Průmysl

Vitasoy: Neoficiální dovoz „problémových“ produktů

souhrn

Pekingský obchodní denník (reportér Sun Qixiang a Wang Ziyang) Vitasoy, který byl vrácen kvůli nekvalifikovaným štítkům, se obrátil. 12. června dostal reportér oficiální prohlášení od skupiny Vitasoy Group, které ukázalo, že produkty, které byly vráceny kvůli nekvalifikovaným štítkům, nebyly společností Vitasoy oficiálně schváleny.A kvůli předpisům o označování v pevnině a Hongkongu

Vitasoy: Neoficiální dovoz „problémových“ produktů

Vitasoy: Neoficiální dovoz „problémových“ produktů-0

  Pekingský obchodní denník (reportér Sun Qixiang a Wang Ziyang) Vitasoy, který byl vrácen kvůli nekvalifikovaným štítkům, se obrátil.

Vitasoy: Neoficiální dovoz „problémových“ produktů-1

   12. června dostal reportér oficiální prohlášení od skupiny Vitasoy Group, které ukázalo, že produkty, které byly vráceny kvůli nekvalifikovaným štítkům, nebyly společností Vitasoy oficiálně schváleny. Kvůli rozdílům v předpisech o označování mezi pevninou a Hongkongem však byly výše uvedené dovážené výrobky vráceny.

Vitasoy: Neoficiální dovoz „problémových“ produktů-2

   Vitasoy zdůraznil, že bez ohledu na Hongkong nebo pevninu výrobky Vitasoy skupiny Vitasoy Group vyhovují příslušným místním normám pro potraviny a nápoje a spotřebitelé mohou nakupovat a pít s důvěrou. Generální správa pro dohled nad kvalitou, inspekcí a karanténou oznámila informace o potravinách a kosmetice, které nebyly schváleny v dubnu 2017,V dubnu 2017 zjistily národní vstupní a výstupní inspekční a karanténní agentury celkem 434 šarží potravin a 32 šarží kosmetiky, které nebyly kvalifikovány z hlediska kvality a bezpečnostních položek, s celkovou hmotností 1 471 379 175 kilogramů.

Vitasoy: Neoficiální dovoz „problémových“ produktů-3

   Mezi nimi bylo vráceno 14 druhů destilované vody Vita a 22 druhů dalších mléčných výrobků Vita dovážených společností Shenzhen Wenshilei Trading Co. , Ltd.

Vitasoy: Neoficiální dovoz „problémových“ produktů-4

   kvůli nekvalifikovaným etiketám.

Vitasoy: Neoficiální dovoz „problémových“ produktů-5

   Není to poprvé, co byly produkty Vitasoy vráceny kvůli nestandardním štítkům. V roce 2014 byl citronový čaj Vita na seznamu nestandardních dovážených produktů a poté společnost Vitasoy (Shanghai) Co. , Ltd.

Vitasoy: Neoficiální dovoz „problémových“ produktů-6

   vydala prohlášení, v němž uvedla, že citronový čaj Vita na seznamu byl importován a odeslán zpět z Hongkongu obchodní společností Pro prodej na pevnině společnost nezískala licenci společnosti Vitasoy.

   Dovážený citronový čaj Vitasoy byl vrácen jako rozdíl mezi standardy obou míst. S kvalitou potravin není problém. V tomto prohlášení společnost Vitasoy Group uvedla, že výrobky Vitasoy vyráběné a prodávané v Hongkongu plně vyhovují požadavkům hongkonských zákonů a předpisů. Současně výrobky Vitasoy vyráběné a prodávané na pevnině a dovážené a distribuované skupinou Vitasoy Group také plně vyhovují čínským předpisům.

.