Průzkum

10% vlastní kapitál Badong Rural Commercial Bank byl zlevněn a 44% vydraženo zaměstnanců: to za to moc nestojí

souhrn

Společnost Hubei Badong Rural Commercial Bank Co., Ltd. (dále jen „Badong Rural Commercial Bank“) má dva akcionáře: každý drží 10% akcií, z nichž jeden byl dražen se „slevou“ ve výši 44%, a druhá porušila předpisy Kvalita drženého kapitálu banky. Nedávno se reportér „International Finance News“ z Ali Auctions dozvěděl, že Badong Yangtze River Port Development Co., Ltd. drží 10% akcií Badong Rural Commercial Bank.

10% vlastní kapitál Badong Rural Commercial Bank byl zlevněn a 44% vydraženo zaměstnanců: to za to moc nestojí

10% vlastní kapitál Badong Rural Commercial Bank byl zlevněn a 44% vydraženo zaměstnanců: to za to moc nestojí-0

 Společnost Hubei Badong Rural Commercial Bank Co. , Ltd. (dále jen „Badong Rural Commercial Bank“) má dva akcionáře: každý drží 10% akcií, z nichž jeden byl dražen se „slevou“ ve výši 44%, a druhá porušila předpisy Kvalita drženého kapitálu banky. Nedávno se reportér z „International Finance News“ z Ali Auction dozvěděl, že 10% kapitál Badong Rural Commercial Bank v držení Badong Yangtze River Port Development Co.

10% vlastní kapitál Badong Rural Commercial Bank byl zlevněn a 44% vydraženo zaměstnanců: to za to moc nestojí-1

 , Ltd. je dražen veřejně. Je však zajímavé poznamenat, že aukční cena banky není zdaleka taková, jaká je uvedena v knize hodnocení aktiv, a diskontní sazba je až 44%. Co se to tu děje? 10% kapitál byl vydražen se slevou 44%? Podle informací zobrazených na aukční platformě Alibaba od 10.

10% vlastní kapitál Badong Rural Commercial Bank byl zlevněn a 44% vydraženo zaměstnanců: to za to moc nestojí-2

  srpna 25. srpna 2018 bude Intermediate People's Court v Yichang City v provincii Hubei veřejně dražit Badong Rural Commercial Bank, kterou drží Badong Yangtze River Port Development Co. , Ltd na platformě pro soudní aukce v Taobao. 10% hodnoty kapitálu.

10% vlastní kapitál Badong Rural Commercial Bank byl zlevněn a 44% vydraženo zaměstnanců: to za to moc nestojí-3

 Podle zprávy o posouzení majetku byla realizace této dražby založena na Peng Lili, vykonavateli Mezinárodního lidového soudu v Yichang City v provincii Chu-pej, a vykonavateli Wang Danyang, Chen Daihong, Hubei Three Gorges Wine Co. , Ltd.

10% vlastní kapitál Badong Rural Commercial Bank byl zlevněn a 44% vydraženo zaměstnanců: to za to moc nestojí-4

  „Badong Yangtze River Port Development Co. , Ltd. , Hubei Xinda Investment Guarantee Co.

10% vlastní kapitál Badong Rural Commercial Bank byl zlevněn a 44% vydraženo zaměstnanců: to za to moc nestojí-5

 , Ltd. , případ sporu týkajícího se soukromého půjčování. Odhadovaná cena cíle aukce byla 2864,4332 juanů. Soudě podle aktuálních více aukcí však trh cenu nepřijímá.

10% vlastní kapitál Badong Rural Commercial Bank byl zlevněn a 44% vydraženo zaměstnanců: to za to moc nestojí-6

  Podle oznámení o dražbě, které vydal Yichang Intermediate People’s Court pro soudní spory People’s Court’s Litigation Assets Online, byl tento kapitál dražen dvakrát dříve, od 14. května 2018 do 15. května 2018. 22.

10% vlastní kapitál Badong Rural Commercial Bank byl zlevněn a 44% vydraženo zaměstnanců: to za to moc nestojí-7

  června 2018 do 23.

10% vlastní kapitál Badong Rural Commercial Bank byl zlevněn a 44% vydraženo zaměstnanců: to za to moc nestojí-8

  června 2018. Reportér si všiml, že aukční cena znovu a znovu klesla na 20 051 033 milionů, respektive 1 604 827 milionů.

10% vlastní kapitál Badong Rural Commercial Bank byl zlevněn a 44% vydraženo zaměstnanců: to za to moc nestojí-9

  Vyvolávací cena druhé aukce byla již o 44% nižší než odhadovaná cena, ale obě aukce byly neúspěšné.

10% vlastní kapitál Badong Rural Commercial Bank byl zlevněn a 44% vydraženo zaměstnanců: to za to moc nestojí-10

  Po dvou neúspěšných aukcích soud již dále nesnížil cenu a počáteční cena třetí aukce byla stále 1604. 8,27 milionu juanů.

  Sleva 44% na cenu za posouzení. Je tato akcie obchodem pro toho, kdo nakupuje a kdo vydělává peníze? V tomto ohledu má samotná Badong Rural Commercial Bank jiný pohled.

  Relevantní pracovníci Badong Rural Commercial Bank uvedli v rozhovoru s reportérem z International Finance News, že hodnota hodnocení soudu byla neopodstatněná.

