Sportovní

Fujian Liao Junbo: The Forever „Woodcutter“ Hudba a láska člena komunistické strany

souhrn

CCTV News: Pokračujte ve vyprávění příběhu Liao Junbo, vynikajícího tajemníka výboru krajské strany v zemi. Nedávno ústřední výbor Komunistické strany Číny udělil soudruhu Liaovi Junboovi titul národního vynikajícího člena komunistické strany. Jaké porozumění má tento člen komunistické strany, který od svého vstupu do strany 25 let tvrdě pracoval na různých pozicích? Jak ve svém vnitřním světě interpretuje lásku člena komunistické strany?Liao Junboova rodina tří Liao

Fujian Liao Junbo: The Forever „Woodcutter“ Hudba a láska člena komunistické strany

Fujian Liao Junbo: The Forever „Woodcutter“ Hudba a láska člena komunistické strany-0

 CCTV News: Pokračujte ve vyprávění příběhu Liao Junbo, vynikajícího tajemníka výboru krajské strany v zemi. Nedávno ústřední výbor Komunistické strany Číny udělil soudruhu Liaovi Junboovi titul národního vynikajícího člena komunistické strany.

Fujian Liao Junbo: The Forever „Woodcutter“ Hudba a láska člena komunistické strany-1

  Jaké porozumění má tento člen komunistické strany, který od svého vstupu do strany 25 let tvrdě pracoval na různých pozicích? Jak ve svém vnitřním světě interpretuje lásku člena komunistické strany?Poté, co tři členové rodiny Liao Junbo, Liao Junbo, zemřeli při plnění svých povinností v okrese Zhenghe, kde býval tajemníkem výboru okresní strany, lidé postavili kámen na ulici. „Láska je v politice a míru“, to jsou čtyři slova, která Liao Junbo kdysi zapsal do kalendáře.

Fujian Liao Junbo: The Forever „Woodcutter“ Hudba a láska člena komunistické strany-2

  Huang Aihua Huang Aihua, tajemník městského a okresního výboru strany Nanping, byl tehdy vedoucím okresu Zhenghe: Řekl mi, že toto místo má sentimentálnost. Doufám, že toto místo bude lepší a lepší, to je jisté.

Fujian Liao Junbo: The Forever „Woodcutter“ Hudba a láska člena komunistické strany-3

  Sám napsal také čtyři slova, napsal čtyři slova láska v politice a.

Fujian Liao Junbo: The Forever „Woodcutter“ Hudba a láska člena komunistické strany-4

  Huang Aihua tvořil tým s Liao Junbo v okrese Zhenghe. Poté, co Liao Junbo odešel z funkce, poslal jí zprávu WeChat, která byla novou sekretářkou výboru krajské strany. Huang Aihua, tehdejší šéf Zhenghe County, tajemník městského a okresního výboru Nanping: Řekl, že mu dny v Zhenghe velmi chyběly. Na jednu jsem s ním odpověděl a řekl jsem ano, bolestivé a šťastné.

Fujian Liao Junbo: The Forever „Woodcutter“ Hudba a láska člena komunistické strany-5

  11:21 V té době možná budeš mít pocit, že toto místo je docela hořké, ale celý jeho duch je velmi šťastný. Ye Jinxing, tehdejší ředitel kanceláře politického a krajského výboru strany, si nedokázal vzpomenout, kolikrát pracoval přesčas s Liao Junbo do pozdní noci.

Fujian Liao Junbo: The Forever „Woodcutter“ Hudba a láska člena komunistické strany-6

  V té době byl Ye Jinxing ředitelem kanceláře městského a okresního výboru Nanping v Nanpingu. Například někdy je příliš pozdě. Řekl jsem, že by si sekretářka měla odpočinout. Řekl ne.

Fujian Liao Junbo: The Forever „Woodcutter“ Hudba a láska člena komunistické strany-7

  Vyprávím vám příběh. Řekne vám, jak si vzal své malé bratry, když pracoval na okresní straně Shaowu. Výbor. Takový životu nebezpečný zpíval píseň hlemýžďů a ptáků hajní.

Fujian Liao Junbo: The Forever „Woodcutter“ Hudba a láska člena komunistické strany-8

  Řekl, že byli v té době velmi šťastní a teď jsem také velmi šťastný.

Fujian Liao Junbo: The Forever „Woodcutter“ Hudba a láska člena komunistické strany-9

 Nech mě s tebou hučet. V očích kolegů je Liao Junbo osobou, která považuje práci za šťastnou. Zhao Yi, kádr Výboru pro městské a hospodářské technologie v Nanpingu, Zhao Yi: Kdokoli může vstoupit do jeho kanceláře a mohou do něj vstoupit obyčejní lidé. Je považovat práci za štěstí,Když je šťastný, je neúnavný.

