Regionální

Zasedání stranického výboru bezpečnostního úřadu odboru se konalo za účelem studia práce na budování strany

souhrn

6. června Guan Lirong, tajemník stranického výboru Úřadu pro bezpečnost, předsedal zasedání stranického výboru, aby vyjádřil ducha vedení učícího se úřadu, prostudoval a přezkoumal pracovní plán budování strany na rok 2017 a zajistil nasazení „1. července“ související činnosti. Setkání se zúčastnili náměstek ministra Guang Jianguo, soudruzi Wei Baoda, Zhu Xiaojun a Wu Nijian. Na schůzi to oznámil náměstek ministra Guang Jianguo

Zasedání stranického výboru bezpečnostního úřadu odboru se konalo za účelem studia práce na budování strany

Zasedání stranického výboru bezpečnostního úřadu odboru se konalo za účelem studia práce na budování strany-0

  6. června Guan Lirong, tajemník stranického výboru Úřadu pro bezpečnost, předsedal zasedání stranického výboru, aby vyjádřil ducha vedení učícího se úřadu, prostudoval a přezkoumal pracovní plán budování strany na rok 2017 a zajistil nasazení „1. července“ související činnosti. Setkání se zúčastnili náměstek ministra Guang Jianguo, soudruzi Wei Baoda, Zhu Xiaojun a Wu Nijian.

Zasedání stranického výboru bezpečnostního úřadu odboru se konalo za účelem studia práce na budování strany-1

   Na schůzi zástupce tajemníka Guang Jianguo přečetl příslušné dokumenty z pracovního výboru provinčních orgánů Kuej-čou přímo pod komunistickou stranou Číny;Sekretářka Guan Lirong uspořádala účastníky, aby se zaměřili na duch projevů politického komisaře Yanga Hongweiho na konferenci členů strany a na setkání zaměřeném na studii o budování strany a na projev ředitele Yang Hualonga na summitu a pochvalu za rok 2016 a na schůzce o nasazení práce v roce 2017 a podrobná diskuse a přezkum stranického výboru předsednictva v roce 2017 Pracovní plán upravuje a zavádí činnosti související s „1.

Zasedání stranického výboru bezpečnostního úřadu odboru se konalo za účelem studia práce na budování strany-2

   červencem“. Na závěr tajemník Guan Lirong poukázal na to, že provinční pracovní výbor schválil schválení a stranický výbor současné agentury oficiálně ustanovil a zahájil práci. Jedná se o uznání nadřazené stranické organizace a vedení, důvěru stranický výbor předsednictva a podpora všech členů strany.

Zasedání stranického výboru bezpečnostního úřadu odboru se konalo za účelem studia práce na budování strany-3

Naše důvěra, „skupina lidí“ výboru strany, musí vstoupit do role a co nejdříve převzít odpovědnost. Vyjasněte nápady, tvrdě pracujte a upřímně hrajte roli stranické organizace na stejné úrovni jako „personální oddělení“ stranického výboru předsednictva, „velitelské oddělení“ každé pobočky a „servisní oddělení“ "důstojníků a vojáků. " Požádal, aby všichni členové výboru a tajemníci poboček objasnili své odpovědnosti, převzali iniciativu a převzali iniciativu a neustále podporovali inovace a rozvoj práce na budování strany v orgánech a hráli roli při zajišťování služby v budování armády a v bezpečnosti. .