Válečný

Didi také dělá půjčovnu automobilů na nákup ekologických potenciálních finančních potřeb přes 600 miliard

souhrn

Na začátku roku 2018 podniká Didi časté kroky ve finančním sektoru. Nedávno mnoho médií uvedlo, že Didi rozdělil „autoservis Xiaoju“ a investoval 1 miliardu amerických dolarů. Spotřebitelům se přímo otevřel předchozí „Drip“ půjčka ". Služby jsou propojeny. Zdroj | & nbsp; Autor FinX Finance | Fan Kesi Didi pořádá novou scénu automobilového financování,A tohle

Didi také dělá půjčovnu automobilů na nákup ekologických potenciálních finančních potřeb přes 600 miliard

Didi také dělá půjčovnu automobilů na nákup ekologických potenciálních finančních potřeb přes 600 miliard-0

 Na začátku roku 2018 podniká Didi časté kroky ve finančním sektoru. Nedávno mnoho médií uvedlo, že Didi rozdělil „autoservis Xiaoju“ a investoval 1 miliardu amerických dolarů. Spotřebitelům se přímo otevřel předchozí „Drip“ půjčka ".

Didi také dělá půjčovnu automobilů na nákup ekologických potenciálních finančních potřeb přes 600 miliard-1

  Služby jsou propojeny. Zdroj | Autor FinX Finance | Fan Kesi Didi pořádá novou scénu automobilového financování,A taková scéna pravděpodobně způsobí, že Didi popadne kousek dortu od mnoha gigantů automobilového financování, jako jsou Dangeche a Yixin. Více než 600 miliard našla Didi novou scénu v oblasti automobilového financování.

Didi také dělá půjčovnu automobilů na nákup ekologických potenciálních finančních potřeb přes 600 miliard-2

  V roce 2017 spustili Dasouche a Ali „Damgecar“. Po roce Dasouche nezveřejnil podrobná data, ale mnoho automobilového internetu a vedoucích pracovníků v automobilovém průmyslu,Oba řekli společnosti FinX Finance, že je velmi pravděpodobné, že se bombardér stal jedničkou na trhu.

Didi také dělá půjčovnu automobilů na nákup ekologických potenciálních finančních potřeb přes 600 miliard-3

  Na Double 11 v roce 2017 společnost Dange uvedla, že její jednodenní prodejní smlouva dosáhla 600 milionů juanů.

Didi také dělá půjčovnu automobilů na nákup ekologických potenciálních finančních potřeb přes 600 miliard-4

  Zpráva z auditu třetí strany společnosti Shanghai Yixin Financial Leasing Company, další skupiny Yixin, která přitahuje pozornost v oblasti financování automobilů, ukazuje, že její tržby v letech 2015, 2016 a 2017 byly 0. 6,5 miliardy juanů, 822 milionů juanů, 2,953 miliardy juanů a dosahuje tempa růstu 1265% a 359%. Podle zprávy o výzkumu financování automobilů z roku 2017 společnosti McKinsey a Asociace prodejců automobilů se odhaduje, že v roce 2020 celkový trh nových a ojetých automobilů v mé zemi přesáhne 8 bilionů juanů, míra penetrace financování automobilů dosáhne 50% a celkové financování automobilů dosáhne 3 až 3 4 biliony.

  Tváří v tvář tak obrovskému trhu,Věřím, že Didi to tak snadno nepustí. Na začátku roku 2018 udělala Didi časté kroky ve finanční oblasti.

  Před několika dny mnoho médií informovalo o spin-offu „Xiaoju Auto Service“ společnosti Didi a investici ve výši 1 miliardy amerických dolarů, která byla spojena s předchozím přímým otevřením finančních služeb „Dishuidai“ spotřebitelům. Ale na základě zpráv zveřejněných Didi v posledních několika dnech,Hlavní pozornost je stále zaměřena na majitele automobilů a tyto informace jsou následující: Za prvé, Dishuidai bude přímo čelit spotřebitelům.

  Poté, co společnost FinX Finance prošla testem více mobilních telefonů více uživatelů Didi, žádný uživatel dosud nebyl schopen projít půjčkou. Dříve se v médiích objevovaly zprávy, že projít mohou pouze majitelé automobilů, kteří od Didi obdrželi několik objednávek.

 To znamená, že nebyl úplně otevřen. Zadruhé, autoservis Xiaoju byl rozdělen a investoval 1 miliardu USD. Veřejné informace ukazují, že služba Xiaoju Auto Service pokrývá řadu autoservisů a operací, jako je pronájem a prodej automobilů, doplňování paliva, údržba a leasing na sdílení času.

  Zatřetí, společnost Didi Investment Changu je uvedena na seznamu v USA. Podle Tencent News dosáhly v červenci letošního roku Didi Chuxing a Cangu strategického partnerství. Bylo oznámeno, že bude spolupracovat na transakcích s novými automobily, financování nových automobilů, transakcích s náhradami ojetých vozidel a financování vozového parku.

