Vzdělání

Letiště Changsha Huanghua zlepšuje kvalitu služeb

souhrn

Nedávno Changshu zachvátil silný déšť. Po vystoupení z letadla na mezinárodním letišti Changsha Huanghua cestující zjistili, že se nemusí bát deště, když jdou na venkovní parkoviště a čekají na vyzvednutí . Letiště Huanghua 12. června odhalilo, že byly zprovozněny tři nové přístřešky mezi letištním terminálem T2 a parkovištěm P2 a osobní autobus se rozloučil se sluncem a deštěm. V minulosti byli cestující v terminálu T2 na letišti Huanghua a na otevřeném parkovišti P2

Letiště Changsha Huanghua zlepšuje kvalitu služeb

Letiště Changsha Huanghua zlepšuje kvalitu služeb-0

  Nedávno Changshu zachvátil silný déšť.

Letiště Changsha Huanghua zlepšuje kvalitu služeb-1

   Po vystoupení z letadla na mezinárodním letišti Changsha Huanghua cestující zjistili, že se nemusí bát deště, když jdou na venkovní parkoviště a čekají na vyzvednutí .

Letiště Changsha Huanghua zlepšuje kvalitu služeb-2

   Letiště Huanghua 12. června odhalilo, že byly zprovozněny tři nové přístřešky mezi letištním terminálem T2 a parkovištěm P2 a osobní autobus se rozloučil se sluncem a deštěm. V minulosti cestující vcházeli a vystupovali mezi terminálem T2 letiště Huanghua a otevřeným parkovištěm P2.

Letiště Changsha Huanghua zlepšuje kvalitu služeb-3

  Musíte projít dvěma scénickými mosty, které jsou dlouhé více než deset metrů. Jelikož zde není přístřešek proti dešti, je pro cestující nepohodlné nastupovat a vystupovat, když je slunečno nebo deštivo.

Letiště Changsha Huanghua zlepšuje kvalitu služeb-4

   Od března 2017 vybudovalo letiště baldachýny membránové konstrukce ve 3 oblastech nad dvěma krajinnými mosty a mezi eskalátory sever-jih na východní straně parkoviště P2. Do provozu bylo uvedeno počátkem června a pokrývá plochu Přibližně 1422 metrů čtverečních . .

Letiště Changsha Huanghua zlepšuje kvalitu služeb-5

  . Podle Provincial Airport Management Group od roku 2017 letiště Changsha zohledňuje detaily cestování cestujících, neustále inovuje a zvyšuje kvalitu služeb.

Letiště Changsha Huanghua zlepšuje kvalitu služeb-6

   Začátkem června zahájilo letiště nástupní službu do kabiny. Pět minut před nástupem cestujícího vyzve personál nástupní brány a informuje cestujícího o pořadí nástupu vysláním a přepnutím obrazovky letového displeje nástupní brány.

Letiště Changsha Huanghua zlepšuje kvalitu služeb-7

Starší lidé, cestující s dětmi a cestující, kteří potřebují zvláštní péči, mohou kdykoli nastoupit do otevřené uličky vpravo; cestující procházející stanicí a cestující na zadních sedadlech čekají ve frontě v levé uličce na přednostní nástup. Služba nastupování do kabiny umožňuje cestujícím zkrátit čas nastupování a zlepšit účinnost odbavení letu. .