Obchodní

Globální cestovní ruch Fenghua se zlepšuje

souhrn

Jinxi, která je dlouhá asi 3 kilometry, spojila dohromady 5 malých vesnic v ulici Xiwu v okrese Fenghua. Za několik dní bude uveden do zkušebního provozu projekt raftingu Jinxi s celkovou investicí téměř 10 milionů juanů. S rozvojem farem, stezek, kempinkových základen a dalších malebných míst na trase se venkovská turistika zde pohybuje od „malých potíží“ k „posilování“. Okres Fenghua byl identifikován jako „země

Globální cestovní ruch Fenghua se zlepšuje

Globální cestovní ruch Fenghua se zlepšuje-0

  Jinxi, která je dlouhá asi 3 kilometry, spojila dohromady 5 malých vesnic v ulici Xiwu v okrese Fenghua. Za několik dní bude uveden do zkušebního provozu projekt raftingu Jinxi s celkovou investicí téměř 10 milionů juanů. S rozvojem farem, stezek, kempinkových základen a dalších malebných míst na trase se venkovská turistika zde pohybuje od „malých potíží“ k „posilování“.

Globální cestovní ruch Fenghua se zlepšuje-1

   Okres Fenghua byl identifikován jako „Zakládající jednotka Národní demonstrační zóny globálního cestovního ruchu se přesunula z „turistiky přitažlivosti“ na „globální turistiku“ a tradiční odvětví cestovního ruchu má více nových odbytišť. odvětví cestovního ruchu v rozsahu 50 milionů juanů Fond bude formálně založen a magnetický sociální kapitál společně vytvoří nový plán pro „univerzální cestovní ruch“. Slavné hory se tyčí,Vodní žíly jsou bohaté a zátoka nádherná. Otevřete „Ručně malovanou mapu globální turistiky Fenghua“ a „Drunk Beauty Fenghua“ k vám kráčí.

Globální cestovní ruch Fenghua se zlepšuje-2

   Na základě „zlatého trojúhelníku“ města Xikou, městské části Fenghua a scénické oblasti Binhai se zrychlí zdroje cestovního ruchu v celé oblasti, aby se spojily body a linie, aby se dosáhlo multiplikačního efektu.

Globální cestovní ruch Fenghua se zlepšuje-3

   „Scénická linie Peach Blossom“ spojuje 16 vesnic a na cestě spojuje Taoyuan a Taoyuan č.

Globální cestovní ruch Fenghua se zlepšuje-4

   1 rodiny Lin. Scénická místa, jako je Paiting Taro Garden a Yunxi Leishan Base, kombinují dobré hory a řeky s místními zvyky a místními produkty. „Květinová scenérie čtyř ročních období“ se opírá o 12 vesnic na okraji města, které staví tři funkční oblasti „městského zemědělského zájmu, prohlížení květin a stromů a zdraví obohaceného selenem“.

Globální cestovní ruch Fenghua se zlepšuje-5

   „Květiny“, které nejsou ponechány prázdné po celý rok kolo se stalo vesničanem potěšením zbohatnout. Včetně lesního parku Huangxian,Zrychluje se také výstavba „scénické linie Haiyun Fishing Song Scenic Line“ s jižními pobřežními scenériemi, jako je Emerald Bay a Hengjiang Wetland, která by měla být dokončena v říjnu 2017.

Globální cestovní ruch Fenghua se zlepšuje-6

   Průmysl „cestovního ruchu +“ vzkvétá a integruje se do zemědělství, průmyslu, sportu, kultury a dalších forem přeshraniční integrace. Horská scénická oblast Xuedou spoléhá na budhistické kulturní zážitky, ochranu zdraví ve volném čase, speciální vegetariánská jídla a další produkty, aby rozšířila řetězec cestovního ruchu. Město Xikou zahrnuje filmový a televizní kulturní průmysl, buduje výměnnou základnu mezi úžinami a buduje kulturní město v Čínské republice.

Globální cestovní ruch Fenghua se zlepšuje-7

   Pronásledujete mě po venkovské turistice všude a město ve stylu Xiwu Water Township, Shangtianské barevné sportovní město, město ve stylu Dayan B&B se zlepšuje. V roce 2016 dosáhl okres ve venkovském cestovním ruchu komplexního příjmu 1,224 miliardy juanů, což představuje meziroční nárůst o 36,8%. Globální centrum služeb cestovního ruchu a globální datové centrum cestovního ruchu ve výstavbě přinese intimnější prostředí “Služba O2O ".

Globální cestovní ruch Fenghua se zlepšuje-8

S pomocí nových metod, jako je plánování městské značky, platforma pro cestovní e-obchodování a zaměření na interaktivní zážitky, má globální cestovní ruch po celý rok" výbušné "produkty. .