Místní

První čínský internetový filmový festival Yinchuan začíná

souhrn

Pekingský obchodní denník (reportér Lu Yang a Zheng Rui) 10. června byla v Pekingu zahájena tisková konference První čínský internetový filmový festival Yinchuan. Jako první domácí filmový festival, který hodnotí obsah internetového filmu a televize, má první čínský internetový filmový festival Yinchuan v roce 2017 dvě hlavní soutěžní jednotky, a to filmovou jednotku pro internetovou síť a dramatickou jednotku pro internetovou síť.

První čínský internetový filmový festival Yinchuan začíná

První čínský internetový filmový festival Yinchuan začíná-0

  Pekingský obchodní denník (reportér Lu Yang a Zheng Rui) 10. června byla v Pekingu zahájena tisková konference První čínský internetový filmový festival Yinchuan. Jako první domácí filmový festival, který hodnotí obsah internetového filmu a televize, má první čínský internetový filmový festival Yinchuan v roce 2017 dvě hlavní soutěžní jednotky, a to filmovou jednotku pro internetovou síť a dramatickou jednotku pro internetovou síť. V první fázi bude zkontrolováno a doporučeno ze všech zúčastněných prací 50 prací ve filmové jednotce Internetová síť a dramatická jednotka Internetová síť; ve druhé fázi porota vybere z nominovaných děl 15 nominovaných děl.

První čínský internetový filmový festival Yinchuan začíná-1

   Nakonec porota vybrala více než deset ocenění, včetně Ceny za nejlepší internetový internetový film a Ceny za internetový dramatický online film.

První čínský internetový filmový festival Yinchuan začíná-2

  Yin Hong, profesor na Fakultě žurnalistiky a komunikace univerzity Tsinghua, uvedl, že díky vývoji online videa v posledních letech poskytl celý kulturní a zábavní průmysl velmi otevřený prostor. V minulém roce produkce hlavních online filmů přesáhla 1 000, dokonce překonala divadelní filmy. V tuto chvíli vznikl Internetový filmový festival, který může přispět k rozvoji aZralost poskytuje lepší platformu.

První čínský internetový filmový festival Yinchuan začíná-3

.