Hra

Město Shanyu, nejbližší vila Shanshui „Zhen“ k hoře Jinyun

souhrn

Hualong.com.cn v 10 hodin dne 13. června. Nedostatek půdy a nereplikovatelnost přírodních zdrojů předurčilo hodnotu vil Shanshui. Čínská železniční stavba Shanyu City je důmyslné, aby vytvořilo obyvatelný život a zdědilo zázemí Beibei na severu Yubei. Město Shanyu je podpořeno horou Jinyun a čelí jezeru Huilong. Perfektně interpretuje kvalitní život vily na místě, kde hory a řeky navzájem se doplňují. K dispozici je také 200 000 čtverečních ulic ve stylu Jialing,

Město Shanyu, nejbližší vila Shanshui „Zhen“ k hoře Jinyun

Město Shanyu, nejbližší vila Shanshui „Zhen“ k hoře Jinyun-0

  Hualong.

Město Shanyu, nejbližší vila Shanshui „Zhen“ k hoře Jinyun-1

  com.

Město Shanyu, nejbližší vila Shanshui „Zhen“ k hoře Jinyun-2

  cn v 10 hodin dne 13.

Město Shanyu, nejbližší vila Shanshui „Zhen“ k hoře Jinyun-3

   června.

Město Shanyu, nejbližší vila Shanshui „Zhen“ k hoře Jinyun-4

   Nedostatek půdy a nereplikovatelnost přírodních zdrojů předurčilo hodnotu vil Shanshui. Čínská železniční stavba Shanyu City je důmyslné, aby vytvořilo obyvatelný život a zdědilo zázemí Beibei na severu Yubei.

Město Shanyu, nejbližší vila Shanshui „Zhen“ k hoře Jinyun-5

Město Shanyu je podpořeno horou Jinyun a čelí jezeru Huilong. Perfektně interpretuje kvalitní život vily na místě, kde hory a řeky navzájem se doplňují. K dispozici je také 200 000 čtverečních ulic ve stylu Jialing,Pro podporu komerčního rozvoje se v srpnu otevře také Wanda Plaza a do té doby bude život v Beibei Mountain Language City pohodlnější!.