Technologie

Vstupní zkouška na interní Mongolskou univerzitu Vyplnění dobrovolného potvrzení času

souhrn

Byl stanoven čas online přihlášky dobrovolníků na přijímací zkoušky na vysokou školu v našem okrese v roce 2017 a konkrétní uspořádání přihlašování je následující. 25. června první záměr vyplnit první dávku záměrů pro vysokoškoláky předem, A pro vysokoškoláky předem, B pro vysokoškoláky předem a pro vysoké školy předem. Uchazeči si vyberou dávku z pregraduálního předběžného schválení A, pregraduálního předběžného schválení B a juniorského vysokoškolského předběžného schválení, z vojenské, veřejné bezpečnosti, aktivní služby veřejné bezpečnosti, soudníPekingský institut elektronických věd a technologií a další kategorie

Vstupní zkouška na interní Mongolskou univerzitu Vyplnění dobrovolného potvrzení času

Vstupní zkouška na interní Mongolskou univerzitu Vyplnění dobrovolného potvrzení času-0

  Byl stanoven čas online přihlášky dobrovolníků na přijímací zkoušky na vysokou školu v našem okrese v roce 2017 a konkrétní uspořádání přihlašování je následující. 25.

Vstupní zkouška na interní Mongolskou univerzitu Vyplnění dobrovolného potvrzení času-1

   června první záměr vyplnit první dávku záměrů pro vysokoškoláky předem, A pro vysokoškoláky předem, B pro vysokoškoláky předem a pro vysoké školy předem. Uchazeči si vyberou dávku z pregraduálního předběžného schválení A, pregraduálního předběžného schválení B a juniorského vysokoškolského předběžného schválení, z vojenské, veřejné bezpečnosti, aktivní služby veřejné bezpečnosti, soudníVyberte jeden ze záměrů Pekingského institutu pro elektronickou vědu a technologii a další typy záměrů, které chcete vyplnit, a každý typ záměrů bude konkrétně zahrnovat seznam vysokých škol a univerzit, které budou zveřejněny prostřednictvím online dobrovolného oznámení. 2.

Vstupní zkouška na interní Mongolskou univerzitu Vyplnění dobrovolného potvrzení času-2

   července vysokoškolský kurz předem vyplnil první online přihlášku do skupiny A umění a sportu. Dne 6. července vysokoškolský kurz předem vyplnil první online přihlášku do skupiny A všeobecných svobodných umění a věd a do mongolských svobodných umění a věd. Kandidáti, kteří nahlásili úmysl dobrovolně se zapojit do vojenské, veřejné bezpečnosti, aktivní veřejné bezpečnosti, spravedlnosti, Pekingského institutu pro elektronickou vědu a technologie atd.

Vstupní zkouška na interní Mongolskou univerzitu Vyplnění dobrovolného potvrzení času-3

  , A kteří prošli politickou kontrolou, pohovorem, fyzickou prohlídkou a testem fyzické zdatnosti, mohou vyplnit první dávka vysokoškoláka Dávka odpovídajících předmětů, na které se vztahuje původní záměr Specifické vysoké školy a obory. Je to poprvé, kdy specialisté předem vyplní dobrovolníky veřejné bezpečnosti online pro první dávku všeobecných svobodných umění a věd a mongolských svobodných umění a věd.

Vstupní zkouška na interní Mongolskou univerzitu Vyplnění dobrovolného potvrzení času-4

  Kandidáti, kteří vyplnili záměry veřejné bezpečnosti a složili politickou kontrolu, pohovor, fyzickou prohlídku a zkoušku fyzické zdatnosti, mohou poprvé vyplnit speciální vysokou školu, aby schválili konkrétní vysoké školy a obory, na které se vztahují všeobecná svobodná umění a mongolština svobodná umění. 10. července vysokoškolský program dokončil první B dávku všeobecných svobodných umění a věd a mongolských svobodných umění a věd poprvé v online aplikaci.

Vstupní zkouška na interní Mongolskou univerzitu Vyplnění dobrovolného potvrzení času-5

  13.

Vstupní zkouška na interní Mongolskou univerzitu Vyplnění dobrovolného potvrzení času-6

   července skupina vysokoškolských studentů poprvé vyplnila své dobrovolníky online.

Vstupní zkouška na interní Mongolskou univerzitu Vyplnění dobrovolného potvrzení času-7

   Po dokončení přijetí do vysokoškolské skupiny začne vysokoškolská skupina B online vyplňovat své dobrovolníky. Dne 14. července vysokoškolský program předložil B dávku umění a sportu v předstihu pro první online aplikaci.

Vstupní zkouška na interní Mongolskou univerzitu Vyplnění dobrovolného potvrzení času-8

   19. července druhá várka vysokoškoláků poprvé vyplnila své dobrovolníky online. Po dokončení druhé várky vysokoškoláka je přijetí, druhá várka B vysokoškoláka začne vyplňovat žádost online. 25.

Vstupní zkouška na interní Mongolskou univerzitu Vyplnění dobrovolného potvrzení času-9

   července byli specialisté poprvé (s výjimkou veřejné bezpečnosti) předem schváleni k vyplnění online dobrovolníků. 27. července vyšší odborné školy schválily první online přihlášku dobrovolníků.

Vstupní zkouška na interní Mongolskou univerzitu Vyplnění dobrovolného potvrzení času-10

Čas každé várky následného vyplnění dobrovolníků závisí na postupu přijímání, konkrétní vyplnění času dobrovolníka a požadavky uchazečů se mohou informovat na příslušné oznámení o vyplnění dobrovolníků oznámené podle postupu přijímání. .