Stipendium

Xiong Ruili vedl tým, aby demokraticky dohlížel na Luquana a práci na zmírnění chudoby ve „dvou okresech“

souhrn

S cílem zajistit řádný pokrok při zmírňování chudoby v našem městě vedl nedávno Xiong Ruili, předseda Čínské lidové politické poradní konference, tým, který má provádět demokratický dohled nad podporou zmírňování chudoby v okresech Luquan a Tangdian a Jiaozishan. Inspekční tým postupně pohovořil s vesnickým výborem Yunchang, vesnickým výborem veřejné bezpečnosti v okrese Luquan, vesnickým výborem Dezhu ve městě Dangdian, vesnickým výborem Beizhuang a vesnickým výborem Luga,Vesnický výbor Ču-jüan provádí kontrolu na místě

Xiong Ruili vedl tým, aby demokraticky dohlížel na Luquana a práci na zmírnění chudoby ve „dvou okresech“

Xiong Ruili vedl tým, aby demokraticky dohlížel na Luquana a práci na zmírnění chudoby ve „dvou okresech“-0

  S cílem zajistit řádný pokrok při zmírňování chudoby v našem městě vedl nedávno Xiong Ruili, předseda Čínské lidové politické poradní konference, tým, který má provádět demokratický dohled nad podporou zmírňování chudoby v okresech Luquan a Tangdian a Jiaozishan. Inspekční tým postupně pohovořil s vesnickým výborem Yunchang, vesnickým výborem veřejné bezpečnosti v okrese Luquan, vesnickým výborem Dezhu ve městě Dangdian, vesnickým výborem Beizhuang a vesnickým výborem Luga,Vesnický výbor Zhuyuan provedl kontroly na místě a zaměřil se na dokončení místních hodnotících ukazatelů „6965“, vzdělání a zdravotní zabezpečení, příjmy zemědělců z výroby a provozu, provádění sociálního zabezpečení a pomoc od obecních úřadů a podniků. Rozumí se, že okres Luquan plánuje na konci roku stáhnout asi 4000 chudých domácností ze zakládání složek a karet. V letošním roce Luquan investoval 32 milionů juanů na realizaci bezplatného středoškolského vzdělávání ve venkovských studentských zemích a založil speciální fond ve výši 10 milionů juanů pro hlavní nemoci a chronická onemocnění.

Xiong Ruili vedl tým, aby demokraticky dohlížel na Luquana a práci na zmírnění chudoby ve „dvou okresech“-1

   plné pokrytí venkovských chudých. Okresy Dangdian a Jiaozishan se letos plánují vymanit z chudoby a získat 4734 domácností s 15 316 obyvateli. Plánuje se realizace 18 539 zchátralých domů a 923 přemístění. V současné době se všechny chudobné domácnosti s registrovanými kartami a chudé domácnosti mimo okres účastnily zdravotního pojištění a kapitálového pojištění pro obyvatele měst a venkova s ​​mírou účasti 100%.

Xiong Ruili vedl tým, aby demokraticky dohlížel na Luquana a práci na zmírnění chudoby ve „dvou okresech“-2

   Inspekční tým věří, že práce na zmírnění chudoby v okresech Luquan a Tangdian a Jiaozishan mají jasné myšlení, prominentní pracovní zaměření a zjevné výsledky.

Xiong Ruili vedl tým, aby demokraticky dohlížel na Luquana a práci na zmírnění chudoby ve „dvou okresech“-3

  Inspekční tým doporučil, aby byl vysoce ceněn „dvojí rozvoj“ budování místních občanů a snižování chudoby; k řešení problému trvalého zvyšování příjmů chudých domácností by měl být přikládán velký význam snižování průmyslové chudoby; měla by být posílena sociální pomoc, aby se zabránilo návratu k chudobě způsobené školou nebo nemocí; příslušné okresy a okresy by měly posílit koordinaci a synchronizaci, aby bylo dosaženo cíle zmírnění chudoby a dekapitace. Xiong Ruili poukázal na to, že nejprve musíme plně využít endogenní motivaci chudých. Vytvořte pocit prosperity, usilovnosti a slávy, změňte „Chci se zbavit chudoby“ na „Chci se zbavit chudoby“, sdělte lidem vládní pracovní politiku a pomozte lidem zbavit se chudoby , se může zbavit chudoby, odvážit se zbavit chudoby a zbaví se chudoby; zadruhé, musíme vytvořit společnou sílu na podporu, Luquan County a 3 správcovská města musí pevně zakládat hru strategického myšlení a plánovat společně a plánovat společně.

Xiong Ruili vedl tým, aby demokraticky dohlížel na Luquana a práci na zmírnění chudoby ve „dvou okresech“-4

  Celý kraj je spleten do provazu, aby byla zajištěna úspěšná realizace cíle zmírňování chudoby; za třetí, je nutné dále posílit bojovou účinnost místních organizací stran a účinně hrát roli místních organizací jako bojové pevnosti, podporovat zmírňování chudoby prostřednictvím budování strany a „dvojího postupu“ mezi budováním strany a zmírňováním chudoby. Dosažení cíle zmírnění chudoby poskytuje pevnou záruku.

Xiong Ruili vedl tým, aby demokraticky dohlížel na Luquana a práci na zmírnění chudoby ve „dvou okresech“-5

Inspekce se zúčastnil Hu Weitong, místopředseda Čínské lidové politické poradní konference. (Kunming Daily reportér Mao Yunxin).