Majetek

Očekává se, že automobilový průmysl v Čchang-ša bude v roce 2017 povýšen do „třídy 100 miliard“

souhrn

10. června byla oficiálně uvedena GAC ​​Mitsubishi Outlander Honor Edition. Jedná se o nový model Outlander představený a vyráběný společností GAC Mitsubishi poté, co v srpnu 2016 sjel z montážní linky v továrně Changsha první tuzemský Outlander. Před měsícem zapálila Hunan Auto Show vášeň léta. Changsha modely místních značek automobilů řady Jeep, Kodiak,Outlander a Cheetah CS9 se řadí mezi

Očekává se, že automobilový průmysl v Čchang-ša bude v roce 2017 povýšen do „třídy 100 miliard“

Očekává se, že automobilový průmysl v Čchang-ša bude v roce 2017 povýšen do „třídy 100 miliard“-0

 10. června byla oficiálně uvedena GAC ​​Mitsubishi Outlander Honor Edition. Jedná se o nový model Outlander představený a vyráběný společností GAC Mitsubishi poté, co v srpnu 2016 sjel z montážní linky v továrně Changsha první tuzemský Outlander.

Očekává se, že automobilový průmysl v Čchang-ša bude v roce 2017 povýšen do „třídy 100 miliard“-1

  Před měsícem zapálila Hunan Auto Show vášeň léta. Changsha modely místních značek automobilů řady Jeep, Kodiak,Mezi nimi jsou Outlander a Cheetah CS9 s hvězdami. V současné době má Changsha celkem 135 podniků na podporu automobilů a náhradních dílů a vytvořila skupinu automobilového průmyslu zaměřenou na šest typů kompletních vozidel, včetně automobilů, terénních vozidel a nových energetických vozidel.

Očekává se, že automobilový průmysl v Čchang-ša bude v roce 2017 povýšen do „třídy 100 miliard“-2

  Od roku 2017 produkční hodnota automobilového průmyslu v Changsha nadále roste ultravysokou rychlostí a očekává se, že poprvé překročí hranici 100 miliard juanů. Staňte se sedmým největším průmyslovým městem v hodnotě 100 miliard juanů.

Očekává se, že automobilový průmysl v Čchang-ša bude v roce 2017 povýšen do „třídy 100 miliard“-3

  Snění o stovkách společností v automobilovém průmyslu v Changsha V roce 2012 to má velký význam pro automobilový průmysl v Changsha. Letos byl do výroby uveden Changsha BYD, z montážní linky sjel první tuzemský automobil GAC Fick a pro zkušební výrobu byl také dokončen kompletní projekt vozidla GAC ​​Mitsubishi.

Očekává se, že automobilový průmysl v Čchang-ša bude v roce 2017 povýšen do „třídy 100 miliard“-4

  V následujících letech se továrny světové úrovně usadily v Changsha;Jeden po druhém reprezentativní automobilové výrobky, ohromující vzhled.

Očekává se, že automobilový průmysl v Čchang-ša bude v roce 2017 povýšen do „třídy 100 miliard“-5

  V červnu 2012 sjel GAC Fick Feixiang z montážní linky v Changsha, čímž získal Changsha a dokonce Hunan skutečný vysoce kvalitní sedan. 24. května 2015 byl oficiálně dokončen a uveden do provozu závod v Šanghaji Volkswagen Changsha, největší projekt výroby automobilů v Hunanu, a z montážní linky sjel první sedan, nová Lavida. 19.

Očekává se, že automobilový průmysl v Čchang-ša bude v roce 2017 povýšen do „třídy 100 miliard“-6

  října 2015 GAC Fick Jeep Free Light oficiálně sjel z montážní linky v Changsha, čímž zaplnil mezeru ve výrobě špičkových SUV v naší provincii. Od svého oficiálního spuštění 26. srpna 2016 prodej GAC Mitsubishi Outlander nadále rostl a měsíční prodej se stabilizoval na více než 5 000 vozidlech.

Očekává se, že automobilový průmysl v Čchang-ša bude v roce 2017 povýšen do „třídy 100 miliard“-7

  V prvních čtyřech měsících roku 2017 dosáhl kumulativní prodej společnosti Outlander 24 837 jednotek, čímž se pevně umístilPrvní místo v „japonském SUV s pohonem všech kol“ .

 .

