Společnost

Sledování přílivu v Guang'anu: Posílení „čtyř vědomí“

souhrn

Dvanácté kolo inspekcí 18. ústředního výboru oznámilo zpětnou vazbu z inspekcí 8 regionů a jednotek. Na 8 „seznamech otázek“ se první otázky týkají „čtyř vědomostí“. Například Vnitřní Mongolsko, Jilin, Yunnan a Shaanxi, kteří přijali „ohlédnutí se zpět“, jsou všichni obviněni z „čtyřech vědomí“ nejsou dostatečně silní. “ 4 jednotky „mobilní“ hlídky,Související výrazy

Sledování přílivu v Guang'anu: Posílení „čtyř vědomí“

Sledování přílivu v Guang

  Dvanácté kolo inspekcí 18. ústředního výboru oznámilo zpětnou vazbu z inspekcí 8 regionů a jednotek. Na 8 „seznamech otázek“ se první otázky týkají „čtyř vědomostí“.

Sledování přílivu v Guang

   Například Vnitřní Mongolsko, Jilin, Yunnan a Shaanxi, kteří přijali „ohlédnutí se zpět“, jsou všichni obviněni z „čtyřech vědomí“ nejsou dostatečně silní. “ 4 jednotky „mobilní“ hlídky,Relevantní výrazy se liší. Úřad ústřední vedoucí skupiny pro kybernetickou bezpečnost a informatizaci byl obviněn „po určitou dobu nebyla ústřední správa kyberprostoru v Číně silná ve čtyřech vědomích“; Úřad vedoucí skupiny pro chudobu Zmírnění a rozvoj státní rady byl obviněn z „čtyř povědomí není„ dost silné “; China Railway Corporation je obviněna z„ „čtyřech vědomí“ je třeba dále posilovat “; Čínská loďařská průmyslová korporace je obviněna z „ne silné'Čtyři vědomí '“. Inspekce jsou politická fyzická vyšetření.

Sledování přílivu v Guang

   „Není dostatečně silný“ a „ne silný“ „čtyř vědomí“ odráží hlavní problémy, které by neměly být podceňovány.

Sledování přílivu v Guang

   Z nich, pokud jde o závažnost, je „ne silný“ ještě horší.

Sledování přílivu v Guang

   Oprava je politický úkol a nelze jej „pochopit“„Extrémní původ", takže musíme vědět proč. Pouze když pochopíme ve své mysli, můžeme být při akci vědomi a můžeme provádět změny a dosáhnout „silného". Proč ústřední kontrolní tým potřebuje „čtyři vědomí" v tyto oblasti a jednotky "Problém, který na prvním místě existuje? Spočívá ve skutečnosti, že pro velkou stranu, jako je ta naše, jsou soudruzi celé strany obzvláště"Zda lze klíčovou menšinu „sjednotit v myšlení a postupnosti, plně implementovat linii, principy, politiku, politiku a rozhodování a nasazení ústředního výboru strany, souvisí s realizací dvou století starých cílů a realizace „Velkého omlazení čínského národa. “ „Čtyři vědomí“ Je specifický, což se odráží ve skutečnosti, že si vždy zachovává vysoký stupeň konzistence s ústředním výborem strany.

Sledování přílivu v Guang

  Rozhodně dodržujte rozhodnutí ústředního výboru strany a rozhodně vylučujte rozhodnutí výslovně zakázaná ústředním výborem strany, zajistěte plynulý tok vládních příkazů a udržujte autoritu a centralizované a jednotné vedení ústředního výboru strany. Naopak, mluvit o „čtyřech vědomích“ abstraktním způsobem se zapojí do politiky s prázdnou hlavou, použije linii, principy a politiku strany jako slogany a bude rozhodování a nasazení ústřední vlády považovat za formalistické a byrokratické způsob. Ústřední inspekce zjistila, že někteří skandovali „Čtyři Vědomí“ v jejich ústech, ale ve skutečnosti nebylo provedeno centrální rozhodování a nasazení; někteří ignorovali politickou kázeň a pravidla, zapojeni do malých kruhů, a neměli širokou vizi zaměstnávat lidi; někteří se uchýlili k podvodům. Má velký praktický význam.

   Pokud narazíte na problém, musíte jej okamžitě vyřešit. Na jedné straně by kontrolovaná stranická organizace měla jako politické měřítko použít „čtyři vědomí“, zdůraznit orientaci na problém, najít politické odchylky a opravit, opravit a opravit odchylky zjištěné při kontrolách.

  , Každý kus je dobře stanoveno, vložte „Posílení „čtyř vědomostí“ je zakotveno ve zvláštních opatřeních při chytání „známek“ a zanechávání „pečetí“; na druhé straně musí mít inspekce a náprava jak „reformní“ opatření, tak „mechanismus„ zřízení “. tým, ponořte se hluboko do „kořene nemoci“, vyvozujte vzájemné závěry a neustále gravírujte do tabulky a nacházejte mezeru v ústředních požadavcích. „Čtyři vědomí“, kteří hledají pravdu a jsou pragmatičtí, a tvrdě pracují na implementaci hlavních politik a rozhodovacích opatření ústředního výboru strany.

Každý vedoucí kádr musí mít na paměti své vlastní odpovědnosti a vždy musí mít na paměti ústřední politiku. „Celková situace ústředního výboru, zlepšit politické postavení, posílit politickou odpovědnost a vážně chránit a konsolidovatVysoký stupeň politické a organizační jednoty. (Chen Zhizhi).