Mezinárodní

Za sedm měsíců byl Shang Liguang, generální tajemník výboru provinční strany Hebei, převeden do Shanxi

souhrn

Souhrnná zpráva o čínské ekonomické síti Taiyuan 12. června Podle zpráv ze systému Shanxi Legal System News, 8. až 9. června, vyšetřoval Wang Shuangquan, člen skupiny Leadership Group, náměstek ministra a ředitel politického odboru ministerstva spravedlnosti práce na budování strany právnického průmyslu v provincii Šan-si. Během vyšetřování měl Wang Shuangquan důkladné výměny informací o práci soudní správy s Gao Jianminem, členem stálého výboru zemského výboru a výkonným viceguvernérem, a Shang Liguangem, členem stálého výboru zemského výboru.

Za sedm měsíců byl Shang Liguang, generální tajemník výboru provinční strany Hebei, převeden do Shanxi

Za sedm měsíců byl Shang Liguang, generální tajemník výboru provinční strany Hebei, převeden do Shanxi-0

  Souhrnná zpráva o čínské ekonomické síti Taiyuan 12. června Podle zpráv ze systému Shanxi Legal System News, 8. až 9.

Za sedm měsíců byl Shang Liguang, generální tajemník výboru provinční strany Hebei, převeden do Shanxi-1

   června, vyšetřoval Wang Shuangquan, člen skupiny Leadership Group, náměstek ministra a ředitel politického odboru ministerstva spravedlnosti práce na budování strany právnického průmyslu v provincii Šan-si. Během vyšetřování měl Wang Shuangquan důkladné výměny informací o práci soudní správy s Gao Jianminem, členem stálého výboru zemského výboru a výkonným viceguvernérem, a Shang Liguangem, členem stálého výboru zemského výboru. Rozumí se, že se jedná o první veřejné vystoupení Shang Liguang jako člena stálého výboru výboru provinční strany Shanxi.

Za sedm měsíců byl Shang Liguang, generální tajemník výboru provinční strany Hebei, převeden do Shanxi-2

   Podle údajů místních stranických a vládních vůdců China Economic Net se Shang Liguang narodil v listopadu 1963. Dlouhodobě pracoval v provincii Che-pej. Působil jako starosta města Qinhuangdao a tajemník Cangzhou.

Za sedm měsíců byl Shang Liguang, generální tajemník výboru provinční strany Hebei, převeden do Shanxi-3

   Výbor městské strany.

Za sedm měsíců byl Shang Liguang, generální tajemník výboru provinční strany Hebei, převeden do Shanxi-4

V listopadu loňského roku uspořádal výbor provinční strany Hebei všeobecné volby a Shang Liguang byl zvolen za člena stálého výboru výboru provincie Hebei. Poté působil jako generální tajemník výboru provinční strany Hebei. Životopis Shang Liguang.