Informace

Jděte do Keyuanu a užijte si kouzlo kantonského kouzla a zažijte jedinečné kouzlo „rodné kantonské opery“

souhrn

■ Výstava „Kultura místní opery města Dongguan“ Výstaviště ■ Část skutečné kantonské opery byla také vystavena na místě (výše uvedené fotografie pořídil reportér Yang Zebin) Zprávy ze sítě Dongguan Time Network „Red Beans Sheng Nanguo“, kantonské kouzlo je plné Dongguan. Jako slavné „rodné město kantonské opery“ má kantonská operní kultura Dongguan dlouhou historii a hluboké dědictví a objevilo se mnoho slavných umělců.Je živé a plné atmosféry. Pokud se chcete přiblížit

Jděte do Keyuanu a užijte si kouzlo kantonského kouzla a zažijte jedinečné kouzlo „rodné kantonské opery“

Jděte do Keyuanu a užijte si kouzlo kantonského kouzla a zažijte jedinečné kouzlo „rodné kantonské opery“-0

 ■ Výstava „Kultura místní opery města Dongguan“ Výstaviště ■ Část skutečné kantonské opery byla také vystavena na místě (výše uvedené fotografie pořídil reportér Yang Zebin) Zprávy ze sítě Dongguan Time Network „Red Beans Sheng Nanguo“, kantonské kouzlo je plné Dongguan. Jako slavné „rodné město kantonské opery“ má kantonská operní kultura Dongguan dlouhou historii a hluboké dědictví a objevilo se mnoho slavných umělců. Je živé a plné atmosféry. Pokud se chcete blíže seznámit s jedinečným kouzlem místní operní kultury Dongguan, můžete 10.

Jděte do Keyuanu a užijte si kouzlo kantonského kouzla a zažijte jedinečné kouzlo „rodné kantonské opery“-1

  června v Muzeu Keyuan (první a druhý výstavní sál) uspokojit „Kantonské kouzlo a Fanghua - výstava místní operní kultury Dongguan“. široká veřejnost. Výstava bude k vidění do 25. června.

Jděte do Keyuanu a užijte si kouzlo kantonského kouzla a zažijte jedinečné kouzlo „rodné kantonské opery“-2

  Sponzorem této výstavy je Městský úřad pro kulturu, vysílání a Nový Zéland. Výstavu pořádá Dongguan Press Media Group, Centrum rozvoje kantonské opery Dongguan, Muzeum Keyuan, Kulturní a vysílací centrum města Daojiao a výstava je rozdělena na „Ocenění kulturní fotografie krásné kantonské opery - kantonská opera Dongguan“, „Starověká opera Xin Chuan'Cantonese“ ochutnat—— Dvě části „Praktického zhodnocení místních operních obrazů v Dongguanu“, včetně starých černobílých nostalgických kantonských oper na téma starých fotografií,Skvělé okamžiky kantonských operních umělců na jevišti, oblíbené scény kantonských operních kulturních aktivit a aktivity značek jako Wanyi Quyi, „Čínská lidová umělecká čtvrť“ a „Xiqu Entering Campus“, stejně jako fyzické ukázky jako kostýmy, pokrývky hlavy a rekvizity, Víceúrovňové a víceúrovňové pohledy ukazují jedinečné kouzlo Dongguanské „Hometown of Cantonese Opera“. Propagovat kantonskou kulturu opery,Kantonská opera je známá jako „živá fosilie“ lingnské kultury.

Jděte do Keyuanu a užijte si kouzlo kantonského kouzla a zažijte jedinečné kouzlo „rodné kantonské opery“-3

  V roce 2009 byla kantonská opera oficiálně zařazena na seznam „Seznamu reprezentativních děl nehmotného kulturního dědictví lidstva“ UNESCO a je jednou z vynikajících tradičních čínských kultur. Dongguan je slavné „rodné město kantonské opery“.

Jděte do Keyuanu a užijte si kouzlo kantonského kouzla a zažijte jedinečné kouzlo „rodné kantonské opery“-4

  Přes století akumulace se postupně objevují slavní umělci, kteří vytvářejí slávu kantonské opery Dongguan. V posledních dvou letech Obecní úřad státní rady a Obecní úřad zemské lidové vlády postupně svolali národní a zemské operní pracovní konference a vydali „Několik politik na podporu dědičnosti a rozvoje tradiční čínské opery“ a „Stanoviska k podpoře dědičnosti a rozvoje místní opery“ za účelem revitalizace čínské opery. Umění poskytuje ochranu a ukazuje směr.

