Počítač

Ovlivněn tajfunem „Miaobai“ pozastavuje železnice Guangzhou některé vlaky

souhrn

Xinhuanet, Peking, 13. června (Han Jiahui) Reportér se od železniční skupiny v Kantonu dozvěděl, že v důsledku dopadu tajfunu Miaobai se železniční skupina v Kantonu rozhodla pozastavit některé z vlaků projíždějících přes Guangzhou a Shenzhen od 12. do 13. června, aby k zajištění bezpečnosti osobních vlaků., Guangzhou-Shenzhen-Hong Kong a Hangzhou-Shenzhen tratě vlaků EMU. Konkrétní počet pozastavených vlaků je následující: Linka Guangzhou-Shenzhen: Pozastavení spojení C7021 / 2 mezi Guangzhou East a Shenzhen 12. června

Ovlivněn tajfunem „Miaobai“ pozastavuje železnice Guangzhou některé vlaky

Ovlivněn tajfunem „Miaobai“ pozastavuje železnice Guangzhou některé vlaky-0

 Xinhuanet, Peking, 13.

Ovlivněn tajfunem „Miaobai“ pozastavuje železnice Guangzhou některé vlaky-1

  června (Han Jiahui) Reportér se od železniční skupiny v Kantonu dozvěděl, že v důsledku dopadu tajfunu Miaobai se železniční skupina v Kantonu rozhodla pozastavit některé z vlaků projíždějících přes Guangzhou a Shenzhen od 12. do 13.

Ovlivněn tajfunem „Miaobai“ pozastavuje železnice Guangzhou některé vlaky-2

  června, aby k zajištění bezpečnosti osobních vlaků.

Ovlivněn tajfunem „Miaobai“ pozastavuje železnice Guangzhou některé vlaky-3

 , Guangzhou-Shenzhen-Hong Kong a Hangzhou-Shenzhen tratě vlaků EMU.

Ovlivněn tajfunem „Miaobai“ pozastavuje železnice Guangzhou některé vlaky-4

  Konkrétní počet pozastavení je následující: Linka Guangzhou-Shenzhen: pozastavení C7021 / 2krát mezi Guangzhou East a Shenzhen 12.

Ovlivněn tajfunem „Miaobai“ pozastavuje železnice Guangzhou některé vlaky-5

  června,C7091 / 2krát, C7064 / 5krát, C7148 / 9krát, C7117 / 8krát; C7042 / 3krát mezi Guangzhou a Shenzhen; C7127krát mezi Guangzhou a Shenzhen. Pozastavení C7044krát ze Shenzhenu do Guangzhou East 13. června. Vysokorychlostní železnice Guangzhou-Shenzhen-Hong Kong: G6225, G6227 krát z Guangzhou na jih do Shenzhenu na sever; G6549 / 6krát z Guangzhou na jih do Futian; G6252, G6260 krát z Shenzhenu na sever do Guangzhou na jih.

  Linka Hangzhou-Shenzhen:Vypnutí 12.

  června, G6345 / 8krát a G6341 / 4krát mezi Guangzhou South a Chaoshan. 13.

  června byly pozastaveny G6343 / 2krát a G6347 / 6krát mezi Chaoshanem a Guangzhou South.

  Železniční oddělení připomíná cestujícím, kteří si zakoupili jízdenky na výše uvedené vlaky mimo provoz, aby s lístkem šli do okna stanice nejpozději do 30 dnů (včetně dne) od data nástupu jízdenky projít postupy vrácení peněz; cestující, kteří si zakoupí letenky na webových stránkách 12306,Pokud jste nevyužili papírovou letenku, můžete požádat o vrácení peněz přímo na webu a nebude účtován žádný manipulační poplatek.

  Cestujícím se zvláště připomíná, aby si rozumně uspořádali čas, a prosím, nejezděte na nádraží za účelem vrácení peněz. Chcete-li získat konkrétní informace, jako je například pozastavení vlaku, řiďte se včas oznámením stanice. Můžete se také přihlásit k oficiálnímu Guangzhou Railway Weibo a WeChat nebo přímo vytočit číslo zákaznické služby 12306 pro dotazy.

Omlouváme se za nepříjemnosti způsobené počasím. .