Auto

Popularizace zákona „6. • 5. den životního prostředí“ v akci

souhrn

Novinky z tohoto webu (Sun Hairong, Gao Dawei) Za účelem dalšího posílení konceptu právního státu a povědomí o ochraně životního prostředí a podpory větší účasti veřejnosti na aktivitách na ochranu životního prostředí, 5. června ráno, u příležitosti Světový den životního prostředí, Shuozhou Institut se spojil s Městským úřadem pro ochranu životního prostředí a uspořádal reklamní kampaň na téma právního státu s tématem „zelená voda a zelené hory jsou zlaté hory a stříbrné hory“.Během akce mladý soudce Městského mezitímního soudu

Popularizace zákona „6. • 5. den životního prostředí“ v akci

Popularizace zákona „6. • 5. den životního prostředí“ v akci-0

  Novinky z tohoto webu (Sun Hairong, Gao Dawei) Za účelem dalšího posílení konceptu právního státu a povědomí o ochraně životního prostředí a podpory větší účasti veřejnosti na aktivitách na ochranu životního prostředí, 5. června ráno, u příležitosti Světový den životního prostředí, Shuozhou Institut se spojil s Městským úřadem pro ochranu životního prostředí a uspořádal reklamní kampaň na téma právního státu s tématem „zelená voda a zelené hory jsou zlaté hory a stříbrné hory“. V průběhu akce uspořádali mladí soudci z Městského soudu pro lidská práva stánek na náměstí Pegasus, distribuovali propagační materiály na ochranu životního prostředí a sdíleli skutečné případy a zákony a předpisy na ochranu životního prostředí s minulými masami, aby všichni rozuměli zákonu, rozuměli právní zásada a najde správný způsob ochrany práv v souladu se zákonem.

Popularizace zákona „6. • 5. den životního prostředí“ v akci-1

   Během propagandistického období bylo distribuováno celkem více než 200 kopií materiálů a pro masy bylo zodpovězeno více než 30 právních konzultací.

Popularizace zákona „6. • 5. den životního prostředí“ v akci-2

  Popularizační kampaň zákona „Šest pět“ úzce souvisí se životem obyčejných lidí. Masy mají velkou pozornost a velké nadšení pro účast, což hrálo dobrou roli při prosazování zákona o ochraně životního prostředí a zvyšování povědomí veřejnosti o životním prostředí.

Popularizace zákona „6. • 5. den životního prostředí“ v akci-3

.