Společnost

Naučte se těchto 10 triků, jak pomocí klimatizace ušetřit účty za elektřinu během několika minut

souhrn

Zprávy z Dongguan Time Network Počasí je v poslední době tak horké, že je opravdu nesnesitelné nezapínat klimatizaci. Ale možná si myslíte, že každodenním zapínáním klimatizace se plýtvá elektřinou! Je to v pořádku, naučte se těchto 10 metod a každou minutu snižte svůj účet za elektřinu na polovinu! Prvním krokem je nákup klimatizace s energeticky úsporným štítkem třídy 1 Z hlediska úspory energie je to samozřejmě dobré pro první třídu a úsporu elektřiny, ale první třída je dražší než druhá třída.Ale drahé je dočasné, jako např

Naučte se těchto 10 triků, jak pomocí klimatizace ušetřit účty za elektřinu během několika minut

Naučte se těchto 10 triků, jak pomocí klimatizace ušetřit účty za elektřinu během několika minut-0

  Zprávy z Dongguan Time Network Počasí je v poslední době tak horké, že je opravdu nesnesitelné nezapínat klimatizaci. Ale možná si myslíte, že každodenním zapínáním klimatizace se plýtvá elektřinou! Je to v pořádku, naučte se těchto 10 metod a každou minutu snižte svůj účet za elektřinu na polovinu! Prvním krokem je nákup klimatizace s energeticky úsporným štítkem třídy 1 Z hlediska úspory energie je to samozřejmě dobré pro první třídu a úsporu elektřiny, ale první třída je dražší než druhá třída. Cena je však dočasná, z dlouhodobého ekonomického hlediska ušetřený účet za elektřinu zcela převyšuje cenový rozdíl, takže je stále prvotřídní z hlediska nákladů. Druhým trikem je výběr klimatizačních jednotek podle velikosti místnosti.

Naučte se těchto 10 triků, jak pomocí klimatizace ušetřit účty za elektřinu během několika minut-1

   Vyberte si klimatizační jednotky s různým počtem koní podle velikosti místnosti.

Naučte se těchto 10 triků, jak pomocí klimatizace ušetřit účty za elektřinu během několika minut-2

   Pokud je místnost malá, ale žije v ní více lidí, můžete si také vybrat relativně velké množství koní. Protože oxid uhličitý vydechovaný lidmi také zvýší vnitřní teplotu.

Naučte se těchto 10 triků, jak pomocí klimatizace ušetřit účty za elektřinu během několika minut-3

   Třetí trik spočívá v tom, že teplotní rozdíl mezi klimatizací a venkovní teplotou by neměl překročit 10 ° C. Nadměrné teplotní rozdíly mezi vnitřní a venkovní teplotou obvykle způsobují lidskému tělu nepohodlí. Z důvodu zdraví tedy vzduch teplota kondicionéru by neměla být nižší než venkovní teplota 10 ° C. Vždy předcházejte chorobám z klimatizace, nebuďte chamtiví pro chlad obrázků!Čtvrtý trik spočívá v zavření dveří a oken při zapnutí klimatizace.

Naučte se těchto 10 triků, jak pomocí klimatizace ušetřit účty za elektřinu během několika minut-4

   Po zapnutí klimatizace mi je stále teplo. Proč? Může to být kvůli častému vstupu a výstupu, kdy „vysoká“ teplota „vstoupila“ do vaší místnosti. Kromě toho lze zatahováním závěsů také odříznout část venkovní vysoké teploty, takže místnost bude chladnější.

Naučte se těchto 10 triků, jak pomocí klimatizace ušetřit účty za elektřinu během několika minut-5

   Pátý trik spočívá v tom, že směr větru klimatizační jednotky by měl být vzhůru, aby zvolil vhodný výstupní úhel. Po snížení teploty vzduchu proudí studený vzduch dolů, takže když se klimatizace ochladí, směr větru je nahoru, takže účinek chlazení bude lepší. Šestý trik může ušetřit 7% - 10% elektrické klimatizace za každý nárůst stupně. Každý nárůst stupně může snížit zátěž elektřinou o 7% ~ 10%.

Naučte se těchto 10 triků, jak pomocí klimatizace ušetřit účty za elektřinu během několika minut-6

   Pokud je místnost udržována na nejnižší teplotě, nejen účet za elektřinu se zvýší, ale také snadno se dostanete z klimatizace!Sedmý trik: Nevypínejte klimatizaci, když jdete na krátkou dobu ven. Časté zapínání a vypínání klimatizace způsobí příliš rychlý běh kompresoru klimatizace, což má za následek vyšší spotřebu energie. ℃ je v pořádku. Osmým trikem je zapnutí režimu spánku, když spíte.

Naučte se těchto 10 triků, jak pomocí klimatizace ušetřit účty za elektřinu během několika minut-7

   Mnoho klimatizací má režim spánku. Tímto způsobem se během spánku nebudete cítit horko a vyhnete se vysokým účtům za elektřinu způsobeným zapnutím klimatizace po celou noc. Devátým trikem je, že ventilátor klimatizace používá také elektrický ventilátor, který může výrazně snížit teplotu povrchu těla. Principem je rychlé šíření studeného vzduchu po místnosti a proudění studeného vzduchu vás rychle ochladí.

Naučte se těchto 10 triků, jak pomocí klimatizace ušetřit účty za elektřinu během několika minut-8

  Desátý trik spočívá v tom, že také venkovní jednotka klimatizace by měla být čištěna každé dva týdny nebo tak nějak. Pro čištění musíme odstranit filtr klimatizace. Ale víš co? Je také třeba vyčistit vnější stranu klimatizace. Externí jednotka klimatizace se obvykle spouští po dlouhou dobu, na které se snadno hromadí prach a je obtížné po dlouhé době odvádět teplo.

Naučte se těchto 10 triků, jak pomocí klimatizace ušetřit účty za elektřinu během několika minut-9

Pokud zůstanete dlouhodobě při vysoké teplotě, bude nejen snížen chladicí účinek,Je také náchylný k nehodám. Podle oficiálního mikroblogu „vydání Guangdong“.