Společnost

Zhangjiajie City Public Resources Trading Center spouští mobilní terminál WeChat pro informace o transakcích

souhrn

Nedávno se Zhangjiajie City Public Resources Trading Center ujalo vedení v provincii při vývoji rychlého push systému pro informace o transakcích - mobilní terminál WeChat. Systém nevyžaduje, aby si uchazeči stáhli aplikaci třetí strany (APP) pro chytrý telefon, a pouze včasným získáním pozornosti k oficiálnímu účtu WeChat v Městském obchodním centru veřejných zdrojů lze získat příslušné informace o nabídkách .Nejdůležitější vlastnosti tohoto mobilního terminálu WeChat jsou uvedeny na stránce

Zhangjiajie City Public Resources Trading Center spouští mobilní terminál WeChat pro informace o transakcích

Zhangjiajie City Public Resources Trading Center spouští mobilní terminál WeChat pro informace o transakcích-0

  Nedávno se Zhangjiajie City Public Resources Trading Center ujalo vedení v provincii při vývoji rychlého push systému pro informace o transakcích - mobilní terminál WeChat. Systém nevyžaduje, aby si uchazeči stáhli aplikaci třetí strany (APP) pro chytrý telefon, a pouze včasným získáním pozornosti k oficiálnímu účtu WeChat v Městském obchodním centru veřejných zdrojů lze získat příslušné informace o nabídkách .

Zhangjiajie City Public Resources Trading Center spouští mobilní terminál WeChat pro informace o transakcích-1

  Vrcholem tohoto mobilního terminálu WeChat je humanizace zobrazení stránky.

Zhangjiajie City Public Resources Trading Center spouští mobilní terminál WeChat pro informace o transakcích-2

   Přijímá aktuální tradiční styl stránky H5 na mobilním terminálu místo tradičního zobrazení webové stránky.

Zhangjiajie City Public Resources Trading Center spouští mobilní terminál WeChat pro informace o transakcích-3

Lze jej bezproblémově propojit s mobilním terminálem, aby se usnadnilo prohlížení informací; posun obsahu je přesný a uživatelé mohou sledovat své vlastní potřeby nezávisle si vybrat relevantní projekty nabídek na mobilním terminálu WeChat,Když se situace v projektu změní, systém inteligentně posoudí, dokáže v reálném čase poslat přesné informace a lépe sloužit uchazečům. Spuštěním mobilního terminálu WeChat se informace o transakcích staly transparentnějšími a otevřenějšími a může se jich účastnit více uchazečů. Vylepšila se aktivita na trhu transakcí, což také přispívá ke spravedlnosti a spravedlnosti transakcí a vede k zlepšení tržně orientované alokace veřejných zdrojů. .