Dějiny

Občané mohou pomocí WeChat stěžovat na nelegální taxíky a pomocí WeChat mohou v budoucnu platit jízdné

souhrn

Včera se reportér poučil ze zahajovacího ceremoniálu městského taxislužby „budování prvotřídního týmu, vytvoření prvotřídní služby a přetváření nového obrazu v tomto odvětví“, který pořádá Úřad pro správu taxi v úřadu městské dopravy. Od této chvíle bude ve městě více než 70 taxislužeb. WeChat QR kódy budou zveřejněny v 15 000 taxislužbách a občané mohou pomocí WeChat naskenovat kódy a stěžovat si na porušení taxikářů.

Občané mohou pomocí WeChat stěžovat na nelegální taxíky a pomocí WeChat mohou v budoucnu platit jízdné

Občané mohou pomocí WeChat stěžovat na nelegální taxíky a pomocí WeChat mohou v budoucnu platit jízdné-0

  Včera se reportér poučil ze zahajovacího ceremoniálu městského taxislužby „budování prvotřídního týmu, vytvoření prvotřídní služby a přetváření nového obrazu v tomto odvětví“, který pořádá Úřad pro správu taxi v úřadu městské dopravy.

Občané mohou pomocí WeChat stěžovat na nelegální taxíky a pomocí WeChat mohou v budoucnu platit jízdné-1

   Od nynějška bude ve městě působit více než 70 taxislužeb.

Občané mohou pomocí WeChat stěžovat na nelegální taxíky a pomocí WeChat mohou v budoucnu platit jízdné-2

   WeChat QR kódy budou zveřejněny v 15 000 taxislužbách a občané mohou pomocí WeChat naskenovat kódy a stěžovat si na porušení taxikářů.

Občané mohou pomocí WeChat stěžovat na nelegální taxíky a pomocí WeChat mohou v budoucnu platit jízdné-3

  Abychom se přizpůsobili nové situaci v taxislužbě, vylepšili image tohoto odvětví a vytvořili bezpečné, nerušené, pohodlné, rychlé a vysoce kvalitní a civilní prostředí pro jízdu pro většinu cestujících v kombinaci se současnými aktivitami Harbinu k vytvoření civilizovaného města a hlavních nápravných akcí v dopravě, včerejší Na slavnostním zahájení lidé z Feida Industry, Swan, Volkswagen,Šest taxislužeb, Longyun Hyundai, Longjiang Tourism a Tex, společně vydalo iniciativu městským taxislužbám: prosazuje civilní provoz, vysoce kvalitní služby, poctivé řízení, bezpečnou jízdu, řízení v souladu s předpisy a čistý vzhled taxislužeb. ve městě. Rovněž navrhuje provést „vybudování prvotřídního týmu, vytvoření prvotřídní služby,Přetváření nového obrazu odvětví "Činnost. Taxislužby ve městě budou aktivně využívat internet" + "a další technologie velkých dat k otevírání oficiálních účtů na platformě WeChat a vkládání QR kódu oficiálních účtů do svých taxíků.

Občané mohou pomocí WeChat stěžovat na nelegální taxíky a pomocí WeChat mohou v budoucnu platit jízdné-4

   Cestující skenují kód Poté, co věnujete pozornost, narazíte-li během jízdy na problémy se službami, můžete podniku včas poskytnout zpětnou vazbu prostřednictvím oficiálního účtu.

Občané mohou pomocí WeChat stěžovat na nelegální taxíky a pomocí WeChat mohou v budoucnu platit jízdné-5

  Tímto způsobem lze dosáhnout bezpečnějšího, pohodlnějšího a rychlejšího zážitku ze služeb cestujícím, čímž se posílí dohled a správa řidičů oddělením správy taxi a zvýší se integrita podniků a řidičů.

Občané mohou pomocí WeChat stěžovat na nelegální taxíky a pomocí WeChat mohou v budoucnu platit jízdné-6

V dalším kroku příslušná oddělení rovněž otevřou platební metodu WeChat pro jízdné, která usnadní cestování občanům. .