Domácí

Panda velká „Zhenzhen“ porodila dítě v zoo Ueno v Japonsku, což občanům udělalo radost

souhrn

China Youth Online, Tokio, 13. června (China Youth Daily · reportér China Youth Online, Zhang Jianshu v Japonsku) Před polednem 12. června porodila obří panda „Zhenzhen“ v zoo Ueno v Tokiu mládě. japonská média a obyvatelé Tokia. Podle zoo Ueno jsou samice pandy obrovské v parku „pravdivé“Na konci února tohoto roku

Panda velká „Zhenzhen“ porodila dítě v zoo Ueno v Japonsku, což občanům udělalo radost

Panda velká „Zhenzhen“ porodila dítě v zoo Ueno v Japonsku, což občanům udělalo radost-0

  China Youth Online, Tokio, 13. června (China Youth Daily · reportér China Youth Online, Zhang Jianshu v Japonsku) Před polednem 12. června porodila obří panda „Zhenzhen“ v zoo Ueno v Tokiu mládě. japonská média a obyvatelé Tokia.

Panda velká „Zhenzhen“ porodila dítě v zoo Ueno v Japonsku, což občanům udělalo radost-1

   Podle zoo Ueno jsou samice pandy obrovské v parku „pravdivé“Na konci února tohoto roku se poprvé po čtyřech letech spojil s mužskou pandou Lili.

Panda velká „Zhenzhen“ porodila dítě v zoo Ueno v Japonsku, což občanům udělalo radost-2

  V polovině května se objevily známky těhotenství a večer 10. června se objevily známky porodu.

Panda velká „Zhenzhen“ porodila dítě v zoo Ueno v Japonsku, což občanům udělalo radost-3

   novorozená mláďata. Na tiskové konferenci odpoledne řekl Fukuda, ředitel zoo v Uenu, že je velmi šťastný;Pandy se právě narodily a je třeba je pečlivě sledovat; vývoj a růst novorozených pand bude monitorován 24 hodin denně v „univerzálním systému“. Osoba odpovědná za zoo uvedla, že pro Zhenzhen byla připravena pohodlná nová porodnice; Zhenzhen je v současné době zdravá se svou matkou a dítětem a své novorozené dítě vždy drží. Malé dítě hlasitě křičelo,Hmotnost je asi 150 gramů a pohlaví není známo.

Panda velká „Zhenzhen“ porodila dítě v zoo Ueno v Japonsku, což občanům udělalo radost-4

   Zda kojil nebo ne, se stále potvrzuje.

Panda velká „Zhenzhen“ porodila dítě v zoo Ueno v Japonsku, což občanům udělalo radost-5

   Japonská média spěchala hlásit zprávy a obrázky „Pravého“ porodu a scéna byla docela vzrušující.

Panda velká „Zhenzhen“ porodila dítě v zoo Ueno v Japonsku, což občanům udělalo radost-6

   Dotazovaní lidé vyjádřili naději, že novorozená mláďata vyrostou zdravě. Guvernérka Tokia Yuriko Koike řekla, že se každý den zeptala „Zhenzhena“, jestli má dítě, a nakonec porodila bezpečně.

Panda velká „Zhenzhen“ porodila dítě v zoo Ueno v Japonsku, což občanům udělalo radost-7

  šťastný! Následuje sbírka jmen, pomozte mi získat dobré jméno. Japonská média dříve uváděla, že zrození pandy obrovské může přinést ekonomické výhody ve výši 26,7 miliard jenů. Japonská asociace pro vysílání (NHK) 12. prosince informovala, že „Zhenzhen“ a „Lili“ si Tokio vypůjčilo z Číny prostřednictvím společného japonsko-čínského společného výzkumného projektu a jejich vlastnictví a novorozené mládě patří Číně.

Panda velká „Zhenzhen“ porodila dítě v zoo Ueno v Japonsku, což občanům udělalo radost-8

Během období dohody musí Tokio každoročně platit Číně 950 000 amerických dolarů. V současné době je v Japonsku chováno 8 pand obrovských, 2 v zoo Ueno v Tokiu, 5 v „Adventure World“ ve městě Shirahama, prefektuře Wakayama a 1 v zoo Oji v městě Kobe v prefektuře Hyogo. (Upraveno mezinárodním oddělením).