerpáno deset tisíc.

  To znamená, že mnoho žadatelů může v příštím roce přidělit pouze nové cíle v oblasti energetických vozidel.

  Současně s nárůstem soukromé spotřeby nových energetických vozidel se změnil také nový přístupový katalog energetických vozidel. V „Katalogu doporučených modelů pro propagaci a aplikaci nových energetických vozidel (5. várka v roce 2017)“, který nedávno oznámilo ministerstvo průmysluPočet čistě elektrických osobních automobilů dosáhl 180, což překonalo 166 loňského roku, zatímco počet nových energetických autobusů byl nižší než v loňském roce.

  Yan Jinghui věří, že posílení soukromého spotřebitelského trhu zvýšilo vládní podporu novým energetickým vozidlům. Současně také různé automobilové společnosti vylepšují své nové produktové řady energetických vozidel.

  V budoucnu bude domácí trh s novými energetickými vozidly uvést období výbuchu. Uspořádání produktů se mění podle potřeb.

  Podíl nových soukromých vozidel na energii se stále zvyšuje, což způsobuje, že automobilové společnosti diverzifikují rozvržení svých produktů a zavádějí více rozdělené modely, aby uspokojily poptávku spotřebitelů po nových automobilech na energii. V současné době nejsou automobilové společnosti schopny uspokojit poptávku spotřebitelů po nových energetických vozidlech prostřednictvím „elektrické“ transformace jejich palivových vozidel.

 Výdrž, nízké ceny a SUV se při nákupu nových energetických vozidel staly aktuálními aspekty spotřebitelů. Data ukazují, že v květnu letošního roku dosáhl domácí prodej nových osobních vozidel s energií 38 000.

  Mezi nimi byly nejpopulárnější čistě elektrické modely třídy A00 s objemem prodeje 15 900 kusů, což představuje meziroční nárůst o 104%. Za zmínku stojí, že současná nová energetická SUV jsou poháněna vzkvétajícím celkovým prodejem v tomto tržním segmentu. Za prvních pět měsíců letošního roku se tržby meziročně zvýšily až o 451%. Reportér z Beijing Business Daily zjistil, že BAIC New Energy EC180, který je umístěn jako model třídy A00, má BAIC New Energy a BYD jako hlavní prodejní sílu na trhu v Pekingu a má subvencovanou vyvolávací cenu pouze 49 800 juanů , který je od svého uvedení na seznamu nedostatkem.

  Současně je v horkém prodeji také BAIC New Energy EX260, která se zaměřuje na trh SUV. Zákazníci zároveň vyhledávají BYD Qin EV s dojezdem 300 kilometrů. V současné době pekinská městská komise pro ekonomiku a informační technologie vydala dvě série „Pekingské demonstrační aplikace informací o záznamu nových energetických údajů o osobních automobilech (vydání 2017)“, celkem 41 modelů, včetně sedanu, SUV a třídy A00 modely pro uspokojení spotřeby Spotřebitelé poptávají po nových vozidlech s energií. Zároveň se rozumí, že na „Festivalu propagace nových energetických vozidel v Pekingu 2017“, který bude zahájen 23.

  června, bude soustředěně vystaveno 41 nových energetických modelů prodaných v Pekingu. Yan Jinghui uvedl, že stejně jako na tradičním automobilovém trhu mají spotřebitelé stejnou různorodou potřebu nových energetických vozidel.

  Jednoduchý vysoký počet kilometrů je pouze jedním z faktorů, které si zákazníci kupují. Hojnost modelů a to, zda dokážou zachytit „puls“ spotřebitelů, se také stala klíčem k růstu prodeje automobilových společností. Vytvořit „měkké prostředí“ pro vozidla.

  Zvýšení podílu soukromých nákupů ve skutečnosti vedlo nejen k dvojímu růstu nových produktů a prodejů energetických vozidel, ale postupně se také zlepšilo „měkké prostředí“ v oblasti propagace a aplikace. . Vezmeme-li jako příklad Peking, data to ukazujíK dubnu tohoto roku Peking propagoval celkem 122 900 nových energetických vozidel, z toho v loňském roce bylo nově přidáno 73 300 čistě elektrických vozidel. Pozornost se také stala novým průmyslovým odvětvím souvisejícím s energetickými vozidly, která stojí za obrovskými čísly prodejů.

  Niu Jinming, ředitel Pekingského centra pro vývoj a propagaci nových energetických vozidel, uvedl, že Peking zavedlInteligentní platforma pro nabíjení a výměnu služeb pro vícerozměrné vyhledávání hromádek, propojené platby a další služby a realizuje monitorování informací o stavu baterie, provozní polohy vozidla, predikce poruch a dalších provozních služeb a správy v reálném čase a zajišťuje tak po celý den bezpečnost nových energetických vozidel za všech okolností. Zároveň Niu Jinming odhalil, že implementace nového národního standardu pro nabíjení hromádek již neumožňuje účtovat automobilkám různé společnosti. Samostatné boje "účinně zlepší efektivitu nabíjení a usnadní to uživatelům. Nový trh s energetickými vozidly má obrovský prostor, zejména mezi soukromými uživateli, kteří tvoří 70%, míra účasti se blíží 70% a potenciál rozvoje je velmi značné.

  Yan Jinghui věří, že současné Některé nové politiky subvencování energetických vozidel zavádějí mechanismus poklesu. V letošním roce poklesnou národní a místní dotace o 40%. Do roku 2020 budou dotace zcela zrušeny a nová energetická vozidla budou na stejné platformě soutěžit s palivovými vozidly. V současné době díky příznivým politikám, jako je neomezený provoz, samostatná loterie a neustálé obohacování modelů, začali spotřebitelé přijímat nová energetická vozidla.

Důležité však bylo i pohodlí nabíjení a „měkké prostředí“, jako je monitorování údajů o vozidle pro neustálý nárůst nových energetických vozidel. Jeden prsten. Pekingský komerční denní reportér Liu Yang.