Zdraví

Byl zahájen první „Going into Glory Enterprise Event“ v provincii Kuej-čou

souhrn

Podívejte se, jak se vyrábí „Cena guvernéra kvality“. První akce „Going into Glory Enterprise Activity“ v provincii Guizhou odstartovala 8. června, první průzkum „Guinghou Glory Enterprise Activity“ v provincii Guizhou se konal v průzkumu, návrhu a Spuštění Research Institute Co., Ltd. Akce je sponzorována zemským úřadem pro dohled nad kvalitou. V posledních letech se naše provincie soustředila na celkovou myšlenku rozvoje národní kvality v souladu s „nemovitý

Byl zahájen první „Going into Glory Enterprise Event“ v provincii Kuej-čou

Byl zahájen první „Going into Glory Enterprise Event“ v provincii Kuej-čou-0

  Podívejte se, jak se vyrábí „Cena guvernéra kvality“. První akce „Going into Glory Enterprise Activity“ v provincii Guizhou odstartovala 8. června, první průzkum „Guinghou Glory Enterprise Activity“ v provincii Guizhou se konal v průzkumu, návrhu a Spuštění Research Institute Co. , Ltd.

Byl zahájen první „Going into Glory Enterprise Event“ v provincii Kuej-čou-1

   Akce je sponzorována zemským úřadem pro dohled nad kvalitou.

Byl zahájen první „Going into Glory Enterprise Event“ v provincii Kuej-čou-2

   V posledních letech se naše provincie soustředila na celkovou myšlenku rozvoje národní kvality v souladu s „Provádění obecných požadavků čtyř hlavních projektů značek prostřednictvím vytvoření a kultivace ceny za kvalitu provinčního guvernéra, produktů značky Guizhou Famous Brand, produktů značky Guizhou Service Industry Famous Brands a produktů National Geographical Indication Protection Products, jakož i budováním národních studní -známé zóny předvádění značek a provinční známé značky předváděcí oblasti, implementujte řadu činností ke zlepšení kvality a budování značky, jako je silné město kvality,Důrazně prosazujte ekonomickou transformaci a rozvoj. „Going into Glory Enterprise“ si klade za cíl plně hrát vedoucí úlohu ceny guvernéra za zlepšování kvality a budování značky, podněcovat inovace v oblasti řízení kvality a sumarizovat a kondenzovat pokročilé modely a metody řízení kvality oceňovaných podniků, aby odrážejí řízení kvality naší provincie. A nejvyšší úspěch v budování značky,Provádějte komunikaci, šíření a propagaci v celé společnosti a komplexně zlepšujte schopnosti a úroveň řízení kvality a budování značky v provincii Kuej-čou.

Byl zahájen první „Going into Glory Enterprise Event“ v provincii Kuej-čou-3

   Na dvoudenní akci se zaměřily na společnost dva podniky, které získaly první cenu guvernéra provincie Guizhou, China Power Construction Group Guiyang Survey and Design Research Institute Co. , Ltd. a Guizhou Bailing Enterprise Group Pharmaceutical Co.

  , Ltd. metody a zkušenosti s řízením kvality,Byly provedeny hloubkové výměny a sdílení charakteristik řízení kvality, dopadu zavedení vynikajícího modelu řízení výkonu a inspirace pro tvorbu ocenění. Akce se zaměřením na vynikající řízení výkonu, představení a aplikaci a vytvoření vládních cen za kvalitu pozvala také zástupce generálního tajemníka Šanghajské asociace kvality, zástupce děkana Čínského výzkumného institutu pro rozvoj kvality Šanghajské univerzity Jiaotong a Dr. Guo Zhenga , odborník na hodnocení China Quality Award, za vedení zvláštních témat.

   Školení poradenství. V dalším kroku budou další oceněné podniky provinčního guvernéra nadále pořádat akci „Přejít na Glory Enterprise Activities“, která vytvoří silnější atmosféru pro budování kvalitní značky, zvýší sílu kvality a zlepšení značky, optimalizuje prostředí pro kvalitu a značku zlepšování a kultivace nových výhod v kvalitě a konkurenci značky a položení pevného základu pro kvalitu a zlepšování značky.

   (Reporter Jin Ai) Rozšířené čtení Cena guvernéra provincie Guizhou za kvalitu Cena guvernéra provincie Guizhou je nejvyšší poctou vlády v oblasti kvality v provincii Kuej-čou.

  Pochválit organizace, které učinily zásadní inovace v oblasti modelů řízení kvality, metod řízení a systémů řízení. Zřízení ceny guvernéra za kvalitu ukazuje pevné odhodlání Guizhou podporovat budování značky a zvyšovat ekonomickou konkurenceschopnost.

   2. prosince 2016 byli vyhlášeni vítězové první ceny guvernéra za kvalitu v provincii Kuej-čou. Kweichow Moutai Co.

  , Ltd. ,Tři společnosti z PowerChina Guiyang Survey, Design and Research Institute Co. , Ltd. a Guizhou Bailing Enterprise Group Pharmaceutical Co.

, Ltd. získaly první cenu guvernéra v provincii Kuej-čou a dalších pět společností získalo nominační cenu za cenu guvernéra za kvalitu . .