 . . Od soutěže Yiqi Juechen k soutěži trvalo jen pět let. Od roku 2016 měla Changsha 135 podniků na podporu automobilů a náhradních dílů, což je nárůst o 22 oproti předchozí rok.

 , Včetně 10 výrobců vozidel, jako jsou SAIC Volkswagen, GAC Fick, GAC Mitsubishi, BYD, Changfeng Group, Zotye Automobile, Beiqi Foton a Meihua Automobile. V současnosti výrobní kapacita společnosti Changsha zahrnuje sedany, lehká, střední a těžká nákladní vozidla, terénní vozidla, speciální vozidla, autobusy a nová energetická vozidla a vytvořila klastr automobilového průmyslu, jehož jádrem bylo šest hlavních typů vozidel. Zóna ekonomického rozvoje Changsha je „investiční depresí“ a „průmyslovou vysočinou“ automobilového průmyslu v Changsha a Hunan.

  „Ke konci roku 2016V parku je 41 společností zabývajících se výrobou automobilů a náhradních dílů, 6 kompletních výrobců vozidel a 35 společností zabývajících se výrobou dílů.

  „Představený osobou odpovědnou za zónu hospodářského a technologického rozvoje v Changsha.

  S více než polovinou podniků vyrábějících vozidla si automobilový průmysl v parku přirozeně vede dobře. V roce 2016 se automobilový průmysl v zóně hospodářského a technologického rozvoje v Changsha meziročně vzrostla o 80,2%. V prvním čtvrtletí roku 2017 se automobilový park parku a průmysl výroby dílů meziročně zvýšil o 39.

 6% a stává se novým vedoucím průmyslovým odvětvím v parku. Po několika letech akumulace vstoupil rozvoj automobilového průmyslu v zóně ekonomického rozvoje Changsha do „období výbuchu“.

  „Odhaduje se, že výstupní hodnota automobilového a automobilového průmyslu v parku v roce 2017 přesáhne 100 miliard juanů a produkce kompletních vozidel dosáhne 835 000 jednotek. “ Uvedla příslušná osoba odpovědná za zónu hospodářského rozvoje Changsha. Interpretace snu o průmyslu výroby vozidel a dílů „zpětná vazba a vzájemný prospěch“V požehnané zemi Changsha byl v posledních několika letech mnohokrát uskutečněn „fenomenální“ městský ekonomický rozvoj, zejména v oblasti automobilové výroby.

  Při prozkoumání důvodů je obzvláště důležitá silná podpora vlády.

  Du Jiahao, tajemník zemského výboru provincie a ředitel stálého výboru zemského lidového kongresu, řekl při inspekci skupiny Changfeng otevřeně: „Rád bych hovořil za automobilový průmysl v Hunanu.

 „Při vyšetřování projektu automobilového průmyslu v Changsha opakovaně zdůraznil: „Zasvěcenci průmyslu uvedli, že za stejných podmínek jako geografické výhody a průmyslové politiky pozornost z úrovně rozhodování přidala„ pomoc při spalování “k rozvoji automobilového průmyslu v Changsha. Dalším důvodem je, žeVýroba kompletních vozidel, dílů a komponentů spolu úzce souvisí a zároveň se vzájemně doplňují a prospívají. V současné době ve městě působí 10 podniků na výrobu vozidel a 5 z nich má hlavní obchodní příjem přesahující 5 miliard juanů. Rovněž prudce vzrostl hlavní provozní příjem podniků vyrábějících automobilové díly a příslušenství, mezi nimi je 6 podniků s více než 1 miliardou juanů.

 Existuje jeden podnik s více než 5 miliardami juanů. Je vidět, že hlavní hnací účinek automobilových společností je zřejmý. „Díky vzrůstající výrobní kapacitě místních automobilových společností si tržby a hodnota produkce společnosti Bosch Changsha udržely v posledních třech letech průměrné roční dvouciferné tempo růstu.

 “ Generální ředitel společnosti Bosch Changsha Wei Yan uvedl, že díky rychlému rozvoji Changsha automobilový průmysl,Rovněž se neustále zvyšovala míra shody společnosti Bosch Changsha s hlavními místními zákazníky OEM automobilového průmyslu v Changsha. V březnu 2017 byla oficiálně uvedena do provozu nová demonstrační výrobní linka ABS9-FE3 společnosti Bosch Changsha pro průmysl 4. 0 a byla zahájena masová výroba.