  Obě strany zahájily pilotní projekt, kde Cangu poskytuje Didiho flotilu různých řešení včetně financování automobilů, nákupu vozidel a usnadnění pojištění. Obě strany plánují přijmout tento model k vytvoření komplexního partnerství,A propagovat to do více měst.

  Podle zprávy z průzkumu výzkumné skupiny School of Personnel of Renmin University v Číně byla Didi po 6 měsících vyšetřování výzkumnou skupinou v sídle společnosti Didi a v různých pobočkách odpovědná za více než 21,08 milionu majitelů automobilů (včetně osobních automobilů) , osobní automobily atd. ) od června 2016 do června 2017. Expres, majitelé automobilů po větru a náhradní řidiči) poskytli příjem.

  FinX Finance odkazuje na výše uvedená data,V kombinaci s půjčkou Didi ve výši 300 000 juanů lze odhadovat, že velikost trhu finančních služeb majitelů automobilů v samotném ekosystému Didi přesahuje 600 miliard juanů. Jádrem nového scénáře se objevily leasingové společnosti, které lákají na online volání, podle společnosti FinX Finance v současné době pochází velký počet majitelů automobilů Didi z různých místních leasingových společností, které lákají na online volání, a tyto společnosti a majitelé automobilů oni řídí,V prostředí Didi jsme společně s Cangu vytvořili tuto novou scénu financování automobilů a postupně se formovala.

  Wang Xiaojun, viceprezident společnosti Niuniu Automobile, zkušený internetový pracovník v automobilovém průmyslu, analyzoval pro FinX Finance, že tento obchod byl prováděn po dlouhou dobu, ale byl povýšen na strategickou úroveň - „nová scéna automobilového financování“ skutečně nikdy předtím neexistoval. Každý o tom nikdy nepřemýšlel jako o obchodním modelu. Pokud je to však skutečně považováno za scénu, je to velmi podobné obchodům 4S, které dělají financování automobilů. „Negativní zprávy v první polovině roku měly do určité míry dopad na činnost Didi-hailing.

  Teorie, že leasingové společnosti podporující online volání s automobilem spolupracují s Didi, usnadňuje majitelům automobilů správu.

 “ Zakladatel společnosti servisní společnost v Pekingu řekla:„V současné době se leasingové společnosti, které spolupracují s Didi, dělí hlavně na dva typy: zaprvé, společnost Didi přímo nakupuje automobily a přímo zakládá půjčovny ohlašování automobilů online, které lze nazvat přímými obchody; zadruhé, nezávislé online společnosti, které získávají autoOnline leasingové společnosti volající na auto na trhu jsou zhruba rozděleny do výše uvedených dvou kategorií, ale protože situace na různých místech je odlišná, může být způsob spolupráce odlišný. „Online leasingové společnosti volající na automobily musí potřebovat finanční služby.

  Například si musí půjčit a zakoupit jednotně a poté půjčit majitelům automobilů, aby si mohli účtovat určitý poplatek. “ Podle společnosti FinX Finance požádala o ověření Didi. Poté, co se pracovníci zákaznického servisu obrátili na provozní pracovníky, vyjádřili ochotu poskytnout finanční podporu, museli však zkontrolovat stav společnosti. To také potvrzuje analýzu a zpracování předchozích dvou odborníků.

  Podle veřejných informací se společnost FinX Finance dozvěděla, že značka „Xiaoju Youche“ v rámci autoservisu Xiaoju je platformou související s leasingovou společností online s ohlašováním automobilů.

  Poté, co se usadí leasingová společnost s ohlašováním online,Didi poskytuje řadu služeb. Včetně takzvaného agregovaného přesného provozu, propojení s platformou Didi, rafinovaného provozu, inteligentní kontroly rizik, inteligentních finančních služeb, skupinového nákupu levných zdrojů automobilů atd. Podle zpráv AC Auto zahájilo Cango v květnu 2018 pilotní projekt v určitém městě, jehož cílem bylo poskytnout flotile Didi Chuxing různá řešení, jako je financování automobilů,Usnadnění nákupu a pojištění vozidel.

  Dohoda akcionářů Cangu a Didi dále stanoví, že pokud podíl společnosti Didi Chuxing v Cangu není menší než 5%, Cangu nezakládá žádný společný podnik, partnerství ani nevstupuje do žádné strategie s určitými konkurenty dohod o spolupráci Didi Chuxing. Abychom lépe porozuměli obchodní situaci, společnost FinX Finance kontaktovala řadu online půjčoven automobilů,Téměř všechny společnosti tvrdí, že jsou „agenti Didi“ a poskytují služby „měsíčního pronájmu“ a „denního pronájmu“ majitelům automobilů bez automobilů. Mezi nimi manažer společnosti XX, společnosti pro online volání s názvem „Honeycomb Vientiane“ v Pekingu (s ohledem na otázky ochrany osobních údajů, jméno zaměstnance je vynecháno), představil společnosti FinX Finance, že produkty finanční služby společnosti “V režimu „nákup pronájmu“ je v současné době k dispozici pouze jeden benzínově-elektrický hybridní model Toyota Corolla a vůz je možné vyzvednout až po týdnu. požadavky vládních ministerstev, takže je velmi populární.

