Zápas

Letadlo C919 úspěšně převedeno do Yanliangu, Xi’an, má schopnost létat meziměstskými linkami

souhrn

Úspěšný přestup C919 do Yanliangu v Xi'anu znamená, že má schopnost létat na meziměstských trasách. Reportér He Yinghan & nbsp; 10. listopadu úspěšně dokončilo první velké meziměstské domácí domácí letadlo C919 10101 svůj první meziměstský let ze Šanghaje Pudong. Pole do Yanliang v Xi'anu. Ve 11:38 ráno téhož dne letadlo C919 odletělo z letiště Shanghai Pudong 4. dne

Letadlo C919 úspěšně převedeno do Yanliangu, Xi’an, má schopnost létat meziměstskými linkami

Letadlo C919 úspěšně převedeno do Yanliangu, Xi’an, má schopnost létat meziměstskými linkami-0

  Úspěšný přestup C919 do Yanliangu v Xi'anu znamená, že má schopnost létat na meziměstských linkách. Reportér He Yinghan. Dne 10.

Letadlo C919 úspěšně převedeno do Yanliangu, Xi’an, má schopnost létat meziměstskými linkami-1

   listopadu úspěšně dokončil domácí velký osobní letoun C919 10101 svůj první meziměstský let a úspěšně přestoupil z Shanghai Pudong do Shanghai Pudong. Yanliang, Xi'an.

Letadlo C919 úspěšně převedeno do Yanliangu, Xi’an, má schopnost létat meziměstskými linkami-2

   Ve 11:38 ráno téhož dne vzlétlo letadlo C919 ze 4. dráhy na letišti Šanghaj Pudong. Po letu 2 hodiny a 23 minut úspěšně dorazil na letiště Xi'an Yanliang ve 14:01.

Letadlo C919 úspěšně převedeno do Yanliangu, Xi’an, má schopnost létat meziměstskými linkami-3

   Během letu letěl letoun ve výšce 7800 metrů a jeho cestovní rychlost byla vysoká až 0,74 Mach. Cesta přes Jiangsu, Anhui, Henan, Shaanxi a další místa má cestu téměř 1300 kilometrů. Různé systémy letadla ve vzduchu fungují normálně a letadlo je v dobrém stavu.

Letadlo C919 úspěšně převedeno do Yanliangu, Xi’an, má schopnost létat meziměstskými linkami-4

   Dále bude Centrum letových zkoušek COMAC spolupracovat s Leteckým průmyslovým zkušebním ústavem na následných letových zkouškách.

Letadlo C919 úspěšně převedeno do Yanliangu, Xi’an, má schopnost létat meziměstskými linkami-5

  Tento přechodový let naznačuje, že letadlo C919 má schopnost létat na meziměstských trasách. Bylo původně ověřeno, že výkon splňuje konstrukční požadavky a dosáhl očekávaného stabilního provozního stavu. Z pohledu projektu to znamená, že projekt velkých osobních letadel dosáhl fázovaných výsledků a uskutečnil přechod z počáteční inspekční letové zkoušky na zkušební let expanze obálky, což naznačuje, že inspekční a zkušební let velkého osobního letadla C919 10101 v oblast Šanghaje skončila. Převedeno do Yanliangu v Xi'anu, aby provedlo další krok letové zkoušky a certifikace letové způsobilosti pro výzkum a vývoj.

Letadlo C919 úspěšně převedeno do Yanliangu, Xi’an, má schopnost létat meziměstskými linkami-6

Po převodu na základnu letových zkoušek v Yanliangu v Xi'anu se letadlo zapojí do náročnějších certifikačních zkušebních letů, které položí pevný základ pro další krok na podporu následných zkušebních letových misí letadla C919. a nakonec dosáhnout úspěšného vývoje modelu, úspěchu na trhu a komerčního úspěchu. .