Průzkum

Muzeum města Dongguan rekrutuje letní vypravěče

souhrn

Během letních prázdnin uspořádá Dongguanské muzeum ve spolupráci s dinosauřími fosiliemi Zigonga, krále Země, „Malé vyslance království dinosaurů“ a přijme skupinu malých komentátorů ze společnosti. Přihlásit se mohou děti ve věku 7-12 let. Tato akce se bude konat po 3 po sobě jdoucí zasedání, přičemž v každém zasedání bude 30 registračních kvót a bude vybráno 10 kandidátů, kteří se akce zúčastní.První událost

Muzeum města Dongguan rekrutuje letní vypravěče

Muzeum města Dongguan rekrutuje letní vypravěče-0

  Během letních prázdnin uspořádá Dongguanské muzeum ve spolupráci s dinosauřími fosiliemi Zigonga, krále Země, „Malé vyslance království dinosaurů“ a přijme skupinu malých komentátorů ze společnosti.

Muzeum města Dongguan rekrutuje letní vypravěče-1

   Přihlásit se mohou děti ve věku 7-12 let. Tato akce se bude konat po 3 po sobě jdoucí zasedání, přičemž v každém zasedání bude 30 registračních kvót a bude vybráno 10 kandidátů, kteří se akce zúčastní.

Muzeum města Dongguan rekrutuje letní vypravěče-2

  Registrace do první fáze akce bude zahájena 1. července a občané si mohou v úterý až neděli v pracovní době vytočit 22119729 a 22111997 a zaregistrovat se.

Muzeum města Dongguan rekrutuje letní vypravěče-3

   Uchazeči zařazení do užšího výběru absolvují čtyřdenní odborné školení. Obsah školení zahrnuje hlasový výcvik, vedení na místě, etiketu a odborné přednášky.

Muzeum města Dongguan rekrutuje letní vypravěče-4

   Po absolvování testu se můžete oficiálně stát „malým poslem dinosaurů“V každé události bude vybrán „Nejlepší výmluvný malý posel“, „Nejoblíbenější malý posel“, „Včelí malý posel“ a „Zlatý roh Malý posel“ a budou uděleny certifikáty.

Muzeum města Dongguan rekrutuje letní vypravěče-5

.