Internet

Několik opatření v celém městě, která se vypořádají se silnými dešti

souhrn

V poslední době Nanchang narazil na nové kolo silných srážek. Zatímco město odvádí dobrou práci v oblasti prevence a přípravy před povodněmi, přijalo také několik opatření k aktivnímu provádění odvodňovacích prací s cílem eliminovat bezpečnostní rizika pro povrchovou vodu a zajistit bezpečnost lidských životů a majetku. 12. června šli všichni kádři a zaměstnanci městské stanice pro odvodnění a čištění odpadních vod v nové čtvrti do boje a odešli do šesti nízko položených oblastí v městské oblasti.Odstraňte nečistoty z krytu šachty a vypusťte vodu

Několik opatření v celém městě, která se vypořádají se silnými dešti

Několik opatření v celém městě, která se vypořádají se silnými dešti-0

  V poslední době Nanchang narazil na nové kolo silných srážek. Zatímco město odvádí dobrou práci v oblasti prevence a přípravy před povodněmi, přijalo také několik opatření k aktivnímu provádění odvodňovacích prací s cílem eliminovat bezpečnostní rizika pro povrchovou vodu a zajistit bezpečnost lidských životů a majetku.

Několik opatření v celém městě, která se vypořádají se silnými dešti-1

   12. června šli všichni kádři a zaměstnanci městské stanice pro odvodnění a čištění odpadních vod v nové čtvrti do boje a odešli do šesti nízko položených oblastí v městské oblasti. Odstraňte nečistoty z krytu šachty, vyhloubte odtok a zajistěte nerušený odtok.

Několik opatření v celém městě, která se vypořádají se silnými dešti-2

   Ústav také zorganizoval dva mobilní týmy, které hlídaly hlavní a vedlejší silnice v oblasti, aby včas odstranily povrchovou vodu ze silnic a zajistily bezpečnost vozidel a chodců. 12. organizoval Wanli District Xingfu Street Office více než 20 členů strany a kádrů, aby provedli “"Drag-net" vyšetřování, okamžitá náprava problémů zjištěných v četě a vynaložení veškerého úsilí k zajištění bezpečnosti lidských životů a majetku.

Několik opatření v celém městě, která se vypořádají se silnými dešti-3

   Okres Wanli také zřídil vedoucí tým povodňové prevence a záchranných prací, formuloval nouzové plány protipovodňové prevence, implementoval systém ostrahy vedení a systémy ostrahy pro pracovníky ve službě, aby byla zajištěna plynulá komunikace ve službě, a vyslal další zaměstnance na silnici, aby udržovali dopravní řád. Před několika dny provedlo ústředí povodňové kontroly v Qingshan Lake District telefonické kontroly povodní kontrolní povinnost na různých místech. Vyzvěte všechny lokality, aby předvedly dobrou službu prevence povodní ve službě.

Několik opatření v celém městě, která se vypořádají se silnými dešti-4

   Výbor pro správu měst v jezerní oblasti Qingshan a další příslušné odpovědné jednotky rychle zahájily plán povodňových odvodnění a plně otevřely různá odvodňovací zařízení. Pracovníci magistrátu začali na svá stanoviště přicházet 10. června večer a odvodňovací práce začaly 11.

Několik opatření v celém městě, která se vypořádají se silnými dešti-5

   června brzy ráno. V současné době probíhají protipovodňové a odvodňovací práce řádně.

Několik opatření v celém městě, která se vypořádají se silnými dešti-6

Před pár dny,Město Jiangxiang v okrese Nanchang provedlo komplexní vyšetřování a odstranění nelegálních budov, staveb a nelegálních komínů, které ovlivňovaly protipovodňovou ochranu. Bylo zbořeno celkem 92 nelegálních budov na obou stranách nábřeží s nelegální plochou 7 000 metrů čtverečních a zeď více než 400 metrů zajišťující protipovodňový kanál. (Reporter Li Xinhong, Jianghui Zhang Ping, Zhong Hongyu).