  „Základní kapitál akcionáře je pouze 6 milionů juanů, ale odhadovaná cena je mnohonásobkem základního kapitálu akcionářů. Toto hodnocení navíc nevyzvalo k hodnocení profesionální hodnotící společnosti a profesionální právnické firmy a neprovedlo ověření majetku a kapitálu Badong Rural Commercial Bank. Toto hodnocení je jednostranné, nepravdivé a neúplné.

  “„ Nejsme uvedení na seznamu na akciovém trhu. “Banka jej kupuje za cenu více než 16 milionů juanů a majitel, který jej kupuje, může přijít o peníze. „Výše uvedená osoba z Padang Rural Commercial Bank otevřeně řekla. Dva akcionáře právnických osob trápí negativní veřejné informace, které ukazují, že Badong Rural Commercial Bank byla restrukturalizována z původního družstevního družstva Badong County Rural Credit Cooperative a zabývá se hlavně vkladem, půjčkami, kapitálem a zprostředkováním.

  Podle zprávy o hodnocení aktiv činila k 31. srpnu 2017 celková aktiva Hubei Badong Rural Commercial Bank 5,385 miliardy juanů.

 Celkové závazky činí 5,112 miliardy juanů a čistá aktiva činí 273 milionů juanů. Podle informací od Tianyan Check je současná kapitálová struktura Badong Rural Commercial Bank následující: zástupce zaměstnanců Xu Xiangdong (celkem 269 zaměstnanců družstevních záložen) drží 20% akcií; tři hlavní legální akcionáři Badong Yangtze River Port Development Co. . , Ltd.

  a Hubei Shennongxi International Travel Service Co. , Ltd. a Padang Tianyi Logistics Co. , Ltd.

  drží 10% akcií;Badong County Kaiyuan Construction Co.

 , Ltd.

  drží 5% a Badong County Dashun Trading Co.

 , Ltd.

  drží 1,33%; kromě toho existuje 82 akcionářů fyzických osob.

  Soudě podle informací veřejnosti lze dva podnikové akcionáře této venkovské komerční banky označit za negativní a související negativa dokonce ovlivnila samotnou venkovskou komerční banku. Pokud jde o Badong Changjiang Port Development Co. , Ltd. ,Byl účastníkem 28 soudních sporů a byl dvakrát zařazen na seznam nedůvěryhodných osob.

  Mezi exekuční soudy patří Wuhan Maritime Court a Badong County People's Court. V současné době je 10% akcií společnosti draženo soudně a aukční cena je „diskontována“ o 44% ve srovnání s cenou ocenění aktiv, což vyvolalo podezření na samotnou Badong Rural Commercial Bank. A co je pozoruhodnější,Reportér z „International Finance News“ zjistil, že Hubei Shennongxi International Travel Service Co.

 , Ltd. , další významný akcionář Badong Rural Commercial Bank, zastavila 10% svých akcií a zástavním věřitelem byla samotná Badong Rural Commercial Bank. V současné době sloupec zástavy vlastního kapitálu v systému publicity National Enterprise Credit Information Publicity ukazuje, že stav zástavy vlastního kapitálu je „efektivní“.

 „Tento krok je spojenou transakcí a není to možné. “ Úředník městské komerční banky uvedl v rozhovoru s reportérem z International Finance News, že oznámení vydané původní Čínskou bankovní regulační komisí o posílení řízení zástavy vlastního kapitálu v komerčních bankách jasně stanovily, že komerční banky to nesmí přijímat. Toto chování je vážným porušením,Musí být činěn odpovědným dohledem a nařízen k nápravě.

  You Chun, výzkumný pracovník Centra bankovního výzkumu v Národní finanční a rozvojové laboratoři, v rozhovoru s reportérem z International Finance News také poukázal na to, že komerční banky nemohou přijmout příslib vlastního kapitálu banky, tj. Akcionáře Banka A může zastavit svůj kapitál v bance A jiným bankám, ale nemůže zastavit banku A.

 Tang Ronggang, partner šanghajské právnické firmy Dacheng, také v rozhovoru s reportérem z International Finance News uvedl, že komerční banky nemohou přijmout přísliby akcií banky.

  „Podrobnosti viz článek 29„ Správních opatření pro související transakce mezi obchodními bankami a zasvěcenými osobami a akcionáři “. Obchodní banky nemusí vydávat nezajištěné půjčky spřízněným osobám. Komerční banky nesmí poskytovat záruky na finanční aktivity spřízněných stran, pokud spřízněné strany neposkytnou úplné protizáruky s bankovními depozitními certifikáty nebo státními dluhopisy.

  "Tang Ronggang vysvětlil. Pokud jde o tento příslib vlastního kapitálu, reportér také provedl rozhovor s Badong Rural Commercial Bank. Badong Rural Commercial Bank odpověděl novinářům, že tento příslib vlastního kapitálu již dříve existoval. Kvůli výše uvedenému chování příslibu kapitálu,Banka v loňském roce obdržela od regulačních orgánů příslušná oznámení o nápravě.

Doposud však příslušná oprava skončila, ale online informace nebudou v budoucnu aktualizovány. (Reportérka mezinárodního finančního zpravodajství Chen Shengjie) odpovědný redaktor: Populární doporučení Xie Haiping odložilo veřejný účet Sina Finance na 24hodinové nepřetržité vysílání nejnovějších finančních informací a videí. Další výhody pro fanoušky získáte naskenováním QR kódu (sinafinance).