Přírodní

Zaměstnancům Bank of China Xianning je zakázán doživotní obchod za nelegální únik informací o zákaznících

souhrn

Sina Finance News 29. srpna, webová stránka Čínské bankovní regulační komise zveřejnila Formulář pro zveřejnění informací o správních sankcích pro bankovní regulační pobočku Xianning, který penalizuje pobočku Bank of China Co., Ltd. Tongshan za nedostatečné řízení bezpečnosti informací o zákaznících, pokutu 200 000 juanů a související Lidé jsou také odpovědni. Sub-pobočka Tongshan Bank of China Co., Ltd. nezvládla zabezpečení informací o zákaznících na místě,přestávka

Zaměstnancům Bank of China Xianning je zakázán doživotní obchod za nelegální únik informací o zákaznících

Zaměstnancům Bank of China Xianning je zakázán doživotní obchod za nelegální únik informací o zákaznících-0

  Sina Finance News 29. srpna, webová stránka Čínské bankovní regulační komise zveřejnila Formulář pro zveřejnění informací o správních sankcích pro bankovní regulační pobočku Xianning, který penalizuje pobočku Bank of China Co. , Ltd. Tongshan za nedostatečné řízení bezpečnosti informací o zákaznících, pokutu 200 000 juanů a související Lidé jsou také odpovědni.

Zaměstnancům Bank of China Xianning je zakázán doživotní obchod za nelegální únik informací o zákaznících-1

   Sub-pobočka Tongshan Bank of China Co. , Ltd. nezvládla zabezpečení informací o zákaznících na místě,Porušení čl. 46 odst.

Zaměstnancům Bank of China Xianning je zakázán doživotní obchod za nelegální únik informací o zákaznících-2

   5, čl.

Zaměstnancům Bank of China Xianning je zakázán doživotní obchod za nelegální únik informací o zákaznících-3

   48 odst. 2 a 3 „Zákona o bankovním dohledu a správě Čínské lidové republiky“ a bankovní regulační úřad Xianning mu uložil pokutu 200 000 juanů. Li Yanling a Cheng Zhenglang byli varováni, a Chen Qian dostal doživotní zákaz pracovat v bankovním sektoru. Toto je formulář pro zveřejnění informací o správních sankcích Xianning Banking Regulatory Bureau:Odpovědný redaktor: Xie Haiping.

Zaměstnancům Bank of China Xianning je zakázán doživotní obchod za nelegální únik informací o zákaznících-4

Klíčová slova článku: Pokuty CBRC Bank Populární doporučení Odložte veřejný účet Sina Finance na vysílání nejnovějších finančních informací a videí 24 hodin denně a další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód, který budete následovat (sinafinance).