  “Záloha je 45 000 a měsíční splátka je 5 750. Po 3 letech se získá poznávací značka a auto patří majiteli. Celková cena je 252 000 juanů.

  Je stále velmi nákladově efektivní. Můžete si jej koupit přímo a bude se blížit 180 000 po zdanění. „(Lze to chápat jako celkem 72 000 juanů na úroky po dobu tří let. Vzhledem k tomu, že prodejní cena online půjčoven automobilů je nižší než tržní maloobchodní cena, je roční úroková sazba vyšší než 13,3%.

  Průmysl obecně věří že by se to mělo blížit anualizovaným 15% nebo vyšším, což je rozumné. V rámci rozsahu) Poté, co se společnost FinX Finance mnohokrát zeptala,Manažer XX řekl, že smlouva o půjčce přímo nesouvisí s Didi, a řekl: "Didi má nábor Guyu. Každá online volající společnost dá model automobilu a kolik peněz na něj. Každý model spolupracuje s Didi .

  Název společnosti. “Meituan si vzal taxi, aby zasáhl.

  Jádrem je zastřelit„ lichotivou “online půjčovnu aut?V době, kdy byla dominantním hráčem Didi, neměly společnosti poskytující online volání autům na výběr, ale v budoucnu mohou mít nárok na „vyjednávání“. (Zejména franšízové ​​leasingové společnosti, které volají na automobily.

 ) Podle společnosti FinX Finance, poté, co na trh vstoupily společnosti Meituan, se na trh společnosti Meituan začaly objevovat další a další leasingové společnosti, které volají na automobily, a to zejména v Jiangsu a Zhejiangu. Zdroj fotografie: Zaměstnanec společnosti poskytující online volání v provincii Zhejiang. Výše ​​zmíněný vedoucí výzkumník v oblasti automobilového průmyslu v Internetu uvedl, že díky přidání Meituanu bude společnost, která volá, vypadat spíše jako offline „obchod Taobao“. U přímých a franšízovaných půjčoven automobilů s volací značkou Didi má kategorie franšízy více prostoru pro vstup taxíků Meituan.

 Tímto způsobem jsou Didi a Meituan Taxi spíše jako „platformy elektronického obchodování“ a bitva offline právě začala.

  Veřejné informace ukazují, že počátkem roku 2018 se taxíky Meituan připojily k internetu a přitahovaly pozornost průmyslu a mnoha médií, ale s „válkou o dotace“ již není možné. Společnost FinX Finance zjistila, že podle údajů o expozici příjmů majitelů automobilů v Pekingu byl průměrný denní příjem nižší než 1 000 juanů. Podle dalších zpráv v médiích, když Meituan začal dotovat jízdy taxíkem, někteří majitelé automobilů tvrdili, že jejich denní příjem přesáhl 1 500 juanů. Zdroj obrázku: Didi, zaměstnanec společnosti poskytující online volání v Pekingu, se hluboce věnuje oblasti cestování již mnoho let.

  Celý průmyslový řetězec „majitelů automobilů s názvem Cangu-automobilů“ má transparentní data v celém průmyslového řetězce a používání systémů SaaS + finančních nástrojů je hlavně lepkavé a aktivní. Taxíky Meituan se zdají být nedostatečně konkurenceschopné bez dotací, nástrojů SaaS a finančních zbraní. Finanční dotaz FinX Meituan Taxi App, žádné podobné produkty se neobjevily ani v běžné uživatelské verzi, ani ve verzi vlastníka.

  Naproti tomu se zdá, že je celý trh společností poskytujících online volání aut stále nedostatečně naplněný. FinX Finance najde města poblíž Pekingu na 58 stejných městech,Mnoho online společností volajících z automobilů v několika městech, jako je Tangshan, je prázdné nebo nezodpovězené. Vzhledem k tomu, že ziskovost Didi je široce zpochybňována, Meituan znovu nastoupil na „cestu vítání daní“ a finance se staly jediným způsobem, jak se snažit o větší trh nebo získat více zisků. V dohledné budoucnostiTato 600 miliardová bitva se zdá nevyhnutelná.

  Zřeknutí se odpovědnosti: Obsah komplexně poskytovaný společností Wemedia je odvozen od společnosti Wemedia a autorská práva patří původnímu autorovi. Kontaktujte prosím původního autora a získejte povolení k opětovnému tisku. Názory článku představují pouze autora, nikoli pozici Siny.

  Pokud obsah zahrnuje investiční poradenství, slouží pouze pro informaci, nikoli jako investiční základ.

 Investice jsou riskantní, proto buďte při vstupu na trh opatrní.

Zodpovědný redaktor: Populární doporučení Xie Haipinga Odložte veřejný účet Sina Finance, abyste mohli 24 hodin denně vysílat nejnovější finanční informace a videa, další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód, který budete následovat (sinafinance).