Válečný

Byly zahájeny reklamní a výstavní aktivity provincie Yunnan v roce 2017 „Den kulturního a přírodního dědictví“

souhrn

Zprávy z našich novin (Reporter Yang Yujie) 10. června se ve Státním muzeu umění v Dali konal slavnostní zahájení hlavního místa pro propagaci a představení „Dne kulturního a přírodního dědictví“ v provincii Jün-nan. Zahajovacího ceremoniálu a přednesu projevu se zúčastnil Qiu Qi, člen skupiny pro vedení strany provinčního ministerstva kultury. Xu Yingsu, zástupce ředitele Stálého výboru Státního lidového kongresu, oznámil oficiální zahájení akce.Státní místopředseda CPPCC Yang

Byly zahájeny reklamní a výstavní aktivity provincie Yunnan v roce 2017 „Den kulturního a přírodního dědictví“

Byly zahájeny reklamní a výstavní aktivity provincie Yunnan v roce 2017 „Den kulturního a přírodního dědictví“-0

  Zprávy z našich novin (Reporter Yang Yujie) 10. června se ve Státním muzeu umění v Dali konal slavnostní zahájení hlavního místa pro propagaci a představení „Dne kulturního a přírodního dědictví“ v provincii Jün-nan. Zahajovacího ceremoniálu a přednesu projevu se zúčastnil Qiu Qi, člen skupiny pro vedení strany provinčního ministerstva kultury.

Byly zahájeny reklamní a výstavní aktivity provincie Yunnan v roce 2017 „Den kulturního a přírodního dědictví“-1

   Xu Yingsu, zástupce ředitele Stálého výboru Státního lidového kongresu, oznámil oficiální zahájení akce. Slavnostního zahájení se zúčastnil Yang Zeheng, místopředseda Státní politické poradní konference. Akce byla sponzorována provinčním ministerstvem kultury Yunnan, provinčním ministerstvem bydlení a rozvoje venkova v Yunnanu a lidovou vládou prefektury Dali a uskutečnilo ji Centrum ochrany nehmotného kulturního dědictví provincie Yunnan a kulturní a sportovní úřad prefektury Dali. Účelem této aktivity je posílit výměnu nezděděných praktických zkušeností a dále prohloubit identitu národní tradiční kultury.

Byly zahájeny reklamní a výstavní aktivity provincie Yunnan v roce 2017 „Den kulturního a přírodního dědictví“-2

  Bude vynakládáno úsilí na skutečnou a úplnou ochranu a zdědění kulturního dědictví. Dali má dlouhou historii a bohaté kulturní dědictví, zejména pokud jde o nehmotné kulturní dědictví. Tradiční řemeslné zpracování představované barvami Bai tie-dye, stříbro Heqing, řezbářství Jianchuan a čaj Xiaguantuo jsou jedinečné, například Baiju a Lantern Opera.

Byly zahájeny reklamní a výstavní aktivity provincie Yunnan v roce 2017 „Den kulturního a přírodního dědictví“-3

   Tradiční drama je docela okouzlující,Folklórní aktivity, jako je čaj Bai Sandao, festival písní Shibaoshan a ulice Dali Sanyue, jsou ještě slavnější. V současné době naše prefektura úspěšně vybudovala první muzeum nehmotného kulturního dědictví na úrovni města v muzeu nehmotného kulturního dědictví Prefektura Yunnan-Dali.

Byly zahájeny reklamní a výstavní aktivity provincie Yunnan v roce 2017 „Den kulturního a přírodního dědictví“-4

   Existuje 391 reprezentativních projektů nehmotného kulturního dědictví a 1 270 reprezentativních dědiců projektů nehmotného kulturního dědictví. Existuje 8 „Rodných měst čínské lidové kultury a umění“ pojmenovaných ministerstvem kultury, 68 lidových umělců bylo jmenováno staršími hudebníky, tanečníky a umělci ministerstvem kultury a zemským oddělením kultury, 59 bylo pojmenováno „Dalí lidové umění Velmistr". Zároveň byl náš stát v roce 2011 zařazen ministerstvem kultury jako experimentální oblast kulturní a ekologické ochrany na národní úrovni.

Byly zahájeny reklamní a výstavní aktivity provincie Yunnan v roce 2017 „Den kulturního a přírodního dědictví“-5

  Plán ochrany byl schválen a realizován Ministerstvem kultury. Na zahajovacím ceremoniálu se konaly „Dopis reakce generálního úřadu ministerstva kultury o schválení provádění„ hlavního plánu experimentální zóny kulturní a ekologické ochrany Dali “(2014–2025) a„ lidová vláda Yunnan “. Provincie o oznámení čtvrté várky provinčních non-Oznámení o seznamu hmotného kulturního dědictví.

Byly zahájeny reklamní a výstavní aktivity provincie Yunnan v roce 2017 „Den kulturního a přírodního dědictví“-6

A pořádali tradiční písňové a taneční představení,Herci z Xishuangbanna, Dali, Eryuan, Weishan a Zhoubai Opera Troupe přinesli divákům nejvíce etnické písňové a taneční představení Dai a Bai. Slavnostního zahájení se zúčastnily příslušné osoby odpovědné za Úřad pro vstup a výstup národních kulturních památek, Výbor pro posuzování kulturních památek provincie Yunnan, Středisko pro ochranu nehmotného kulturního dědictví Yunnan, Oddělení propagandy Výboru státu, Státní úřad pro kulturu a sport atd. .