  Ve srovnání s tradiční výrobní linkou se zvyšuje efektivita výroby o více než 30%, ztráta kvality se snižuje o 30% a doba přechodu se snižuje o 30%. „Inteligentní výroba“ může výrazně zlepšit kvalitu automobilových dílů, a tím zlepšit úroveň výroby vozidel. Realizovat sen stávajících i nových projektů, uvolnit dynamiku a pomoci překonat hranici 100 miliard juanů.

  V roce 2017 byla výstupní hodnota automobilu Changsha průmysl přesáhne 100 miliard juanů. Kde? Kde je výdrž? Kde je nový bod růstu? Průmysloví odborníci předpovídají, že současný vývoj automobilového průmyslu v mé zemi ještě nedosáhl svého vrcholu.

 V příštích 3–5 letech stále existuje prostor pro růst. To nepochybně vnáší do výrobních podniků automobilů v Changsha „kardio podporu“. Reportér zjistil, že automobilový průmysl v Changsha prolomí 100 miliard juanů. Na jedné straně se hromadí stávající projekty, uvolňuje se výrobní kapacita a produkční hodnota stále roste.

  Na druhé straně se do projektů vkládají nové projekty. produkce uvolnit nový impuls. Po letech akumulace hybné síly si hlavní výrobci vozidel udrželi růst velmi vysoké rychlosti.

  Jako příklad si vezměte GAC Fick: V loňském roce výroba a prodej společnosti GAC Fick přesáhla 142 000 vozidel a tempo růstu výroby i prodeje přesáhlo 260%. Od ledna do dubna 2017 dosáhla kumulativní výroba a prodej společnosti GAC Fick přibližně 70 000 vozidel, což je průměrný meziroční nárůst o 75%. V březnu a dubnu překročila výroba i prodej 20 000 vozidel po dobu dvou po sobě jdoucích měsíců. V roce 2014 se hodnota produkce vlastní značky Changsha BYD zdvojnásobila na 10,13 miliardy juanů a stala se první automobilkou v Changsha s hodnotou produkce přes 10 miliard juanů.

  V následujících dvou letech si udrželo tempo růstu 30%. „Uvedením nových modelů, jako jsou Song Travel Edition a Qin 2.

  generace na základně Changsha v roce 2017, výrazně podpoří expanzi a efektivitu Changsha BYD. Zhou Xiaozhou, tajemník výboru strany Changsha BYD, uvedl, že se očekává, že výstupní hodnota v roce 2017 překročí 19 miliard juanů. Popularita prodejní strany vede výrobce automobilů k práci přesčas, aby urychlila výrobu. Nedávno reportér viděl na GAC ​​Mitsubishi že montážní dílna zavedla operace „na dvě směny“.

  A pracovní doba každé směny je o 1 hodinu delší než obvykle. Několik nových projektů, které se chystají uvést do výroby,Překvapení není o nic menší než jakýkoli předchozí projekt.

  Průmyslový park Huaxiang, který se nachází v zóně hospodářského rozvoje Changsha, vyrábí hlavně Changfeng Cheetah CS9.

  Očekává se, že první fáze bude uvedena do provozu na konci července 2017 a vytvoří roční výrobní kapacitu 150 000 vozidel a odhadovaný roční obrat z prodeje 16,2 miliard juanů. V srpnu 2017 bude uveden do provozu také dílna první fáze průmyslového parku Changsha Dicastal Intelligent Manufacturing Industrial Park.

 Podle Li Yudonga, odpovědného za výrobu, bude první fáze vyrábět 3 miliony hliníkových kol ročně pro místní výrobce vozidel. Po úplném dokončení a uvedení elektrárny do provozu se očekává dosažení roční hodnoty produkce více než 15 miliard juanů a daňových příjmů 900 milionů juanů. V březnu 2017 se v Changsha usadil závod GAC Mitsubishi Engine Plant, který po dokončení zaplní mezeru v automobilových motorech Hunan vyráběných samostatně. První fáze také přinese výhodu produktivity ročního výkonu 150 000 motorů.

Výhody stávajících projektů prudce vzrostly, byla uvolněna vitalita nových projektů a hodnota produkce automobilového průmyslu v Čchang-ša přesáhla 100 miliard juanů. .