  Začátkem letošního roku vydala generální kancelář ústředního výboru Komunistické strany Číny a generální kancelář státní rady „Stanoviska k realizaci projektu dědičnosti a rozvoje čínské vynikající tradiční kultury“. Od kulturních oddělení na všech úrovních se požaduje, aby posílily ochranu a dědictví vynikající tradiční kultury. V této souvislosti vznikla „Výstava místní opery kantonské Rhyme-Dongguan“. Cílem výstavy je propagovat kulturu kantonské opery, předvést styl hruškové zahrady a umožnit více lidem přiblížit se kantonské opeře, seznámit se s kantonskou operou a zamilujete se do kantonské opery.

  Upevněte masový základ dědičnosti a rozvoje kantonské opery,Přispět k výstavbě Dongguanu jako kulturního města. „Krásná kantonská opera" představuje vizuální hostinu. Kantonská opera je performativní umění s prvky jako sbor, hudba hudebníků, scénické kostýmy, abstraktní tvary atd. Je oslnivou květinou mezi stovkami čínských dramat.

  „Krásná kantonská opera - Dongguan Kantonská opera Quyi kulturní fotografie Hodnocení“ ve výstavní síni v prvním patře„Rozděleno do tří celků:„ kantonský rým Piaoxin “,„ kantonská opera Juncai “a„ filmová sláva Guangdong “. Místní fotografové pomocí objektivu zaznamenali minulost a současnost tohoto starodávného typu kantonské opery.

  Scéna byla nádherná, a bylo také zobrazeno po všech stránkách.

  To dává lidem Wan tolerantní, optimistický a plný duch.

  Od okamžiku nezděděného stádia až po opojné projevy lidí na venkově;Od vzhledu Shengdan Jing Mo Chou, přes make-up rekvizit v zákulisí; od bohaté životní atmosféry venkovské scény, po zvukové a světelné balení městského večera; od parku po náměstí; od pódia k životu .

 . . „Krásná kantonská opera“ představuje jedinečný vizuální svátek. Starověká opera je biografií ukazující úspěchy rozvoje místní opery.

  Nachází se ve druhém patře budovy „„Kantonština“ je ochutnávkou starověkých oper - místní operní obrázky Dongguan v naturáliích, které plně ukazují vývojové úspěchy místní opery Dongguan.

  Dongguan je úrodnou zemí pro chov a růst „jižních červených fazolí“.

  již více než 100 let se slavní umělci z Dongguan objevují ve velkém počtu, například He Feifan, Chu Xiuyun, Chen Yannong, Chen Xiaofeng, Lin Jiasheng a řada jmen,Představuje hlasité noty kantonské symfonie operního umění. Jednotka „Slavní slavní umělci s hlubokým pozadím“ představuje skvělé úspěchy těchto kantonských operních rodin narozených v Dongguan, slavných herců, scenáristů, režisérů, vědců, hudebníků a generací kantonských operních umělců v historii kantonské opery. V současné době je město oceněno „Rodným městem čínského lidového umění“K dispozici jsou 3 čestná města (ulice) (Daojiao, Machong, Zhongtang) a 7 měst (ulice), které získaly titul „černošská čtvrť provincie Guangdong“. Jednotka „Kantonský rým a voňavý styl je plně přítomna“ se zaměřuje na oslnivý styl těchto „Hometown of Chinese Folk Art“ a „Hometown of Folk Art in Guangdong Province“.

  Jednotka „Kulturní dědictví ve Wanyi“ ukázala „Řada aktivit značek jako „Xiqu Entering Campus“, „Golden Week of Cantonese Opera“ a „Golden Sound of Cantonese Opera“ dodávají vitalitu a vitalitu do dědictví a rozvoje kantonské opery a představují prosperující scénu „kantonské opery“. žádná mimosezóna a tisíce světel a tisíce rodin. “V sekci fyzické výstavy oblečení, kosmetické kufry, dvouhlavé pistole, klobouky a další fyzické předměty, které byly použity ve jménech Dongguan,Vydejte se do sekce grafické výstavy a ještě více obohatte ocenění výstavy.

Welfare "Kolik toho víte o červených fazolích v Guanyi" Červené obálky oceněné cenou WeChat jsou většinou k dalšímu zvýšení propagace kantonské opery a kultury lidového umění v Dongguan a k prohloubení porozumění a pochopení kantonské opery a kultury lidového umění širokou veřejností. Pořadatel akce v blízké budoucnosti zahájí akci „Guanyi“ Kolik toho víte o červených fazolích?WeChat oceněné aktivity v oblasti otázek a odpovědí, spousta červených obálek, spousta cen, pokud jde o podrobnosti akce, věnujte prosím zvláštní pozornost informacím zveřejněným na veřejné platformě WeChat „Dongguan Daily Literary Dongguan“. .