Fujian Liao Junbo: The Forever „Woodcutter“ Hudba a láska člena komunistické strany-10

  V tom roce, aby odvedl dobrou práci ve vládě a při získávání pozemků a demolici průmyslového parku, přijel Liao Junbo na stavbu na čtyři po sobě jdoucí jarní slavnosti. He Songlin He Songlin, zástupce ředitele městského a krajského lidového kongresu v Nanpingu: Během jarních slavností po čtyři po sobě jdoucí roky si vzal den volna a jeden den strávil s lidmi kolem parku. Poté diskutujte o získávání půdy s obyčejnými lidmi a diskutujte o nich společně, včetně starých členů strany a starých vesnických kádrů. Liao Junbo tráví většinu času v práci, ale v očích své rodiny je stále dobrým manželem a dobrým otcem.

Fujian Liao Junbo: The Forever „Woodcutter“ Hudba a láska člena komunistické strany-11

  Lin Li (na obrázku vlevo) Lin Li, manželka Liao Junbo: Je třeba o něm říci, že je velmi romantický a zodpovědný (muž). Má silný smysl pro rodinnou odpovědnost a věnuje se také romantice, takže když o tom lhostejně mluvíme, dodáváme nám jakési teplo.

Fujian Liao Junbo: The Forever „Woodcutter“ Hudba a láska člena komunistické strany-12

  Na Valentýna nám pošlete textovou zprávu, což je velmi známá věta, že pokud se máte dobře, bude slunečno. Koupili jsme si čokoládu jen pro nás a cítíme sladkost v našich srdcích. Jako dívka řekne: Jo, starý manžel a stará manželka, jsou stále tak romantičtí.

  Dva dny před nehodou se Liao Junbo vrátil ze služební cesty v Pekingu. Pamatoval si, že jeho manželce byl rozbit kufr. Během čekání na let si koupil kufr a větrovku. Lin Li, manželka Liao Junbo: Řekl, že tento trenčkot je slevou, ale hodí se vám dobře.

 Řekl, že můžete, a musí to vypadat dobře. Často říkám svým kolegům, že jsem řekl, že všechno hezké oblečení, které nosím, kupuje můj manžel a oblečení, které nevypadá dobře, si kupuji já.

  Toto video je rodinné video, které pro nás Lin Li našel před mnoha lety. V té době měla trojčlenná rodina společný vzácný výlet. Později, když se Liao Junbo zaneprázdnil prací,Je dokonce obtížné najít skupinovou fotografii tří lidí doma.

  Tato selfie je posledním suvenýrem rodiny. Od dětství Liao Junbo svou dceru nikdy nezvedl, ani se nezúčastnil schůzky rodičů, ale slova jeho otce si jeho dcera pamatovala.

  Liao Zhiqi Liao Junbo dcera Liao Zhiqi: Právě mi řekl, že řekl, že bez ohledu na to, co děláte,Musíte udělat to nejlepší, co můžete. Pak, bez ohledu na to, co se stane později, nebudete litovat. Vzhledem k tomu, že se práce Liao Junbo nadále měnila, naléhal na svou rodinu, aby se udržovala v úzkém kontaktu a vyhnula se zbytečné socializaci a výměnám.

  Manželka Liao Junbo Lin Li: Prázdniny, včetně čínského nového roku, to obvykle děláme,To znamená, že pokud nebudou volat moji vlastní kolegové, moji přátelé, v zásadě nebudu odpovídat na volání jiných lidí. Například pokud někdo v noci zaklepe na dveře, podívejme se zvenčí. Lidé, které neznám, jsem jen přátelé, kteří drží věci ve svých rukou, a my v zásadě dveře neotevíráme.

  Protože mi řekl, že řekl, že jsme obyčejní lidé,Je dobré být schopen dělat tuto pozici.

  Měl by být docela spokojen se svým vlastním status quo. Před dvaceti pěti lety, jednoho březnového dne, se Liao Junbo zeptal své manželky Lin Li, která byla také učitelkou, že bude pracovat ve vládě městečka. Musíte si jasně rozmyslet, zda toho budete litovat. O 25 let později, na zprávě o pokročilých činech jejího manžela,Manželka odpověděla v slzách.

  Lin Li, manželka Liao Junbo: Junbo, manželka Moruo.

  To, že tě známe, je ta nejláskavější zpověď. Dnes, když vidím, že vás organizace tolik potvrzuje a lidem vám tolik chybí, konečně chápu, proč jste vždy tak šťastní a jaký je význam toho, co děláte.

Jako manželka ti rozumím,Chci vám říct, ten slib, nelituji! Odpovědný redaktor: Qiao Leihua SN098.