Domácí

Li Xi vydal pokyny k propagandě a ideologické a kulturní práci celé provincie

souhrn

Nedávno vydal Li Xi, tajemník zemského výboru provincie a ředitel stálého výboru zemského lidového kongresu, pokyny k propagandistické, ideologické a kulturní práci v provincii. Nový pokrok a nový pokrok poskytly silnou duchovní motivaci k revitalizaci a rozvoj Liaoning.Dalším krokem je důkladná implementace odboru generálního tajemníka Jinpinga

Li Xi vydal pokyny k propagandě a ideologické a kulturní práci celé provincie

Li Xi vydal pokyny k propagandě a ideologické a kulturní práci celé provincie-0

  Nedávno vydal Li Xi, tajemník zemského výboru provincie a ředitel stálého výboru zemského lidového kongresu, pokyny k propagandistické, ideologické a kulturní práci v provincii.

Li Xi vydal pokyny k propagandě a ideologické a kulturní práci celé provincie-1

   Nový pokrok a nový pokrok poskytly silnou duchovní motivaci k revitalizaci a rozvoj Liaoning. V dalším kroku musíme důkladně realizovat ducha řady důležitých projevů generálního tajemníka Jinpinga a požadavky na nasazení ústředního výboru strany, pevně vytvořit „čtyři vědomí“, vědoměji používat ducha řeči k vedení ideologie a propagandy a ideologické a kulturní práce a úzce se zaměřit na přivítání a realizaci strany.

Li Xi vydal pokyny k propagandě a ideologické a kulturní práci celé provincie-2

   Hlavní linie 19.

Li Xi vydal pokyny k propagandě a ideologické a kulturní práci celé provincie-3

   národního kongresu Komunistické strany Číny je úzce integrována s hloubkovou studií a implementací ducha důležitého projevu generála Účast tajemníka Si Ťin-pchinga na projednávání delegace Liaoning na pátém zasedání 12. národního lidového kongresuPečlivě zorganizujte hlavní téma publicity „Pět let tvrdé práce“, proveďte solidní práci v oblasti publicity a reportingu, kontrolujte politiku a vedení, hrajte první kroky a převzměte iniciativu a pokračujte ve vytváření nové situace v propagandistické, ideologické a kulturní práce provincie.

Li Xi vydal pokyny k propagandě a ideologické a kulturní práci celé provincie-4

   Vytvářet dobrou ideologickou a veřejnou atmosféru pro solidní postup revitalizace a rozvoje Liaoning a vítat vítězství 19. národního kongresu strany s praktickými akcemi a vynikajícími výsledky.

Li Xi vydal pokyny k propagandě a ideologické a kulturní práci celé provincie-5

.