Mezinárodní

Guangling Court zahajuje reklamní aktivity ke dni ochrany životního prostředí

souhrn

Zprávy z této webové stránky (Xue Yuanyuan) 2. června, u příležitosti 46. Světového dne životního prostředí, přišli soudci z Guangling Court do komunity Shuhui, aby provedli propagační a vzdělávací aktivity týkající se zákona o životním prostředí. Na místě konání akce porotci trpělivě poskytovali konzultační služby masám a distribuovali masám více než 200 kopií různých brožur o ochraně životního prostředí v kombinaci s příslušnými ustanoveními „zákona o ochraně životního prostředí“ a úzkým kontaktem s životy obyvatel.

Guangling Court zahajuje reklamní aktivity ke dni ochrany životního prostředí

Guangling Court zahajuje reklamní aktivity ke dni ochrany životního prostředí-0

  Zprávy z této webové stránky (Xue Yuanyuan) 2. června, u příležitosti 46. Světového dne životního prostředí, přišli soudci z Guangling Court do komunity Shuhui, aby provedli propagační a vzdělávací aktivity týkající se zákona o životním prostředí. V místě konání akce porotci trpělivě poskytovali poradenské služby masám a distribuovali masám více než 200 kopií různých brožur a dalších materiálů na ochranu životního prostředí v kombinaci s příslušnými ustanoveními zákona o ochraně životního prostředí a případy úzce souvisejícími s životy lidí.

Guangling Court zahajuje reklamní aktivity ke dni ochrany životního prostředí-1

   obyvatel. Zaměřte se na podporu povědomí veřejnosti o zákonech na ochranu životního prostředí a dohled nad porušováním životního prostředí, energicky prosazujte zdravý, zelený a nízkouhlíkový životní styl a zvyšte povědomí veřejnosti o ochraně životního prostředí.

Guangling Court zahajuje reklamní aktivity ke dni ochrany životního prostředí-2

   Po vyslechnutí všichni řekli, že v budoucnu začnou s maličkostmi kolem sebe a nebudou porušovat zákony a předpisy na ochranu životního prostředí a budou se snažit udržovat čistou vodu a modrou oblohu.

Guangling Court zahajuje reklamní aktivity ke dni ochrany životního prostředí-3

Prostřednictvím propagačních a vzdělávacích aktivit v rámci Dne životního prostředí budeme podporovat zvyšování národního povědomí o životním prostředí, povědomí o ochraně a ekologickém povědomí, volíme nízkouhlíkové, šetrné zelené životní styly a modely spotřeby a pokračujeme ve vytváření nové situace krásy a štěstí. .