Právní

76 párů mezinárodních sesterských měst se shromáždilo v Kunmingu

souhrn

Včera v noci se v Kunmingu sešlo 76 párů měst z pěti kontinentů světa, které založily sesterská města se všemi částmi provincie Yunnan, aby hovořily o přátelství, diskutovaly o spolupráci a společně podporovaly meziměstský rozvoj. Provinční vůdci Zong Guoying, He Duan Qi, Yu Dingcheng atd., Jakož i vládní delegace, obchodní delegace a delegace vystavovatelů z 18 zemí včetně Laosu a České republiky a protějšků měst v provincii Yunnan,každý

76 párů mezinárodních sesterských měst se shromáždilo v Kunmingu

76 párů mezinárodních sesterských měst se shromáždilo v Kunmingu-0

  Včera v noci se v Kunmingu sešlo 76 párů měst z pěti kontinentů světa, které založily sesterská města se všemi částmi provincie Yunnan, aby hovořily o přátelství, diskutovaly o spolupráci a společně podporovaly meziměstský rozvoj. Provinční vůdci Zong Guoying, He Duan Qi, Yu Dingcheng atd. , Jakož i vládní delegace, obchodní delegace a delegace vystavovatelů z 18 zemí včetně Laosu a České republiky a protějšků měst v provincii Yunnan,Konzulární úředníci různých zemí v Kunmingu a zástupci jihoasijských přátelských organizací se zúčastnili akce „Noc sesterských měst“.

76 párů mezinárodních sesterských měst se shromáždilo v Kunmingu-1

   Zong Guoying, člen stálého výboru provinčního stranického výboru a výkonný viceguvernér, ve svém projevu uvedl: „V roce 1981 formálně podepsaly Kunming a Fujisawa v Japonsku dohodu o sesterském městě a staly se první dvojicí mezinárodních sesterských měst v provincii Yunnan. . Již více než 30 let se práce s městem Yunnan International Friends City rozvíjí.

76 párů mezinárodních sesterských měst se shromáždilo v Kunmingu-2

  Prostřednictvím kanálů mezinárodních sesterských měst dále posílila rozsáhlé kontakty a komunikaci mezi všemi částmi provincie a světa a stala se důležitou hnací silou pro otevření Yunnanu. „V současné době provincie Yunnan a související státy (města) a okresy (města, okresy) uzavřely 76 párů sesterských měst s 33 zeměmi na pěti kontinentech světa a navázaly přátelské, kooperativní a výměnné vztahy se 4 provinciemi a kraje v obou zemích. Podporovala navázání přátelských městských vztahů mezi čínskými a zahraničními sesterskými městy a místními vládami a posílila výměny a spolupráci v oblasti hospodářství, vědy a technologie a kultury.

76 párů mezinárodních sesterských měst se shromáždilo v Kunmingu-3

   Během tohoto veletrhu sesterská města z 19 zemí, včetně Spojených států, Francie, Ruska, Finska, Švýcarska, Izraele a Japonska, společně založila „Mezinárodní pavilon sesterských měst“. Minulou noc„Noc sesterských měst“ také uspořádala aktivity, jako je propagace mezinárodních sesterských měst, kulturní představení a společenská setkání za účelem propagace a propagace ekonomických, zdrojových, turistických, kulturních a dalších aspektů sesterských měst, což dále zlepšilo porozumění a výměny mezi sesterskými městy.

76 párů mezinárodních sesterských měst se shromáždilo v Kunmingu-4

Akce se zúčastnil Li Zhigong, člen stálého výboru výboru městské strany a náměstek primátora. (reportér Kunming Daily Liao Xingyang).