Fyzický

Přidání zbraně k vylepšení městských silnic v závodě kolem jezera

souhrn

S příchodem horkého léta se 16. ročník Mezinárodního závodu silniční cyklistiky v jezeře Qinghai (dále jen „prohlídka jezera“), který přitahuje velkou pozornost veřejnosti, přibližuje a přibližuje k zajištění hladkého průběhu provoz sekce Xining v rámci Prohlídky jezera. Městský úřad pro správu inženýrských sítí začal od 9. června opravovat a udržovat silnice v závodě kolem jezera přes naše město.Cílem je poskytnout sportovcům vysoce kvalitní dráhu

Přidání zbraně k vylepšení městských silnic v závodě kolem jezera

Přidání zbraně k vylepšení městských silnic v závodě kolem jezera-0

  S příchodem horkého léta se 16. ročník Mezinárodního závodu silniční cyklistiky v jezeře Qinghai (dále jen „prohlídka jezera“), který přitahuje velkou pozornost veřejnosti, přibližuje a přibližuje k zajištění hladkého průběhu provoz sekce Xining v rámci Prohlídky jezera. Městský úřad pro správu inženýrských sítí začal od 9.

Přidání zbraně k vylepšení městských silnic v závodě kolem jezera-1

   června opravovat a udržovat silnice v závodě kolem jezera přes naše město. Cílem je poskytnout sportovcům vysoce kvalitní dráhu a poskytnout občanům dobré prostředí pro sledování hry.

Přidání zbraně k vylepšení městských silnic v závodě kolem jezera-2

   Otevřená ve dne v noci 9. června ve 21 hodin, s řadou velkých strojů na místě, zdálo se, že tichá silnice Mingxing „žila“ okamžitě a velké stroje přicházely a odcházely tak živě. Rozumí se, že pouze stroje, které tu noc vyšly, zahrnovaly 3 frézky,K dispozici je 1 multifunkční vozidlo pro údržbu, 6 silničních válců, 2 průzkumníci a více než 90 stavebních dělníků. Aby nedošlo k ovlivnění běžné jízdy ve dne, pracovníci upravili renovaci městské trati Prohlídka jezera, která má být provedena v noci.

Přidání zbraně k vylepšení městských silnic v závodě kolem jezera-3

   „Během této doby nemůžeme jít domů každý den do páté nebo šesté hodiny ráno.

Přidání zbraně k vylepšení městských silnic v závodě kolem jezera-4

  “ Řekl stavební dělník na místě. Rozumí se toPo dokončení nočních stavebních prací provedou pracovníci stavby během dne také polouzavřené opravy vzdálenějších silnic.

Přidání zbraně k vylepšení městských silnic v závodě kolem jezera-5

   Reportér se na místě dozvěděl, že k letošním rekonstrukcím silnic byl přidán schopný „velký chlap“ - multifunkční vozidlo pro údržbu. 1,8 milionu nově zakoupených multifunkčních vozidel pro údržbu v našem městě se jmenuje „„Road Doctor" je vozidlo pro údržbu silnic, které integruje frézku, asfaltový ohřívač a silniční válec. Během výstavby si tento integrovaný a vysoce mechanizovaný „Road Doctor“ udržuje pojezdovou rychlost 4–6 metrů za minutu. , Rychlý a efektivní, výrazně zlepšující pracovní proces.

Přidání zbraně k vylepšení městských silnic v závodě kolem jezera-6

Ve stavebním procesu zároveň nevzniká žádný odpad a původní materiály chodníků lze 100% znovu použít. Dopad na nadmořskou výšku silnice je také malý a rušení provozu je také malé. .