Auto

Tuanjie Road bude dnes od půlnoci uzavřena

souhrn

12. června se reportér dozvěděl z úřadu pro správu veřejné bezpečnosti provozu v Xining City, že od 0:00 13. června do 18:00 28. června byla v našem městě uzavřena silnice Tuanjie (silnice Huzhu na silnici Fudong). Rozumí se, že za účelem zajištění plynulé realizace projektu rozvodu městské kanalizační potrubní sítě v oblasti Yunjiakou v souladu s ustanovením článku 39 zákona o bezpečnosti silničního provozu je rozhodnuto sjednotit propojení částí projektu

Tuanjie Road bude dnes od půlnoci uzavřena

Tuanjie Road bude dnes od půlnoci uzavřena-0

  12. června se reportér dozvěděl z úřadu pro správu veřejné bezpečnosti provozu v Xining City, že od 0:00 13.

Tuanjie Road bude dnes od půlnoci uzavřena-1

   června do 18:00 28.

Tuanjie Road bude dnes od půlnoci uzavřena-2

   června byla v našem městě uzavřena silnice Tuanjie (silnice Huzhu na silnici Fudong). Rozumí se, že aby bylo zajištěno hladké provedení projektu distribuční sítě komunálního odvodňovacího potrubí v oblasti Yunjiakou, v souladu s článkem 39 zákona o bezpečnosti silničního provozu, bylo rozhodnuto provést plně uzavřenou stavbu na silnici Tuanjie, která spojuje části projektu.

Tuanjie Road bude dnes od půlnoci uzavřena-3

  Uzavřená doba výstavby bude 13. června od 18:00 do 28. června, uzavřena bude silnice Tuanjie (silnice Huzhu po silnici Fudong). Obchůzková trasa zvolená vozidly spočívá v tom, že vozidla směřující ke vzájemné pomoci budou obcházet po silnici Bayi Road na silnici Guinan Road a Fudong Road; vozidla směřující do městské oblasti budou procházet po silnici Fudong Road, Guinan Road a Bayi Road; Dočasné přesměrování autobusů,Konkrétní trasa bude oznámena samostatně; chodci normálně projdou dočasnými bezpečnými průchody na obou stranách Tuanjie Road.

Tuanjie Road bude dnes od půlnoci uzavřena-4

   Během doby výstavby je zakázáno vjezdu všech vozidel do uzavřeného úseku silnice. Vozidla procházející kontrolovaným úsekem silnice si předem vybírají trasy, projíždějí přísně v souladu s informacemi o dopravních značkách rozmístěných kolem staveniště a dodržují pokyny dopravní policie.

Porušení obecných pravidel bude řešeno v souladu se zákonem. .