Přírodní

Na 20. vědeckém veletrhu se koná výstava Úspěchy kulturní a technologické fúze

souhrn

Pekingské komerční denní zprávy (reportér Lu Yang Zheng Rui) Jako jeden z důležitých obsahů 20. čínského pekingského mezinárodního veletrhu vědy a techniky v Pekingu je státním úřadem pro dohled a správu kulturních aktiv (dále jen „Peking“) Zdroje Office “) sponzorované tématem„ Kulturní a technologická integrace, inovace a rozvoj “jako téma kulturní a technologické integrace hlavního města

Na 20. vědeckém veletrhu se koná výstava Úspěchy kulturní a technologické fúze

Na 20. vědeckém veletrhu se koná výstava Úspěchy kulturní a technologické fúze-0

  Pekingské komerční denní zprávy (reportér Lu Yang Zheng Rui) Jako jeden z důležitých obsahů 20.

Na 20. vědeckém veletrhu se koná výstava Úspěchy kulturní a technologické fúze-1

   čínského mezinárodního veletrhu v oblasti vědy a techniky v Pekingu, Pekingský státní úřad pro kontrolu a správu kulturních aktiv (dále jen „Peking“) pořádá Úřad pro kulturní záležitosti a technologii, výstava vědeckých a technologických veletrhů Expo Capital v oblasti kulturní a technologické integrace za rok 2017 s tématem „Kulturní a technologická integrace, rozvoj podporující inovace“ se konala na mezinárodním výstavišti v Číně.

Na 20. vědeckém veletrhu se koná výstava Úspěchy kulturní a technologické fúze-2

  Tato výstava se zaměřuje na propagaci 16 vynikajících podniků v oblasti kulturní a technologické integrace v Pekingu.

Na 20. vědeckém veletrhu se koná výstava Úspěchy kulturní a technologické fúze-3

   Projekty pokrývají řadu špičkových průmyslových odvětví, jako jsou nová média, umělá inteligence, virtuální realita, animace a hry, zdůrazňující hlubokou integraci kultury a souvisejících odvětví. Výstavní plocha zároveň posílila integraci vědy a techniky, vyzdvihla interaktivní zážitky z virtuální reality a umělé inteligence a zaměřila se na zobrazování technologie virtuální reality VR / AR,E-sporty, kultura a sport atd. Zdůrazňují zkušenosti a interakci při integraci kultury a technologie. Kromě toho také buduje platformu služeb, která zdůrazňuje vlastnosti financí na podporu integrace kultury a technologie a zaměřuje se o předvádění pomoci a výhod inovativních finančních produktů kulturním a kreativním podnikům.

Na 20. vědeckém veletrhu se koná výstava Úspěchy kulturní a technologické fúze-4

   Podpora projektů kulturní a technologické integrace na základě charakteristik vystavovatelů,Poskytovat speciální finanční služby, jako je finanční leasing nehmotného majetku. V posledních letech pekinský městský úřad pro kulturní záležitosti urychlil zlepšování politik podpory kulturní a technologické integrace, optimalizoval prostředí pro vývoj nových kulturních formátů, zrychlil aplikaci pokročilých technologií a projektovou podporu pro nové kulturní formáty a neustále posílila hlavní konkurenceschopnost kulturního průmyslu. Při integraci tradičních médií a nových médiíBylo provedeno mnoho práce v oblasti budování platformy služeb, zvyšování vlivu kulturního a kreativního průmyslu a role záření.

Na 20. vědeckém veletrhu se koná výstava Úspěchy kulturní a technologické fúze-5

   Uvádí se, že pekingský městský úřad pro kulturní záležitosti bude i v budoucnu zvyšovat podporu politiky, důsledně prosazovat řadu projektů kulturní a technologické integrace a usilovat o prosazování identifikace podniků v oblasti kulturní a technologické integrace a současně posílit politický výzkum a podporovat vytvoření koordinačního mechanismu pro průmyslovou integraci a rozvoj.

Na 20. vědeckém veletrhu se koná výstava Úspěchy kulturní a technologické fúze-6

  Neustále zlepšovat podporu dat a inovativní metody služeb, aby lépe sloužily hospodářskému, kulturnímu a sociálnímu rozvoji hlavního města.

Na 20. vědeckém veletrhu se koná výstava Úspěchy kulturní a technologické fúze-7

.